DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• https://www.isitdownrightnow.com/dvlottery.state.gov.html

buradan sayfanın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. an itibariyle 12 saat 50 dakikadır çalışmadığı görünüyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@annecik DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

aklıma ne geldi geçen senelerde sonuçlar yanlış açıklanmış tekrar 1 hafta sonra falan yeni sonuçları vermişler,öyle birşey olmasın ,acaba o yüzdenmi kapalı site

dediginiz yilda sonuclarini kontrol ederken hata alan kisiler vardi ve sayilari oldukca fazlaydi, fakat bu yil hata alan yok denecek kadar az. Net bir mektup cikiyor karsiniza 🙂

Bence komplo teorileri icin henuz cok erken 🙂 en azindan birkac hafta verelim, eger birkac hafta boyunca site acilmazsa o zaman komplo teorilerine baslayabiliriz 🙂

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@annecik DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

aklıma ne geldi geçen senelerde sonuçlar yanlış açıklanmış tekrar 1 hafta sonra falan yeni sonuçları vermişler,öyle birşey olmasın ,acaba o yüzdenmi kapalı site

dediginiz yilda sonuclarini kontrol ederken hata alan kisiler vardi ve sayilari oldukca fazlaydi, fakat bu yil hata alan yok denecek kadar az. Net bir mektup cikiyor karsiniza 🙂

Bence komplo teorileri icin henuz cok erken 🙂 en azindan birkac hafta verelim, eger birkac hafta boyunca site acilmazsa o zaman komplo teorilerine baslayabiliriz 🙂

evet bende emin olamadım zaten net hatırlamıyordum bahsedilen durumu ,aklımın bir köşesine ilişmiş 😊 bilgilendirme için teşekkürler

• Sevgili arkadaşlar, bu kadar umutsuz olmayın.Hayatınız bir çekilişe bağlı değil ip sizin ellerinizde olmalı.Benim kendi adıma ayrı ayrı planlarım var.ABD ye öğrenci vizesi ile gitmek zorlayabilir farkındayım kur çok yüksek ama şartlar denenmeli.Diğer alternetif Avustralya var.Giden arkadaşım ABD yanında halt etmiş diyor.Ülkemi çok seviyorum ama hem başka ülkelerde yaşamak hayalim hemde ülkenin şuan içinde bulunduğu konjonktür beni buna sevk ediyor.

• @nilfersev bende 2 kere bakmıştım umarım yanlışlık yapmışlardır 😂

• @mesaçüsetli sistem açılınca doldurayım akşam teşekkürler

• Gece uyuya kalmasam böyle sabırsız sabırsız beklemeyecektim... Yakın zamanda sistem açılır umarım.

• Merhaba arkadaşlar. Dün gov uzantılı resmi site açılmadığı için Dvlottery.com uzantılı siteden girdim. İlk başvurunun verdiği cahillik midir bilmiyorum açıkçası. Gece girdiğimde bana çıkmış görünüyordu ancak bu sabah tekrar girdiğimde has not been selected yazısı çıktı? Bu site fake midir? Bütün bilgilerim görünüyordu. Adres, ad, soyad, case number falan. Bilgisi olan var mı acaba?

• Site tekrardan aktif arkadaşlar.
    Türkiye'de NS'lar hâlâ yönlenmedi 2 - 3 dakika bekleyin.

https://dnschecker.org/#A/dvlottery.state.gov

Yeni bir tweet geldi siteyle alakalı.

"Our DiversityVisa servers are continuing to experience high volume, and many users are having difficulty reaching the site. We encourage DV2020 entrants to check back later if they are unable to access the site."

https://twitter.com/TravelGov/status/1126130013210681344

• Doların 6.17 olması ve maddi olarak 10.000 dolar üzeri parayı nasıl denkleyebilceğini düşünen arkadaşlar varsa ufak bir bilgi vermek istiyorum.Mülakat süresi gelesiye kadar minumum 1 yıl kadar süre aktif sigortalı olmanız ve düşük limitlide olsa kredi kartı kullanıp kredi risk puanınızı yükseltmelisiniz.1700 üzeri risk puanınız olduğunda çoğu bankanın online işlemlerden direk kredi kullandırımı var kefilsiz ve belgesiz imzasız.Yani sizin risk puanınıza göre onay vermekte.1700 üzeri risk puanına sahip olursanız direk krediyi alabilirsiniz.Şimdi işin püf noktası şu bu şartları sağladığınızı varsayalım devlet bankası hariç 3 tane bankada hesap açıyorsunuz.Hepsinin online işlemlerine girip kredi başvurusu yapıyosunuz kredileriniz puanınızdan dolayı ön onaylı şekilde bekliyor.Ve hepsini aynı anda kullanırsanız bddk ya bilgiler anlık gitmediği için 3 krediyide aynı anda kullanabilirsiniz.3 bankadan toplamda 60-70 bin civarı kredi kullanabilirsiniz belki daha fazla sizin burdaki maaşınıza göre çünkü limitiler değişir.Bu yöntemle annesinden babasından eşinden dostundan para bulamıyacak arkadaşlar korkmasın bu yöntemi aklında tutsunlar.Oraya gidince zaten en geç 2-3 ay içinde işe girseniz dolar kazanıcağınız için 3-5 ayda burdan çektiğiniz tüm kredileri kapatabilirsiniz.

• açıldı galiba

• @aayhann Arkadaşa özel ,sabahtan açıklandı sanırım. 🙂

• bağlanıyorum fakat doğrulama kodunu vermiyor

• @murat34 Bekledim verdi. Submit dedim bekliyorum.

• bende bağlanmıyor halen

• Giremedik yine😊

• bağlanmıyor sayfa tam yüklenmeden atıyor .

• arkadaşlar bağlanıyorum siteye fakat doğrulama kodu hala aktif olmadı

• acikdi ve kapandi. benim durum patates. esim icin de bakamadim.

• Yasaklı

Ben bakabildim. Kazanmisim fakat 49.000 lerde. Cok yuksek ama deneyelim sansimizi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

304

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.0k

| | | |