Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

acayip içime doğdu sayın @Rüzgar @tanti ve bana çıkacak

• acaba Case numaram ne..inşallah önlerden bir sıradır.Amin deyin

• Dolar da sanki böyle zamanlarda coşuyor her halükarda nasıl basedeceğiz bu kurla bizim 6 tane taşımız anca bir taş ediyor... Bide dolarla Türkiye ye tatile geleni düşünün döviz bürosuna gidiyorsun aa bi bakmışsın bir taşın oluvermiş 6taş ye kürküm ye

• dolar da 6.14 olmuş, sanırım çıksa da gidemeyeceğim 😒 tek kişiyim 7k dolar göstersem 43K tl eder

• bakıyorum herkes pozitif enerji yolluyor evrene umarım sıram en önlerdedir 🙂 ilk birinci yüz puanla kapatayım günü 😃

• @gokayk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

dolar da 6.14 olmuş, sanırım çıksa da gidemeyeceğim 😒 tek kişiyim 7k dolar göstersem 43K tl eder

Gidersin gidersin! Enseyi karartma çıkarsa gideceğim de Ok hocam. ✌

• @gizemb bi yemek ısmarlarsın artık kazanınca green cardı

• Saat tam 12.00EDT’de yer dersim başlıyor. Hocaya “Lemme have a minute dude” diyip GC sonucuna bakacağım. Eğer kazanırsam bütün uçuş okuluna Einstein’dan bagel ısmarlamayı düşünüyorum. “Imma one of yours guys, let’s celebrate!” diyip Amerika oley diye üçlü çektiririm artık.

• ben ve kardeşim bekliyoruz büyyük bir heycan ile bilmiyorum muhtemelen imkansıza yakın aynı anda ilk başvuruda 2 kardeşe çıkması ama bir umut bekliyoruz işte 🙂 hele bi çıksında gerekirse bütün aileme kredi çektirir gene parayı toplarım dolar felan engel olamaz bana 🗡 😃

• @rhonster DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için çok teşekkürler umarım gitmek isteyen herkese çıkar hep beraber gideriz güzel günler bizim olacak az kaldı sıkın dişinizi 😃

• @hayyaatt case no önde yada geride olduğunu nerden nasıl neye göre anlarız kaçsa geridedir kaçsa ileridedir

• @sadikcagan hak yemem hakkımı da yedirmem diyosun😃

• banada şöle gelio; bana deilde hatuna çıkacak gibi

yaa abicim o deilde çokkk zor bi ihtimal yaaa, nası tekte çıkcakki, @serkanyürekli olmak lazım
    burda kim bilir bilmem kaçıncı seferi olan vardır

• @rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rhonster DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için çok teşekkürler umarım gitmek isteyen herkese çıkar hep beraber gideriz güzel günler bizim olacak az kaldı sıkın dişinizi 😃

Diş kalmadı sık sıka kırıldı 😁

• @gokayk Tamam be abi daha ne 7K kabul görebilir ucuz yaşayacağını kanıtlayabilirsen. Ucuz eyalet ve şehir söyle mülakatta sonra işte işleri araştırdım gittiğim gibi başlayacağım falan de. Yanlışmıyım dostlar?

• Hadi hayirlisi :)) son saatler

• Kaldı 1 saat....

Şaka şaka 2 saat var daha 🤭

• ⭐⭐

Düşünsenize sayfayı bir açıyorsunuz kazanmisşınız case no da 1 ilk sıra 🤩

• @al_ti74 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@hayyaatt case no önde yada geride olduğunu nerden nasıl neye göre anlarız kaçsa geridedir kaçsa ileridedir

numara küçükse sıra önce gelir, sıramatiklerden aldığın sıra numarası gibi düşün

• @lordbolton valla 1 numarada gözüm yok ama 10 bin altı olursa muhteşem olur 😃 (çıktı bide numara beğeniyoruz :D)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |