Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mutlukurt0534 3 evin kirasını bir araya koysan abd de bir ev kiralaman mümkün değil kaldı ki yıllık 10k $ okul ücreti + yedin içtin vs vs amerikaya gidip ailem bana bakcak diyosan o iş yaş dostum

• @crazycells inanılmaz. İlk seferde kazananlar dünyadaki en şanslı kesim.

• forum takip edildi forumdaki tüm bilgiler hafızaya alındı kontrol sayfası sık kullanılanlara alındı konfirmasyon numarası kopyalandı tekrar tekrar doğrulandı hem kendimin hem eşimin numaraları notepada yazıldı kopyalandı modemler resetlendi çerezler falan temizlendi o an bekleniyor el ayak titriyor tansiyon küçük çok küçük büyük çok büyük Rabbim hak eden isteyen herkese hayırlısı ile önce çekilişin çıkmasını sonra süreci sıkıntısız halledip oraya yerleşmeyi nasip etsin.

• Forumda Şimdiden Çökmeler Var

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@suv2019 1

Adam ballı beyler yapışın paçasınaaaaa 😅🤣🤭👍🏻😁

• @mutlukurt0534 evet maalesef var. o sene sıra yavaş ilerledi ve 25xxx de kapattı

• sorgulama sırasında 2020 sorgulayabilirsiniz diyor ama conf. numarası geçersiz diyor ilk defa deneyeyim dedim zaman gelmediğinden mi acaba 😃

• @djmagic DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

forum takip edildi forumdaki tüm bilgiler hafızaya alındı kontrol sayfası sık kullanılanlara alındı konfirmasyon numarası kopyalandı tekrar tekrar doğrulandı hem kendimin hem eşimin numaraları notepada yazıldı kopyalandı modemler resetlendi çerezler falan temizlendi o an bekleniyor el ayak titriyor tansiyon küçük çok küçük büyük çok büyük Rabbim hak eden isteyen herkese hayırlısı ile önce çekilişin çıkmasını sonra süreci sıkıntısız halledip oraya yerleşmeyi nasip etsin.

Okadar heyecanlı anlattın ki popcorn 🍿 alıp oturup seni çekiliş anında izleyesim geldi...

Aklımada şöyle bir fikir geldi...

Sonuçlara bakma anını hepimiz kameraya çeksek, sonra paylaşsak nasıl olur... Anlık durum belgesi olur. Çıksada çıkmasada çok heyecanlı değilmi arkadaşlar 😁👍🏻🤭🇺🇸😎🤣😅😘

• @djmagic DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

sorgulama sırasında 2020 sorgulayabilirsiniz diyor ama conf. numarası geçersiz diyor ilk defa deneyeyim dedim zaman gelmediğinden mi acaba 😃

2020 yi sorgulayabilirsiniz demiyor, edt a göre at noon diyor, yani saat veriyor, bu saatten sonra sorgulayabilirsiniz diyor.

• @mutlukurt0534 güzel kardeşim sadece amerikaya tek yön bilet 5000 tl 🙂 1000 dolar saglık konsolos ve ayak bastı parası arkadaşın dedigi tutuyor bu esnada git gelller ile harcadıkların vs vs 15000 e yakın paran gider daha amerikaya ayak basmadan

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@djmagic DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

forum takip edildi forumdaki tüm bilgiler hafızaya alındı kontrol sayfası sık kullanılanlara alındı konfirmasyon numarası kopyalandı tekrar tekrar doğrulandı hem kendimin hem eşimin numaraları notepada yazıldı kopyalandı modemler resetlendi çerezler falan temizlendi o an bekleniyor el ayak titriyor tansiyon küçük çok küçük büyük çok büyük Rabbim hak eden isteyen herkese hayırlısı ile önce çekilişin çıkmasını sonra süreci sıkıntısız halledip oraya yerleşmeyi nasip etsin.

Okadar heyecanlı anlattın ki popcorn 🍿 alıp oturup seni çekiliş anında izleyesim geldi...

Aklımada şöyle bir fikir geldi...

Sonuçlara bakma anını hepimiz kameraya çeksek, sonra paylaşsak nasıl olur... Anlık durum belgesi olur. Çıksada çıkmasada çok heyecanlı değilmi arkadaşlar 😁👍🏻🤭🇺🇸😎🤣😅😘

telefonuma yazık çıkmazsa o an kırmasam sonra o videoyu izledikçe zarar verme potansiyelim artar... ama iş yerinde olacağım eğer hemen bakabilirsem güvenlik kameraları var çığlığımı çekemese de zıplayışımı çeker...

• @ugurksknbck Oraya gidip ailem bakacak demiyorum sadece 2 ay iş bulana kadar yük olurum sonrasına zaten kendim ayakta dururum. Ki ben bu konuda tek değilim benim gibi olan çok insan var.

• @ugurksknbck Ha o zaman araştır biraz güzel kardeşim aktarmalı alındığında daha ucuza geliyor. Bilgin olsun 🙂

• @aysegul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@djmagic DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

sorgulama sırasında 2020 sorgulayabilirsiniz diyor ama conf. numarası geçersiz diyor ilk defa deneyeyim dedim zaman gelmediğinden mi acaba 😃

2020 yi sorgulayabilirsiniz demiyor, edt a göre at noon diyor, yani saat veriyor, bu saatten sonra sorgulayabilirsiniz diyor.

@aysegul işte aksan farkı anlıyorum fakat anlatamıyorum 😃 bu ingilizce işine de bir çözüm bulmak lazım artık saatler kaldı 🙂

• @djmagic Duolingo tabiki 🙂

• Bu ileti silindi!

• @crazycells içinize doğan bu kazanacak dediğiniz bir isim rica edebilirmiyiz? 🤗 Kızmayacağız söz.

• @ugurksknbck Emre durmuşu izlemeni tavsiye ederim.

• @mutlukurt0534 gramer öğretiyor o biraz cümleye yönelik bir de cesaretlendirici bir şeyler lazım udemy den almıştım başlamadım daha cembly de deneyeceğim ama akşama bi hayırlı haberi alalım da iş çok ...

• Hadi len greencard.😊

Benzer Başlıklar

• 2
  • 22189
  • 906
  • 29934
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |