Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @djmagic Gramersiz dili öğrenemezsin ki dostum. Dilin kendisi gramerdir zaten 🙂 Bugün en pahalı kurslarda aynı eğitimi veriyor 😃

• @mutlukurt0534 anladım 500 liraya alınıyo yani aktarmalı olunca eger 6 ay sonrasına bakarsan 1000 tl -+ olacak şekilde bulunur aktarmalı 25 saat hava alanı beletmeli şekilde onlarca ülke gezmiş birine söylenemicek bi söz bu söylediğin başka ülkeye gitmek oturdugun semt deki starbucks a kahve içmeye benzemiyo, insanlar deneyimlerinden paye çıkartasın diye birşeyler söylüyor sen ukala ukala cevaplar veriyosun madem herşeyi biliyosun sorma kimseye bişey bildiğini yap.

• Kazanınca elbet bir şekilde yolunu bulup gidersiniz dostlar belki gidene kadar çok zorlanırsınız ama acısını Amerikada sıkı çalışarak çıkarırsınız.

• @djmagic DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aysegul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@djmagic DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

sorgulama sırasında 2020 sorgulayabilirsiniz diyor ama conf. numarası geçersiz diyor ilk defa deneyeyim dedim zaman gelmediğinden mi acaba 😃

2020 yi sorgulayabilirsiniz demiyor, edt a göre at noon diyor, yani saat veriyor, bu saatten sonra sorgulayabilirsiniz diyor.

@aysegul işte aksan farkı anlıyorum fakat anlatamıyorum 😃 bu ingilizce işine de bir çözüm bulmak lazım artık saatler kaldı 🙂

Aksan farkı?

• @djmagic Kalıpları öğrenmek gerekki dili kullanabilesin. Zira bunuda duolingo fazlasıyla sağlıyor. Dünyada ki dil kurslarına balta vurdu duolingo resmen. Ayrıca tüm amerikada tanınan bir serfitikasıda var. Tavsiye ederim.

• An itibariyle İzmir İstanbul uçuşundayım. Umarım bu uçuşun Amerika ayağını da görmek hepimize nasip olsun. 🙏

• @ugurksknbck Öncelikle tanımadığın bir insana ukala dediğin ve övünebildiğin tek şey olarak karakterin yerine gezginliğini baz alarak yorum yaptığın için hakaretini iade ediyorum dostum. Ben soru sordum. Ukalaca cevaplar istemedim. Sizin yorumunuz kişisel bir görüş sadece %100 budur denemez. Ayrıca rahatsızsan sorumdan cevap vermezsin bu kadar basit. Gezginliğin ile ego kasacağına birazcık alçak gönüllülük aşılasaydın keşke kendine.

• @topraxxx evet bence de. Kazanacakları hissedip bize söyleyin lütfen....

• @ugurksknbck Ha o dediğin starbucks a da hiç gitmem huyum değil. Nescafe 3 ü bir arada alır içerim ben böyle biriyim amerikaya gitsemde bu böyle olacak. Ben amerikaya gidince ben amerikada yaşadım ulan deyip ülkeme gelip millete bunun şovunu yapmam. Rahat ol 🙂

• @suv2019 Ben hissediyorum çok fena sana ve topraxxx'e çıkacak demedi demeyin. (Ben dahil 😀)

• gezginliğim ile övünmedim bu benim + veya - yanım bendeki tek etkisi iyisiyle kötüsüyle oralarda yaşadığım anılarım sorun şu ki soruna cevap veren herkes e dediğin gibi değil modunda cevaplar vermişsin cevabını bildiğini sandığın sorular sormaktan kaçınmalısın yazılarından sonra sorduğun hiç bir soruya cevap vermek mümkün değil aklı salim biri için o sebeble hayal dünyanda başarılar.

• @brkgrms Umarım kardeşim hakkında hayırlısı olur.

• @brkgrms ona kesin çıktı ya kaçarı yok forumda adını ilk görüdüğümde bu sene bu adam yolcu dedim

• @mutlukurt0534 Umarım dostum bu çekiliş mübarek günlerde içten isteyenlerin hediyesi olur.

• @brkgrms Bana biri sana green card çıkacak diyince sanki bana 10 milyon dolar vermişler kadar mutlu oluyorum...:)

• @suv2019 sen kazana düştün 20 yıldır cıkmıyo çıkmazda ^^ (kesin sanada çıkar arkandan bakarız )

• @ugurksknbck Forumda sohbet ve insan gömme gayreti çok başka şeyler bu ikisini ayırt edebildiğin gün seninle bir starbucks yapabiliriz 😃 Sandığım sorular felan değil sorduğum sorular. Bir çok soruya elbet kendimde ulaştım bu forumdaki insanlarda yardım etti. Fakat senin yapıtğın şey düz mantık bakmak havalimanında 25 saat beklemek miş. Belki ben bunu istiyorum. Kişisel yorumlarını genele vurarak asıl senin yazdıklarına tamam demek tuhaf olur. Forum dediğin yer bir platformdur insanların düşüncelerini saygı çerçevesinde açıkladığı yada sorduğu. Fakat seninki hakaret yani ama ben şikayet etmeyeceğim. Çünkü edersem senden farkım kalmaz. O kadar ülke gezmiş ama egosunu ardında bırakamamış güzel arkadaşım.

• @suv2019 Aynı durum 🙂

• @mutlukurt0534 kardeş tamam sen 5000 tl ile amerikaya git bizlede paylaş nasıl gittiğini o zaman bizde af edersin biz halt etmişiz deriz tamam

• @ugurksknbck Ben uçak bileti dahil 5000 demedim. Bu 1 İkincisi uçak bileti dahil oraya ayak basmak taş çatlasın 8000 9000 bindir. Vize masrafları 5000 -7000 arası kalkıpta 20000 diyemez kimse. Zira giden ve bu süreci yaşayan insanlar gördüm. Bende emin ol bu süreci yaşarsam burda da youtube dada paylaşacağım bilgi kirliliği olmaması adına.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |