Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Geçen sene yoğunluktan hem dvlottery sitesinin hem de forumun çöktüğünü göz önüne alırsak herhalde burada kime çıkmış kime çıkmamış öğrenmemiz saat 10-11'i bulur gibi geliyor. Kazananlar, kazanamayanlar, kimler kazanmış merak edenler, ooo ben kazanmışım deyip sıfırdan foruma üye olanlar filan derken baya panayır yerine döner burası akşam. :)O yüzden gerçekten kendimizi 7'ye şartlandırmamak en iyisi bence. Bizim heyecanımız biraz daha uzun sürecek gibi.

• O gün bugün mü ? bu aksam belli oluyor 🙂 aksama hazırlık var çigköfteler yapılsın ve beklenilsin 🙂 ben ifatrdan epey sonra bakarım

• @apex ağzından bal damlıyor teşekkürler bilgi için Hayırlısı olsun inşAllah

• @bowyerlee çiğ köfte mi? adamın hot dog yiceksin bundan sonra 🙂

• @excan ins çıksında hepberaber yiyelim bir ara bulusalım o da olabilir . Ins gönlümüze göre olur 🙂 bu aksam şenlik var ama kendimi olumsuzu da hazırladım olmadı benim is seneye kalır çıkanlara simdiden hayırlı ve ugurlu olsun

• Kredi borcu olan evi teminat olarak gösterebilir miyiz dersiniz? Çok sorulmuştur biliyorum, maksat muhabbet olsun zaman geçsin.

• Bu ileti silindi!

• İlk defa saatler bu kadar yavaş geçiyor.

• @calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kanadaya gitmek Almanyaya gitmek isteyene ücretsiz gönülden yardımcı olabilirim. Ingıltere konusunda yardım beklerim

Umarim GC cikar. Cikmazsa İngiltere icin bilgi verebilirim. Ozelden mesaj atabilirsin

• hakkımıza hayırlısı olsun inşallah gerçekten greencard sonrası herkesin ankara anlaşmasına yöneleceğini düşünüyorum bende. Ne kadar üzücü istediğimiz standartlarda yaşama ihtimalimiz hep kaçışta.

• %67 şans ile bana çıkıcak inanıyorum 🙂

• ⭐⭐

@guler_zeki borçlara bakıyorlar mı, yoksa sadece eldeki mevcuta mı bakıyorlar, bizde merak ediyoruz.

• ........

• 7 saat 29 dk...

• @apex Paul Dwyer’a bayılıyorum. Harika çalışmaları var. Kankası Andy yeni öldü. 😌 Şöyle insanlar çoğalsın ülkemizde 🙏🏻

• @numbwalker DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@apex Paul Dwyer’a bayılıyorum. Harika çalışmaları var. Kankası Andy yeni öldü. 😌 Şöyle insanlar çoğalsın ülkemizde 🙏🏻

aynen, bende takip ediyorum. Dediğin gibi harika çalışmaları var..

• 2019 için başvuru yapanlar şöyle bi sıkıntı yaşamış 2017 de başvuru yaparken sistem bi ara çökmüş tekrar dan almaya başlamışlar başvuruları VS bu sene böyle birşey yaşandı mı acaba? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim

• Çıkma şansı %50 diye düşünün umutsuzluğa kapılmayın, kötüyü çağırmayın. Ya çıkacak ya çıkmayacak sonuçta 😄

• @mutlukurt0534 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2019 için başvuru yapanlar şöyle bi sıkıntı yaşamış 2017 de başvuru yaparken sistem bi ara çökmüş tekrar dan almaya başlamışlar başvuruları VS bu sene böyle birşey yaşandı mı acaba? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim

Hayır, DV-2020 için başvuru tekrarı olmadı. DV-2019'da yaşanan teknik bir problemden dolayı belirli bir tarihe kadar olan başvurular iptal olmuş ve sıfırlanarak tekrar açılmıştı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |