Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ne olursa olsun can sıkmamak daha önemli.

• Atatürk'ün kemikleri sızlıyordur eminim. ''Ben ne mücadeleler verdim, ne fedakarlıklarda bulundum bu güzel vatanı kurtarmak için, bir de şimdiki haline bak'' diyordur.
    Eyy büyük Allah'ım, sen nelere kadirsin. Dirilt atamı tekrar, gelsin ve yine kurtarsın bizi ve vatanımızı!..

• Gitmek için bir sebep daha... Ah benim güzel ülkem.

• burada en büyük hüzünlerden birini yaşayan birisi olarak söylüyorum, sonuç kötü bile olsa bir son değil. 2 gün önce ankara’ya gittim arkadaşımın w&t için randevusu vardı sıradaki insanları görünce içim gitti açıkçası bir daha yıkıldım ama olsun

• Arkadaşlar kendinizi ABD ile sınırlandırmayın. Kanadada 2~4 senelik okullara yazılınca kişi evli ise eşine de haftalık 20 saat çalışma izni veriyor. Okul bittikten sonra en az 2 sene çalışma izni veriyor. Ve bunlar Kanada tecrübesi olarak sayiliyor ve gocmenlikte ekstra puanlar getiriyor.

• @suv2019 Kesinlikle benim ilk planım Amerika için deneyebileceğim tüm yolları sonuna kadar denemek olmadı Kanada için olmadı İngiltere için...

• Ne olacak arkadaşlar bizim halimiz akşamdan beri kara kara düşünüyorum.2018 yılında inşaat mühendisliğinden mezun oldum.yaklaşık bir yıldır iş arıyorum yok asgari ücretle bile olsa çalışmaya razıyım ama bulamıyorum tek umudum bu ülkeden gidebilmek ama buda çok zor görünüyor yarınki çekilişde umutla bakamıyorum çünkü şansıma hiç güvenmiyorum.bunun başka kolay bi yolu yokmu ya artık gerekirse avrupaya kaçak yollarla gitmeyi bile düşünüyorum benim gbi bi çıkmazın içinde olan arkadaş varmı veya bi akıl verebilecek ??

• Kendilerine çok büyük bir rakip oluşturdular bu kararla. Tekrarlanan seçimlerle Ekrem İmamoğlu daha büyük bir farkla kazanacak. Ve Aynı zamanda bu sonuçlar ile yeni Cumhurbaşkanı da belli olacak! (Tabi umarım Ekrem İmamoğlu'nun başına bir hal gelmezse ve yenilenen seçimlerde sahtekarlık yapmazlarsa!) Madem hal böyle, erken seçime gidilsin öyleyse.

• @yldrmmm Var dostum var önemli olan araştırmak, sonuna kadar denemek buna sonunda değecektir emin ol bence planlarını hazırlamaya başla bol şanslar 👍

• İnanan vardır inanmayan vardır. Belki içimizde onlara oy veren de vardır. Saygı duyarım iktidar partisine oy verenlere de arkadaş kişi kendinden bilirmiş işi diye bir söz var malum ne güzel söylemiş söyleyen. Sonra sen ben gibi Atatürkçü ilke ve değerlerine bağlı insanlar ötekileştiren bu ortamda çoluğumuz çocuğumuz için gelecek kurmanın hayalini kuramayacağız, ve ancak hayalde kalacak. Ben neden ekonomisi düzgün hakkın yenmediği kendi ülkemde yaşamak istemeyeyim. Sonra da birileri ahkam kesiyor lanet olsun. Sinirimden delirmek işten değil. Namusuyla insanlar davasında mücadele ettirilmeyecek, illa birinin dalkavuğu yalakası mı olalım namusumuzla ekmek yemek için. Sonra neden green card, al işte neden green card. Yazıklar olsun. Tek kelimeyle. İçimdeki çocuk çoktan öldü kendi çocuklarımın yaşama sevinçlerini ellerinden aldıranı sevsinler. Daha da ötesi yok it diye bağlasalar duranı....

• @hcanbyrm Bugün itibariyle 5000 TL vardı saçma sapan bir kredi ile aldığım onu bu açıklamadan 1 saat önce dolara çevirdim. Tahminim bundan daha aşağı inmez bu meret!

• @brkgrms araştırıyorum 5-6 aydır ama kayda değer bişey bulamadım kardeşim.ben bu ortadoğu bataklığında kaybolup gitmek istemiyorum medeni insan haklarına saygının olduğu ülkelere gitmek istiyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yldrmmm https://www.youtube.com/channel/UCZyeUQz8z4upVExZ2sC2kpQ/videos
    bu kişi irtibata geçersiniz bu kişi de sizin gibi mühendis

• @yldrmmm Bulacağına inanıyorum bilgi çok 🙂 Olmadı bilen bir Avukat ile görüşmeni öneririm.

• seçimlerde yenileniyor, dolar 1 haftaya 7 lira. Allahım bu ülkeden en az zararla kurtulmamın tek yolu bu greencard. lütfen bu sefer cıksın, evren duy sesimi.

• @kronik Aynen öyle bu sene gidilmesi gerekiyor yoksa ne kadar geç o kadar zarar gibi duruyor.

• @ayvalik10 kardeşim green cardla gitmiş videolarına baktım tanımadığı bi insana ne kadar yardımcı olabilirki

• @brkgrms avukat mevzusunu hiç araştırmadım kardeşim bu konuyu yarından tezi yok araştırcam.yardımın için çok sağol kardeşim

• ⭐⭐ Yasaklı

Kanadaya gitmek Almanyaya gitmek isteyene ücretsiz gönülden yardımcı olabilirim. Ingıltere konusunda yardım beklerim

• @calibraturbo kanada için en kolay gidilebilecek hangi bölümden onay alınabilir ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |