Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sahurumu yaptım. Heyecandan uyuyamıyorum. Hayal kurmadım hiç ama şu son 1 aydır elimde değil bi haftadır da coşkum pik yaptı. Hıdırellezde dilekler diledim. Bugün ilk iftarımı yaparken yine aynı dilek... hepimizin gönlüne göre olsun inşallah❣

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

2019 ve 2020 başlığı arasında sadece 200 mesaj fark kalmış. Bu dün 1000 civarıydı. 2020 sonuçları açıklanmadan 2019'u geçeceğiz valla 🙂

• @calibraturbo bizim 2.tercihimiz Almanya.Bilgi paylaşımı yaparsanız çok memnun oluruz.

• @jesus-christ güzel kardeşim sanada bol şans.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.Bu akşamki haberler gerçekten artık ailece umudumuzu kaybettirdi.Umarım kazananlardan biride sen olursun.

• @heleniki teşekkürler canım yordum seni halledebilmene çok sevindim ☺

• @jesus-christ sana da bol şanslar hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun .

• @gözde yok canım ne yorulması. başkalarıda aynı şeyi yapıyordu birbirimize şans diledik 🙂

• Uyumamayi dusunuyorum 9 10 a kadar. Oruc tutmuyorum ama boyle yaparsa. 6 gibi kalkar 1 saat icindede aciklanir. Oyle mi yapsam

• Arkadaşlar umuyorumki yarın güzel bir gün olsun Ve şansımız yaver gitsin. Allah yardımcımız olsun! Iyi geceler dilerim herkeze.

• Bu ileti silindi!

• Aksam 7 de @darkconcern

• ⭐⭐ Yasaklı

@heleniki ozelden spesifik derdinizi anlatın bildigim bişeyse cevaplarım bu herkes için geçerli sorunuzu yazın kapasitem yetiyorsa cevaplandırayım KANADA + aLMANYA

• @calibraturbo ok çok teşekkür ederim.şu yarını hep beraber bir geçirelim.Olumlu / olumsuz şokları bir atlatalım ondan sonra yazıcam.tekrar teşekkürler.

• Arkadaşlar benim kadar şanssız içinizde var mıdır bilmem. Gelin sizlere anımı anlatayım.
    10 yıldır sevdiğim ama bir türlü açılamadığım bir kız var. Bir gün laf arasında Amerikaya çok gitmek istediğini, vize mülakatı için de
    bankada 15.000 dolar göstermek zorunda olduğunu ve o kadar parası olmadığını söyledi. Bende 5 yıldır düzenli olarak başvurduğum ama
    bir türlü çıkmayan green carddan ona bahsettim. Böyle bir şey var. Çekilişle gidebiliyorsun falan. Hemen kafamdan planımı yaptım. Green card
    çekilişi olduğu zaman ona mesaj atıp konuşma şansım olurdu. Ya bana çıkarsa. Allahım inşallah bana çıkar da onunla evlenip onuda
    amerikaya götürürüm.Neyse büyük gün geldi çattı. ondan resmini istedim green carda başvuru yapmak için falan. Resim atıyor ama beğenmiyorum
    bana resim atması çok hoşuma gidiyordu, gerçekten deli gibi aşıktım. Neyse bir resimde karar kılıp başvuru kaydı yaptım. Aradan uzun zaman geçti ve
    sonuçların açıklanacağı gün geldi. ilk önce benimkine baktım; tabi her zamanki gibi yine çıkmamıştı. Neyse bir de onunkine bakayım dedim.
    Çıkmış! Green card ona çıkmıştı. Hemen cok sevindim aradım onu böyle kasıla kasıla. " Amerikaya gidiyorsun, sana çıkmış" dedim.
    Beni de götürürdü heralde. Evlenirdik falan. Cocuklarımız olurdu. Disneylanda giderdik. Ben ırgatlık yapar onu orada üniversiteye gönderirdim.
    Neyse zaman geçti green cardını aldı tabi bu sürede salak ben; hâlâ beni red eder korkusu ile açılamadım. O gitti amerikaya. Hem green card çıkmadı
    hem de sevdiğim kadın Amerikaya gitti. Arada görüyorum intagramda, Amerikalı sevgilisi ile resim atıyor. Biz de soğuk fabrika köşelerinde çalışmaya devam.
    Umarım bana çıkar da o sevgilisinin agzını yüzünü dağıtırım.

• @bahtsizbedevi ah be kardes. Utanmak aptalliktir bunu hicbi zaman unutma. Yarin cikmazsa sana aynen bu yazdiginin ss sini at o kiza. Benim mesajimda dahil. Belki evlenirsinizde seni alir usa ya.

• Bi gün al alkolü kafayı yap tek tek yaz trk yol bu yarin cikmazsa

• @bahtsizbedevi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar benim kadar şanssız içinizde var mıdır bilmem. Gelin sizlere anımı anlatayım.
    10 yıldır sevdiğim ama bir türlü açılamadığım bir kız var. Bir gün laf arasında Amerikaya çok gitmek istediğini, vize mülakatı için de
    bankada 15.000 dolar göstermek zorunda olduğunu ve o kadar parası olmadığını söyledi. Bende 5 yıldır düzenli olarak başvurduğum ama
    bir türlü çıkmayan green carddan ona bahsettim. Böyle bir şey var. Çekilişle gidebiliyorsun falan. Hemen kafamdan planımı yaptım. Green card
    çekilişi olduğu zaman ona mesaj atıp konuşma şansım olurdu. Ya bana çıkarsa. Allahım inşallah bana çıkar da onunla evlenip onuda
    amerikaya götürürüm.Neyse büyük gün geldi çattı. ondan resmini istedim green carda başvuru yapmak için falan. Resim atıyor ama beğenmiyorum
    bana resim atması çok hoşuma gidiyordu, gerçekten deli gibi aşıktım. Neyse bir resimde karar kılıp başvuru kaydı yaptım. Aradan uzun zaman geçti ve
    sonuçların açıklanacağı gün geldi. ilk önce benimkine baktım; tabi her zamanki gibi yine çıkmamıştı. Neyse bir de onunkine bakayım dedim.
    Çıkmış! Green card ona çıkmıştı. Hemen cok sevindim aradım onu böyle kasıla kasıla. " Amerikaya gidiyorsun, sana çıkmış" dedim.
    Beni de götürürdü heralde. Evlenirdik falan. Cocuklarımız olurdu. Disneylanda giderdik. Ben ırgatlık yapar onu orada üniversiteye gönderirdim.
    Neyse zaman geçti green cardını aldı tabi bu sürede salak ben; hâlâ beni red eder korkusu ile açılamadım. O gitti amerikaya. Hem green card çıkmadı
    hem de sevdiğim kadın Amerikaya gitti. Arada görüyorum intagramda, Amerikalı sevgilisi ile resim atıyor. Biz de soğuk fabrika köşelerinde çalışmaya devam.

İyi başlamıştı hikaye oysa 😄 hayat senin ağzını yüzünü dağıtmış açılmazsan ıhh gördün mü demiş 😄

• @bahtsizbedevi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar benim kadar şanssız içinizde var mıdır bilmem. Gelin sizlere anımı anlatayım.

aga bee 😕 üzüldüm keşke zamanında şakasına da olsa sana çıkmaz bana çıkarsa evleniriz seni de götürürüm ehehehe felan deseydin belki yatardı kafasına 😕

• @tanti @hcanbyrm Arkadaşlar benim pek şansım yoktu. Çok güzel bir kız. Ben onun kadar güzel değilim. Hem ben çiftçi çocuğuyum. Ne bileyim korktum red eder diye. Çünkü hayal kurmak güzeldi. Red ederse hayallerim de gidecekti

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |