Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar haklısınız ben de aynı sınıra yaklaştım sayılır. 10 kere daha denerim sonra Ege’ye yerleşirim 😃😄

• Artık eskisi gibi umutlu değilim. Hallerim var ama umudum yok 🙂

• @alp-turk ekşici tayfa çökertiyor siteyi :d gece girer bakabiliriz.

• Ben şuan sadece iftar vaktini bekliyorum. İftardan sonra yemek faslı, çay faslı derken en az 4 saat daha geçmiş olacak 😉

• Herkesin hakkında hayırlısı olmasını dilerim, Bol Şanslar...

• ⭐⭐

Son 25 saat 25 dakika.

• Herkese merhabalar, esasında bir kaç gündür buralarda yazılanları okuyordum ama bugün forum'a üye olarak ilk mesajımı atmış bulunuyorum. İlk kez Greencard'a başvurdum ve herkes gibi sonucu sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂 Fazla heyecan yaptım ama görüyorum ki senelerdik başvuranlara çıkmamış, ilk başvuruda çıkarsa laf yeme ihtimalim yükse sanırım. Ama biliyorum ki o ufacık mutlu ihtimal zaten beni bulmayacaktır.

Unutmadan yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum. Herkese tekrar merhaba.

• @aarican Aramıza hoş geldiniz bolşanslar

• Tam 1 gün kalmasına son 54 dakika...

• Bu forumda son 1 haftadir deli gibi post atanlari USA GC Department görse acıyıp basardı gc leri be aga

• ⭐⭐⭐⭐

@numbwalker Ben egeye yerleştim. Bodruma hemde. Ama çare olmuyor. İnsan istediği şey olmayınca olanla mutlu olamıyor. Elindekiyle yetinmek diyorlar. Saçma bence. İnsan elindekiyle neden yetinsin ki. Merak ve yeni ufuklar bu ateşi canlı tutuyor. Son 24 saat hemi 🙂

• @ibrahimasar yanlisin var 24 saat 49 dk

• ⭐⭐

@aarican DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese merhabalar, esasında bir kaç gündür buralarda yazılanları okuyordum ama bugün forum'a üye olarak ilk mesajımı atmış bulunuyorum. İlk kez Greencard'a başvurdum ve herkes gibi sonucu sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂 Fazla heyecan yaptım ama görüyorum ki senelerdik başvuranlara çıkmamış, ilk başvuruda çıkarsa laf yeme ihtimalim yükse sanırım. Ama biliyorum ki o ufacık mutlu ihtimal zaten beni bulmayacaktır.

Unutmadan yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum. Herkese tekrar merhaba.

Merhabalar hoşgeldiniz, yoo niye laf yiyesiniz ki şans işi sonuçta bu. Size çıksa oh ne güzel senelerce beklemediniz diye sizin adınıza sevinirim 🙂

• Forumdaki en popüler başlık olan bekleme odası yarından itibaren ds260 nasıl doldurulur başlığına popülaritesini törenle teslim edecektir

• @al_ti74 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Forumdaki en popüler başlık olan bekleme odası yarından itibaren ds260 nasıl doldurulur başlığına popülaritesini törenle teslim edecektir

🙂 🙂 🙂 🙂 Aynen DS260 nasıl doldurulur sorusu 1 numara olur

• @al_ti74 çok değil 2-3 ay içinde DV2021 bekleme odası tacını geri alır hiç merak etmeyin 😂😂

• @aarican Hoş geldin şansın açık olsun

• ⭐⭐

Son 24 saat 39 dakika.

• Merhaba arkadaşlar bana mail olarak sürekli dolandırıcı sitelerden mesaj geliyor greencard ile ilgili geçen yaz bir siteye üye olmuştum o zamanlar green card hakkında pek bir bilgim yoktu ama siteye herhangi bir ödeme veya fotoğraf atmadım acaba benim için bir sorun olur mu onlar benim adıma başvurmuş olabilir mi

• Vakit geçsin diye youtube da yemek videoları izlemekten açlığım 2 katına çıktı, o da yetmezmiş gibi zaman da geçmez oldu 😣

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |