Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @captainblue ''madem ülken bu kadar kıymetli ne işin var burada'' demek ne anlama geliyor? buradaki bu kadar insan ülkesine değer vermediği için mi göçmen olmaya çalışıyor? Nasıl mantık bu? Açıklayın lütfen...

• İFTARDAN ÖNCE BAKMAYA CESARET EDİP İŞTAHINI KAÇIRACAK OLAN VAR MI ? YOKSA KEYİFLİ KEYİFLİ YEMEKTEN SONRA MI BAKACAKSINIZ?

• bugün hıdırellezmiş arkadaşlar dilekleride gül ağacına gömelim 🙂

• @n0ne beni hemen şeriatçı v.s ilan ettiniz benim nasıl bir fikirde olduğumu size yazmadimki, iş te ülkenin sorunu tam da bu herkese bir isim bulmak herkesi kategorize etmek, hemen engellemek

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bugün hıdırellezmiş arkadaşlar dilekleride gül ağacına gömelim 🙂

Hıdırellez dündü... Bugün ramazanın ilk günü..

• @topraxxx valla şimdi instagramda arkadaşta gördüm google amcada dün başlangıç bugün bitiş gösterince yazdım niyet olunca işin ucunda...

• @muhammed01 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

İFTARDAN ÖNCE BAKMAYA CESARET EDİP İŞTAHINI KAÇIRACAK OLAN VAR MI ? YOKSA KEYİFLİ KEYİFLİ YEMEKTEN SONRA MI BAKACAKSINIZ?

Forum aleminde büyük harflerle yazmak yüksek sesle bağırmak kızmak anlamına gelir. Oyüzden mesajını düzenle ve bundan sonra küçük harflerle yazmaya özen göster arkadaşım.
    👍🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@numbwalker Her yıl çıkacak gibi heyecanlanırım. Çıkmaz. Bu yıl hiç çıkmayacak gibi geliyor ve heyecanım yok. Belki de çıkar 🙂 Ateş var ama duman yok artık. Yaş ilerledi, yorulduk..

• @lordbolton Atatürk seni lord ismiyle görse ne derdi acaba. Seni Yunan sanardı

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Valla ciksin kafami yormayacam scumbagl erle orada.

• @heleniki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Geçen yıl son günler son saatler buralar hep böyle heyecan doluydu.Forum katılımcılarının neredeyse yarısı çevrimiçiydi. Saatler saniyeler sayılıyordu hayaller yazılıyordu.Yok işim hazırlar, şu şehire yerleşmeyi planlıyorum ama bakalım iş nedeniyle planlar değişecek diyenler ( ama tabii daha çekiliş sonucu belli değil ) sonra çekiliş yapıldı aaaa burada aylardır yazan hiçkimseye çıkmamış.Herkes diyor eee kime çıktı.Forumda açılan yeni başlığa bakınca hiç tanımadığımız nickler, kazananlar başlığında hiç daha önce yazmamış nickler bana çıktı yazdılar.Sonra foruma küsenler, birbirine küsenler,hayata küsenler.... oooo. dejavu oldum.bizimde geçen yıl ilk başvurumuzdu doğal olarak heyecan vardı.Bu yıl bilmiyorum yaaaa hayatımı sadece gc bağlayarak yaşamamam gerektiği olgunluğuna ulaştım galiba 🙂 her anlamda maddi manevi hazır olan herkese çıkar inşallah.

Boşverin hayal bizlerin umudu.. Şimdi kurmayacağızda ne zaman kuracağız? Herşey olacağın varır. Vakit varken daha çok hayal kurmalı. Hayaller hayatı planlamak gibi... Planın olmazsa vakti geldiğinde ne yapacağını şaşırır bilemezsin..

• heyecan taavvvaaaaannnnn

• Konuyu değiştirelim bari 30 saat kaldi beyler bayanlar

• @karakurtsert DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

heyecan taavvvaaaaannnnn

Aynen 👍

• @topraxxx İnşallah herkesin güzel hayalleri gerçekleşir. İsteyen istediği hayali kursun tabii.Ama geçen yıldan tecrübem bazı arkadaşlar kendilerini o kadar kaptırıyorlarki sanki kesin çıkacak gibi davranıyorlar ve bu kişilerin yıkımı çok büyük oluyor.inşallah herkes için hayallerinin gerçekleştiği bir çekiliş olur.

• ⭐⭐

Son 30 saat 9 dakika.

• hayalim, uzun burunlu amerikan tırları ile hem şoförlük yapıp hem de amerika birleşik devletlerinin her yerini gezmek :d 🚚 🚚

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |