DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @adem seçilme sıranıza göre

• @heleniki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@emir600rr yanlış birşey yapıyorsunuz demedim ki zaten beyefendi.sadece araba muhabbetinizden sıkıldığımı yazdım.keşke bayanlarında katılabileceği ortak bir konunuz olsaydı. ama nedense hemen sataşmayı tercih ettiniz siz ve arkadaşınız.özellikle arkadaşınız beni terbiyesizlik ve hadsizlikle suçladı

Aslında kadınlar da arabalar ile ilgili muhabbetlere katılabilirler, buna erkek muhabbeti diyemeyiz...

• Bir de bence burayı insanların mülakat günü güvenlikten geçilip sıra numarası alınmış da, görüşmeye, parmak izine filan çağrılmayı bekledikleri salon gibi düşünmek lazım. Sonu hakarete varan çirkin bir siyasi muhabbet veya karşılıklı sataşmalarla devam eden rahatsız edici bir diyalog dönmedikçe, beklerken sohbet edip, laf lafı açınca da muhabbetin her gideceği yer için farklı konuya gitmeye çok da gerek yok. Yoksa konsolosluktaki güvenlik görevlisinin, bekleme salonunda tanışıp konuşan kişilere "şşşt GC harici mevzular yasak" demesi gibi olur...

• Ya da konu başlığını "DV 2020 kütüphanesi" filan yapalım, o zaman mecbur sessiz bekler herkes 🙂

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Şşşşşşş gençlerrrrr şey dicemm. Sanırm artık # 2 # demenin vakti geldi de geçiyor bile... Nedersiniz? 🤣🤭🤗🙄🤔🗽🇺🇸👍🏻🤷♂

Pazartesi bittiğinde kaç gün kaldı diyecen müdür?

kaç saat kaldı diyeceğiz 🙂

• @emir600rr DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Her saat benim gibi manyak varmı diye yesil kart foruma bakmaktayım heyecandan karnıma ağrılar giriyor bi yandanda %1.5 şanslık bir şeye umut vermemek geliyor vallahi ne yapacağımı bilmiyorum ama evde dört dönüyorum orası kesin

emin ol bir sen değilsin.bizde aynıyız.bekleme odasından belli oluyor.bir saat bakmasan yorumlar bir kaç sayfaya ulaşmış oluyor.umarım buralar salı akşamı çok şenlikli olur.

• @ayvalik10 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan gibi ben yeterli ingilizcem yok ama çalışma azmin var diyen insanlar için çok güzel bir örnek

iyiymiş.aynı ben.dil yok ama çalışmaktan yana sıkıntı da yok.
    bakalım çekilişi kazanır isem dil kursuna başlayacağım.
    en azından gidince daha az zorlanırım.

• @dustyblue DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

20 kusur kısıye basvurdum bu sene, gecen senede 12 kısıye basvurmustum, ondan oncekı sene 8 kişiye. 8 kişiye basvurdugum sene çıktı. sıra gelmedı keşke çıkmasaydı uzun zaman o dönem ki yaşadığım hasarla kalacağım sanırım umarım bu sene çıkar ama case no düşük olsun.

okadar başvurduğun kişiler arasında sadece sana mı çıktı.ayrıca sana bir kere çıkmış bıraka bu sefer bize çıksın 🙂
    mütevazi olmayacağım bana çıkmasa size çıksa da sizin adınıza sevinirim demeyeceğim.
    bana çıksın da sevineyim.
    sonuçta insan kendine çıkarsa sevinir çıkmazsa üzülür.
    bana çıkmadı ama diğerlerine çıktı sevineyim demez.burda amaç green card bana çıksında kendimi kurtarayım. 🙂

• @mrfirat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@ayvalik10 gc çıktıktan sonra 1 sene 1 buçuk sene zaman var bir kursa gitmeyen bir İngilizce kitap açıp okumayan kendini geliştirmeyen oraya boş kafayla gitmiş gidecek olanları anlamıyorum.

green card çıkarsa ilk işim ingilizce kursuna başlamak olacak 🙂

• Bugünü ve 7 Mayısı saymazsak son gün. Günaydın arkadaşlar umarım en az forumdaki yüzde 90 kişiye çıkar. Geri kalan yüzde 10 luk kısımada seneye 🙂

• plakalardan Sinop.. son 57 saat 🤗

aramızda Sinoplu veya Sinop'tan kimse var mı?
    ben aslen Sinopluyum. 😊

• Günaydın mutlu sabahlar olsun herkese. ✌️ Zafer inananlarındır. 🙏🙏🙏

• Kaldı 2 gün ... hazırlıklar yapılsın ve salı aksamını bekleyelim , iftardan evvel ögrenelim sonuçları .. bu baslıgın açıldıgı ilk günü hatırlıyorum , pek kimse yoktu .. zaman ne kadar hızlı 🙂 hayırlı pazarlar ve simdiden hayırlı Ramazanlar

• @daydreamer hocam bu tartışma benim bu yanıtımla bitsin kimse bir şey daha yazmasın rica ediyorum @heleniki ablam boşver kötü niyetin olmadığını biliyoruz arkadaşlar da kötü niyetli bir şey yapmıyorlar gerek yok bence : ) Seneye yeni gelen arkadaşlar bu yazdıklarımızı okuyacak , okurken ne çok kavga etmişler demesinler 😂

Bir soru sorucam bunu cevaplayın güzel ülkemizden gitmenize neden olan en büyük sebep ne ( ekonomi hariç ) ?

Benim en büyük sebebim istanbul kalabalığı kazanırsam sakin bir eyalete yerleşicem

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@suv2019 önce sana çıktığını görelim geri kalan %90 sonra düşünürüz. Senin şafağın yanında daha alacakaranlık

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jesus-christ sorduğun sorunun konuşulduğu ayrı bir başlık var arama kısmına gitme sebepleri yazarsan çıkar eğer bulamazsan söyle sana linkini yazalım

• @ayvalik10 Ortam yumuşasın diye sorduğumu 10 yaşındaki yeğenim bile anlar yahu... Neyse peki tamam bakarım ben o konuya dostum eksik olma : )

• Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooop....

Yine çıkmamış 😂🤪

• ........

• @jesus-christ DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@daydreamer hocam bu tartışma benim bu yanıtımla bitsin kimse bir şey daha yazmasın rica ediyorum @heleniki ablam boşver kötü niyetin olmadığını biliyoruz arkadaşlar da kötü niyetli bir şey yapmıyorlar gerek yok bence : ) Seneye yeni gelen arkadaşlar bu yazdıklarımızı okuyacak , okurken ne çok kavga etmişler demesinler 😂
    Bir soru sorucam bunu cevaplayın güzel ülkemizden gitmenize neden olan en büyük sebep ne ( ekonomi hariç ) ?
    Benim en büyük sebebim istanbul kalabalığı kazanırsam sakin bir eyalete yerleşicem

sıkıntı sadece istanbul kalabalığından kurtulmak ise kendini fazla yorma amerikaya gitmek için.türkiye içinde sakin yerlere gidebilirsin 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

214

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.1k

| | | |