Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Sn @yasss7 nacizane tavsiyem sonuçlara bakmamanız yada sürecin sonuna doğru bakmanız olur. Nihayetinde içinizi kemiren bir durum olur. Başvuru sırasında yapılan küçük yanlışlıklar genelde Ankara'da çok sorun olmuyor geçmiş yıllara bakıldığında. Fotoğraf meselesinde örneğin geçmiş yıllara ait fotoğrafını kullanıp başvuranlarda vizeleri sıkıntı olmadan aldılar.
    Fakat sizin durumunuz biraz sıkıntılı. Siz başvuruda girilen kısıtlı bilgilerle gerçekte olan bilgilerinizi başka yollarla ispatlayamazsınız. Örneğin; Ahmet Güven olan isminizi Güven Ahmet yazdınız. Mülakatta Güven Ahmet'inde siz olduğunu nasıl ispatlayacaksınız. Bu biraz imkansız gibi. Genelde kabul edilen hatalar; Halil Can Güveni, HalilCan Güven olarak yazmak yada doğum tarihini farklı bir formatta yazmak gibi hatalar oluyor.

• @yasss7 Ankara'ya mail at sor. Ben sordum ismimin son harfini büyük yerine küçük yazdım sorun olurmu diye sorun yok mülakatta duzeltiriz dediler. Sen de bir sor

• Sn @arnblt açıklama için teşekkür ederim, ancak şöyle zaten DV2019 dan bahsediyorum yani açıklandı şuan mülakat maili bekliyorum konsolosluktan bu sürece kadar sıkıntı olmadı evrak isteme mailinde evraklarıda gönderdik yine bir sıkıntı yoktu olsaydı KCC den mail gelirdi diye düşünüyorum isim soy isim uyuşmuyor yada yerleri farklı vb. gibi.

@captainblue teşekkürler mail atacağım mülakat tarihi geldikten sonra şuan hala mülakat tarihi maili gelmediği için atmıyorum.

• Bugün 30 Nisan, forumda adeta bir fırtınadan önceki sessizlik havası mevcut. Herkes poker face, herkes cool. Sükunet içinde beklemekteler. Akşama doğru buralar karışır vaziyet alın :p

• 1 saat sonra dükkanı açıyorlar😀😁 bakalım gelecekmi mail

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasss7 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba başvuru sırasında isim yerine soy isim , soy isim yerine de isim yazmışız bir problem olur mu ne yapmak lazım ?

Yapabileceginiz bir sey yok, DS260 formunu dogru bilgilerle doldurmalisiniz. Eger masum bir hataysa, genelde konsolosluk anlayisli davraniyor.

• Yeni kura çekilecek biz halen mülakat günü bekliyoruz.Beklemek çok sıkıcı artık

• @crazycells @captainblue @grkmtpc @NUSRET

Bugün evrak talep maili geldi KCC'den. gönderdim. Otomatik alındı cevabı geldi. Bakalım şimdi de onay mailini bekliyoruz.

• @coder DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

maili geldi KCC'den. gönd

Bizim durum biraz daha karışık:) Biz dökümanları Mart'ta gönderdik, onay maili de Mart'ta geldi ancak hala randevu alamadık. Bakalım bugün uzun sürecek gibi görünüyor:) ama karamsarlığa kapılmaya gerek yok bence

• Brit’in sayfasında gordum az evvel, haziran Ayi icin bugun 2NL alanlar varmış ama AF bölgesi case’leri. Umarım EU icin de gelir bugun.

• Gençler mail geldi bize. 20 Haziran hayırlısı ile.

• Gene hüsran gelmedi 🙂 ilginç

• @nakalakev Bize de 24 hazirana mülakat tarihi geldi az önce:)

• @grkmtpc size nisan ayında 2. Defa evraklarınız tamamlandı maili gelmişti sanirim? Kcc yi arayip sorduğunuzda temmuz ayina mulakat tarihi alirsiniz demişlerdi. Sizin adiniza cok sevindim. Bize henuz mail gelmedi. Bende 2. Kez onay maili alan kisilerdenim.

• Arkadaslar excel çizelgesini güncellemeyi unutmayın lütfen!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Mülakat maili yine gelmedi malesef.

• @nakalakev sıranız kaçtı acaba?

• 19xxx malesef gelmedi mail bizede

• ben de haziran için mülakat alamadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |