Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hbetulturker fazla evrak göz çıkarmaz bizimkileri de sana gönderelim hep birlikte gönderirsin. Şaka bir yana en baştaki iletiyi okur musun ama buradaki değil aşağıdaki linki tıkla

https://yesilkartforum.com/forum/topic/525/dv2019-mulakat-deneyimleri

• Bakalim cikacakmi kalpten gidicem bir yandan Duolingo ile ingilizce calis diger yandan Greencard cikmazsa diye meraklan ilk basvurum umarim cikarda bir an once giderim Gideriz 😊

• Yani bana degil kardesime bile ciksa sevinirim Sonucta onun orda olmasi benimde oraya gidebilme garantim elbet birgun. En olmadi is vizesi ayarlatir ordan bana bir turlu gidilir yani. Yeterki ciksin 😊

• Son 2 2.5 hafta canı gönülden inanıyorum ilk seferimde gideceğime bunu buraya yazıyorum. Bu sene gideceğim inşallah 😌 Herkese bol şans

• Merhaba arkadaşlar
    Eşimle birlikte ilk kez başvurduk, daha önce 3 kez Amerika’da bulunduk, çok sevdik. Çıkması halinde, daha önce gittiğimiz Florida veya California’yı düşünüyoruz. Kalpten isteyip kıymetini bilecek herkese çıkması dileğiyle..

• Neden bilmiyorum ama sona yaklaştıkça umudumu ve heyecanımı kaybettim. Var mı aranızda böyle tövbe estağfurullah pozisyonundan olan. Alsancak ta buluşup el ele denize atlayalım.

• ⭐⭐ Yasaklı

@hasnotbeen evet var kaybettim.Benim işe girmem- kendi işimi kurmam hayatımı inşaa etmem Yuzumun gulmesi (get a life) kıyamet alametidir. Son 15-20 yıldır guldugumu hatirlamıyorum yaş 30

• @hbetulturker DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

merhabalar bir sorum olacak. Benim sıram 2500 lerde olmasına daha yeni ds260 formunu gönderebildim ve kcc den hazırlayıp yüklemem gereken evrakları istediler. sadece orda yazanları mı sisteme yüklemem gerekiyor. orda sadece tane madde sıralamış. Ben birkaç yerde daha çok evrak istediklerini okumuştum. neye göre hareket etmiliyim bilmiyorum .yardımcı olur musunuz

Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz DV2019 bekleme odasına doğru kulaç atmanızı tavsiye ederim. Şanslısınız sonuçlar daha açıklanmadı 😂

• @mutlukurt0534 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bakalim cikacakmi kalpten gidicem bir yandan Duolingo ile ingilizce calis diger yandan Greencard cikmazsa diye meraklan ilk basvurum umarim cikarda bir an once giderim Gideriz 😊

Bende ciddi ciddi ingilizce çalışıyorum. Çıkmama durumunda motivasyonumu kaybetmeyip. İngilizceye devam edeceğim. 🙂

• @mutlukurt0534 aceba sen ben misin ? İlk başvuru + Duolingo dil öğrenimi ... 😃

• Gençler... #18#. Güne hazırmısınız? 🤗 🤭 🤗

• 17nisan mazbata muhabbeti olmasaydı ben nisanın yarısını Geçtiğimizi bile farketmeyecektim, mart sonunda kalmışım ben, birden bire 15-20 günü atlamış gibi oldum, iyi birşey oldu galiba 🙂 şimdi beklememiz gereken 18 güncük mü kaldı, e iyiymiş 🙂 aylardan sonra hepi topu 18 gün.. valla iyiymiş ya 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

ilk başvuranların nerdeyse hepsi öyle zaten Duolingo forever

• Gün gün sayıyorum. Bu nasıl iş yaa. Çok uzun zaman önce. askerde saymıştım bukadar. Geçmiyor sanki #18# 🤔

• ⭐⭐ Yasaklı

bana degıl burdan 4 5 kısıye cıksa bıle sevınırım.Onsenedır basvuruyorum bu sene kadar ıstemedım Eskıden vızvız arılı bir forum vardı.aha o zamanlardan berı basvuruyorum.Bu sene pedere kart cıktıktan sonra buraya yazmaya basladım.Gecen seneye kadar bu işin imkansız olacagını dusunmustum.
    sende basini alip gitme ne olur 2020
    baslıca volkan, chromium, ve uzun sureden berı basvuran, babama cıktı ama gıtmıyo dedıgımde lınc eden hanıma cıksın, birde sırası gelmeyen köpekli arkadasa .

• ⭐⭐

@calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bana degıl burdan 4 5 kısıye cıksa bıle sevınırım.Onsenedır basvuruyorum bu sene kadar ıstemedım Eskıden vızvız arılı bir forum vardı.aha o zamanlardan berı basvuruyorum.Bu sene pedere kart cıktıktan sonra buraya yazmaya basladım.Gecen seneye kadar bu işin imkansız olacagını dusunmustum.
    baslıca volkan, chromium, ve uzun sureden berı basvuran, babama cıktı ama gıtmıyo dedıgımde lınc eden hanıma cıksın, birde sırası gelmeyen köpekli arkadasa .

Düşünceniz için teşekkür ederim. 10 sene gerçekten uzun bir süre, umarım sizin de green card hasretiniz son bulur bu sene. Hep birlikte hayalimize doğru yol alırız

• merhaba,
    çok az okuma ve girme şansı yakaladım foruma ama ben de üye olup bir kaç şey yazmak istedim.
    eşimde wat programında tanıştık ve 2008 de bir defa başvurduk gc çıkmadı sonra neden başvurmadık diye bu sene çok dövündük ve yeniden başvurduk.
    ikimizinde işleri iyi, bebeğimiz de var ama artık gitmek istiyoruz bir yerlere. ve en çok ABD! umarım gece gündüz bu haberi bekleyen, gerçekten gidecek olanlara çıkar.
    ben bu sene eşim ve kendim dışımda 4 arkadaşım için de başvuru yaptım. Ancak kişi başı şans %1.20 gibi bir şey sanırım. Yanlış mı biliyorum ?

• Çocuk haberi aldığım bu sene kendimi şanslı hissediyorum 😀 inşallah şansım 7 Mayısta da işe yarar tek istegim çocuğuma iyi bir gelecek sağlamak. Sayısız egitim fırsatını şu andaki imkanlarla sağlayamam ama kısmet olur gidersek en azından bir şansımız olur. Umarım planı programı olan herkese kısmet olur.

• @calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Eyvallah birader, önce sana çıksın inşallah. 10 senenin emeği 😊😊

• @cokomisket DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba,
    çok az okuma ve girme şansı yakaladım foruma ama ben de üye olup bir kaç şey yazmak istedim.
    eşimde wat programında tanıştık ve 2008 de bir defa başvurduk gc çıkmadı sonra neden başvurmadık diye bu sene çok dövündük ve yeniden başvurduk.
    ikimizinde işleri iyi, bebeğimiz de var ama artık gitmek istiyoruz bir yerlere. ve en çok ABD! umarım gece gündüz bu haberi bekleyen, gerçekten gidecek olanlara çıkar.
    ben bu sene eşim ve kendim dışımda 4 arkadaşım için de başvuru yaptım. Ancak kişi başı şans %1.20 gibi bir şey sanırım. Yanlış mı biliyorum ?

Olasılık %0,70-1,00 arasına kadar düştü ama şöyle düşünürseniz kafa rahatlar. Çıkma şansı herzaman %50 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |