Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable niçün NewYork?

Niçin olmasın ki😁 Bir göreyim bakalım New York nasıl bir yermiş ☺

• Yasaklı

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable niçün NewYork?

Niçin olmasın ki😁 Bir göreyim bakalım New York nasıl bir yermiş ☺

kalabalık şehirlere antipatim var. 🙂 New Yorkta kaybolmayın e mi iyi gezmeler. 🙂

• @sinem cehaletimin kusuruna bakmayın, hasta olmadığımdan dolayı aspirin harici ilaç bilmiyorum maalesef 😊

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem cehaletimin kusuruna bakmayın, hasta olmadığımdan dolayı aspirin harici ilaç bilmiyorum maalesef 😊

maşallah hasta olmamanız çok güzel ama biliyorsunuz çogumuzun muzdarip oldugu bir problem var o da ötekileştirme. Bundan muzdarip olmadıgımızı umalım. 🙂

• @sinem hı? 😳
    yok öyle bir şey!

• Yasaklı

@dreams_usa iyi peki. 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

green kard sagcı dincilere cıkmasın bu kadar.Sinem hanım cocuklarınız dinini bile degistirir orda sizi de postalar aman dikkat edin. Akepeli dinci sincanlı tanidiklarımdan biliyorum bizim paralarla burslu okudular tüm kaynaklar hoca ilgisi vb adamlara aktı biraz da test cözmede iyiydiler. Şimdi Avrupada bilim akedemilerinde calisip sarılarla fındık kırıyolar alengirli gözlükler son model Audiler.Aynı burdakilerin kopyası Audi varkan vosvagene mi binicem diyen akepeli bürokratlar gibi degişen bişey yok. bazısı ısvecte 24 saat oruc tutuyo bilim akedemisinde calisiyo fakat kasarlı ekmekten baska bişey bilmiyor zavallı. Bitane aglak tarikatcı var var şahinden baska araba görmemis japonyada skyline uzmanıyım diye kanal actı. Velhasıl genetik kültürü adaptasyon kapasitesi yeteceklere cıksın. Notur damın kamburu yanarken oh çeken itlere degil. Turkiyedeki egitim sistemi en iyi test çözebileni kurtarıp kapitalist düzene altın tepside sunmak üzerine. Sanat müzik elemegi sporda yetenekli olabilecekleri tamamiyle diskalifiye etme onların kaynaklarıyla lanet olası testleri iyi çözenleri kurtarmak ve yabancı ulkelere skilled köle olarak pazarlamak üzere.Bizans rum ermeni tohumlarına. alevilere .kürtlere, sunni balkan türklerine cıksın. Cunku bu rezilligi hak etmiyolar.

• @calibraturbo hem sagci hem dinci amerikaya mi gelmek istiyorlarmis?? umarim onlar kazanamaz ve imam hatipe gider cocuklari :)))))))) ( sonucta ulkeyi bu hale getirenler onlar kacmakkk yokkk )

• Yasaklı

@Calibraturbo bn Selanikliyim yani Balkan Türküyüm. O saydıgın insanlar kimlerdir bilmiyorum ama yazılanları dikkatli okumama hastalıgı maalesef sizi de sarmış durumda. 🙂 Ben de dilerim Allahtan ki etiketleme ötekileştirme ve dışlama hastalıgı olan insanlara degil abd hiç bir ülke çıkmasın gidemesinler kalsınlar çeksinler çilelerini kaçmak yokkk. 🙂

• Yasaklı

@yalta Dindar olmak imam hatibe gitmekle olmuyor dini güzelce ögrenip adam gibi tam tekmil yaşamakla oluyor. Ha imam hatipler güzel okullar fakat bu egitim sistemin de onlar da diger okullar gibi yozlaşmaya mahkum. Sizlere insanları etiketlemeden ötekileştirmeden dışlamadan anlamak ve algılamak saygı göstermek ve kabullenip hayatınıza kendi yolunuzda devam etmek yetenegini bir an önce kazanmanızı tavsiye ederim zira ABD gibi bir ülkede bu yetenegi olan insanlar ayakta kalabilir. Bizden kat kat katı kapitalist bir ülkeye gitmeye çabalıyorsunuz veya gitmişsiniz zaten... bilmem farkında mısınız?

• ⭐⭐⭐⭐

@Sinem yazdığım yanlış anlaşılmasın ama vaktinde dedemin kırtasiyesi vardı dedem dayımı sadece imam hatiplileri izlemesini söylermiş dayım bir gün sormuş niye baba din anlatılıyor vs vs orda demiş dedemde bir tek onlar çalıyor oğlum diğer öğrenciler içerde ben yoksam bile parasını bırakıp gider demiş. Her imam hatipli böyledir diye bir kaide yok ama çok çok fazlası malesef böyle

• Yasaklı

@rhonster DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@Sinem yazdığım yanlış anlaşılmasın ama vaktinde dedemin kırtasiyesi vardı dedem dayımı sadece imam hatiplileri izlemesini söylermiş dayım bir gün sormuş niye baba din anlatılıyor vs vs orda demiş dedemde bir tek onlar çalıyor oğlum diğer öğrenciler içerde ben yoksam bile parasını bırakıp gider demiş. Her imam hatipli böyledir diye bir kaide yok ama çok çok fazlası malesef böyle

dedigim gibi bu egitim sisteminde her okul her ögrenci yozlaşabilir sistem insanı yozlaştırmak degerlerinden koparmak yarış atı ve robot haline getirmek üzere kurulu. Kökten degişmedikçe de fazla bir şey beklememek lazım

• @oradaki hızlı yaşa genç öl 😆

• @sinem hanım günaydın. Kronik muhalifiniz geldi 😊
    Eğitim sisteminde ki yozlaşmadan bahsediyorsunuz, kökten değişim şart diyorsunuz, diğer taraftan da 17 senedir ülkeyi yönetenleri, eğitim sistemini bu hale getirenleri kökten değiştirmemek için çabalıyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu diye sormazlarmı adama? 🙂

• Pleaseee Siyaseti Kapatın Bunun bir ortak noktası yok çünkü herkes birbirinden üstün Neyse yaş topic i güzeldi 29 olmak üzereyim bir firmada 4 senedir çalışıyorum rts mezunuyum ama malesef günümüzde ve buradaki bizim sektördeki yamyamlardan dolayı başka bir işle meşgulum rusça bilmemden ötürü ingilizcemde hem lise hemde wat pekiştirmesi şimdide snailmail iyi sayılır. Eşimle gitmek istememizin sebebi tamamen hakkımızı alamadığımız ve hayalleri olan insanlar olduğumuz ve gerek dolar gerek Türkiyenin üretmemesi sonucu bunaldık.. Yoksa eşimin memleketi Çanakkale bigaya aşığız gerçi insanlar oralarıda talan etmiş nereye ayak bassak sahilleri kirletiyoruz ya en pis amerika hani evlerinde ayakkabıyla girmek bize ters ya onlar evlerini öyle kullanıyorlar ama deniz sahillerini temizliyorlar keşke bizde temizlesek.. Sonuç yine kafalar dolu kaç gün kalmıştı sahi??

• @gizemb
    21 gün 🙂

• ⭐⭐

Son 21 gün

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem hanım günaydın. Kronik muhalifiniz geldi 😊
    Eğitim sisteminde ki yozlaşmadan bahsediyorsunuz, kökten değişim şart diyorsunuz, diğer taraftan da 17 senedir ülkeyi yönetenleri, eğitim sistemini bu hale getirenleri kökten değiştirmemek için çabalıyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu diye sormazlarmı adama? 🙂

günaydın sevgili @dreams_usa 🙂 ülkenin egitim sistemi KURULDUGUNDAN beri berbat. 17 yıllık iktidarla degişir mi sizce? Hayır. Her gelen ekleme yapa yapa durum daha da berbat hale gelmiş zaten bu iktidar ola ki 50 sene daha kalsa tam bir iyileşme saglayamayacaktır sstemin mantıgı baştan yalnış. Mevcut iktidarın yapacagı en güzel şey 1 yıl süreyle bütün ilk ve orta dereceli okulları kapatıp sistemi sıfırdan inşa etmek 1 yıl içinde tepeden tırnaga sistemi tekrar inşa etmek revize emek degil tamamen yıkıp yerine yeni ve 21. hatta 22. yüzyıla göre şekillenmiş hem madden hem manen güçlü donanımlı zeki çabuk kavrayan pratik zekalı bireyler yetiştirecek bir sistemi 1 yıl içinde sistemleyip oturtmak. Mevcut iktidar geçmiş bütün iktidarlardan daha ÇALIŞKAN ve yaptıkları GÖZE GÖRÜNÜR DİŞE DOKUNUR oldugu için biraz ümitvarız ama pek de şans vermiyorum zira ülkemizin ve insanlıgın ortak düşmanını yenmeden tam bir başarıyı mümkün görmüyorum. Hadi sorun.. Kim bu ortak düşman. 🙂

• @sinem sorarsam terbiyesizim 🙂 Siz alışmışsınız her şeye kılıf uydurmaya. Lakin kılıfın altından minare görünüyor haberiniz ola. Önce versinler İmamoğlu na mazbata. Sonra bakarız kim öle, kim kala. :):):):)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |