Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yboran Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

@crazycells Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

@mendebur Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

Birde özel sağlık sigortası labaratuar kısmını karışlarımı bu konuda tecrübesi olan varmı?

bu tamamen kisisel, elzem olmayan bir surec oldugundan karsilayacagini sanmiyorum. Bunu sigorta sirketinize sormalisiniz sanirim.

@Mendebur ;

Unganlar kliniği arayıp sordum, GC sürçlerini hiç ibr ÖSS sının karşılamadığını belirttiler. :((

Sonuç üzücü olsada önemli bilgilendirme , teşekkürler

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@oğuzhan-cengiz Geçirdiğiniz ameliyatlar veya hastalıklar sorun olmaz. Sadece bulaşıcı hastalıklar ve madde bağımlılığı araştırılıyor.

• Herkese selam;
    merak ettiğim bişey var , sağlık muayenesinde ,fiziksel muayenede nelere bakıyorlar, bende eklem romatizması var sorun olurmu diye merak ediyorum .

• @senerertas toplum sağlığını tehdit edecek bulaşıcı hastalıklar dışında bir sorun çıkmıyor diye biliyorum verem, bulaşıcı hepatit vs.. bunlar sorun bildiğim kadarıyla.

• @06mert Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

Hayır sadece 2-3 ayda bir sarma ot içiyorum başka kullandığım hiçbirşey yok çok şükür bu kafama takılmıştı @crazycells

Bize de oradan bir üçlü sar o zaman. Vallaha söyleme gerçi burada sokak ortasında sarıp içiyorlar. Geçen hafta SF'da sokakta satan gördüm 🙂

• @karadenizden cevap için çok teşekkür ederim. tek endişem sağlık sorunlarından vize alamamak (kurada çıkarsa tabi)

• @redsat2000 ne yaptın abi abd ye kesin giriş belli oldumu

• ⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan Sadık Miami'ye 27 Ocak 2019 da gidiyorum. Kesin gidiş daha belli değil

• @redsat2000 hayırlısı iyi yolculuklar
    inş dv2020 de kazananlar arasında olurumda belki oralarda karşılaşırız 🙂

• @redsat2000 Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

@sadikcagan Sadık Miami'ye 27 Ocak 2019 da gidiyorum. Kesin gidiş daha belli değil

13 yıllık zafer için sizden girişte güzel bir resim bekliyorum kendi adıma :))))

• ⭐⭐⭐⭐

@rüzgar Foruma ve facebook'a atarım. :))
    @sadikcagan İnşallah Sadık irtibatta kalalım.

• Sağlık raporu ücreti ortalama ne kadar normal ve bir çok şey isterlerse farzı misal

• @abdullah Tahliller, muayene ve aşılar dahil kişi başı normal şartlar altında 400$ yaklaşık olarak. Ama ek tahlil vs istenirse, bu rakam artabilir.

• @entelman çok teşekkür ederim cevap için.

• @redsat2000 inşallah abi görüşmek üzere.

• Merhaba, saglik raporu almak icin Doctorun web sitesi uzerinden randevu almaya calistim. (Mulakat tarihim 7 Mayis) Su an icin en uzak secilebilir tarih olarak 27 Nisan aktif. Ben isi garantiye almak icin 2 Mayis(Persembe)'a almayi dusunuyorum. Web sitesi en gec 4 Mayis'a kadar almak gerektigini soyluyor. Istanbulda yasadigim icin orda kalmak biraz problem olacak. 2 Mayis cok mu erken olur? 4 Mayis Cumartesiye geliyor ve Cumartesileri yarim gun calisiyorlar. Bu durumda Cumartes (yarim gun) ve Pazartesi olmak uzere 1.5 is gunu kaliyor randevudan once.

Son bir soru doktor randevusu icin Amerika'da yasamayi dusundugum adresi girmem isteniyor. Eyalet olarak kafamda New York var ancak bir adresim yok su an icin. Arkadasimin adresini yazsam uygun olur mu?

Simdiden tesekkur ederim cevaplariniz icin.

• @senerertas Eklem romatizmasi sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sonat-karan Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

Merhaba, saglik raporu almak icin Doctorun web sitesi uzerinden randevu almaya calistim. (Mulakat tarihim 7 Mayis) Su an icin en uzak secilebilir tarih olarak 27 Nisan aktif. Ben isi garantiye almak icin 2 Mayis(Persembe)'a almayi dusunuyorum. Web sitesi en gec 4 Mayis'a kadar almak gerektigini soyluyor. Istanbulda yasadigim icin orda kalmak biraz problem olacak. 2 Mayis cok mu erken olur? 4 Mayis Cumartesiye geliyor ve Cumartesileri yarim gun calisiyorlar. Bu durumda Cumartes (yarim gun) ve Pazartesi olmak uzere 1.5 is gunu kaliyor randevudan once.

Son bir soru doktor randevusu icin Amerika'da yasamayi dusundugum adresi girmem isteniyor. Eyalet olarak kafamda New York var ancak bir adresim yok su an icin. Arkadasimin adresini yazsam uygun olur mu?

Simdiden tesekkur ederim cevaplariniz icin.

Zamaninda yetismeyen belgeleri mulakat sonrasi da konsolosluga gonderebilirsiniz.

DS260 formuna hangi adresi yazacaksaniz ya da yaziyorsa o adresi verebilirsiniz; vize almak icin en gec mulakat zamani bir adres vermelisiniz, bilginize.

• @crazycells Cevabiniz icin tesekkurler. Hersey yolunda giderse Eylul 1 gibi Amerika ya ilk girisi yapmayi planliyoruz. Gitmeden once bir aile dostumuz bizim adimiza ev tutacak ve o eve yerlesecegiz. Mulakattan once o aile dostunun adresini versek amerikaya giriste adres degistirme gibi birsey yapabilir miyiz? yada bu bir problem olusturur mu? Ayni eyalette olacagiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |