Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgurastan @omertug ve diğer herkes 7 mayısı bekliyor çıkanlar için hayırlı olacak ama asıl en önemli evrak olan DS 260 formu hazır mı sonuçta bu evrağı yüklemeden diğer hiçbir evrak önemi yok ayrıca ne kadar sağlıksız da olsa tabloda yazanlara bakarsanız ilk gönderenler uçup gitmişler numarası küçük olanlar

• @chromium bana çıkar

• Yav ben 11. sınıftayım abiler ben de girdim şimdi bana çıkarsa boşa mı gidecek :((

• Normal şartlarda Haziran'da diploma aliniyor lakin açığa geçersem Nisan'da alabilirim

• @eyup yahu o da sıkıntı. Kesin çıkacak diye kendini kaptırıyorsun, sonuçlar açıklandığında kazanamadığını gördüğünü düşünsene. Hayal kırıklığı nirvana ya ulaşır terbiyesizim 🙂 Ben de çok umutluyum ama tırsıntım daha fazla :))

• Yasaklı

@egebaba44 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Normal şartlarda Haziran'da diploma aliniyor lakin açığa geçersem Nisan'da alabilirim

@egebaba44 çıksa bile sürecin işleyişi dolayısıyla gitmen 1.5-2 seneyi bulabilir çocugum telaş etme haziranda mezun ol ve çıkarsa sakince ds formunu doldur çıkmazsa da üzülme hayat devam ediyor. 🙂 Ailenle de iletişim halinde kal onlardan habersiz iş yapma.

• @chromium bende ilk defa başvurdum bakalım çıkarsa sevinçten ölmezsem çıktı diye yazarım 😃

• Kaldı 40 gün, bakalım şans yüzümüze gülecek mi 🙂

• @sinem-akçam teşekkürler abla aynen dediğin gibi yapıyorum çok sevindirici oldu bu baya kafama takılıyodu

• Başvurular kesinlikle ücretli olmalı

• @sinem-akçam aaa bi dakika ya ben şimdi bu Haziran'da mezun olmuyorum ki yanlış anlaşılacak şekilde yazdım heralde suç bende

2020 Haziran'da mezun olunuyor

• @daydreamer Katılıyorum. Öylesine başvuran, Green Card çıksa dahi gitmeyecek o kadar çok kişi var ki asıl gidecek kişilerin gitme olasılığını azaltıyorlar. Paralı olsa bu tip düşüncede olan insanlardan belli bir sayıda eleme olmuş olur.

• @ayvalik10 çıkmadan ds-260 ı nasıl hazırlamayı düşünüyorsunuz acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gözde anlaşılan forumun nimetlerinden haberin yok 2 yıldır buradasın bir de greencard başvuru paketi başlığını araştırırsan ozaman türkçe olarak hazırlanmış paketi bulursun ben bir şey yazıyorsam hayal yazmam bunu böyle bil

• 11.12. yilim olucak cikmazsa yaslandim artik 50-60 yasina kadar basvuracak degiliz sanirim. Bence bos yere umutlandirmasinlar kaldirsinlar green card i komple bizde rahat ederiz stres sikinti yapmayiz .

• @ayvalik10 haberim var hiç merak etme evet 2 yıldır forumdayım okumayı çok sevdiğim içinde herşeyi satır satır okudum oradaki formun sana kazanmadan ne faydası var onu anlamadım herhalde önceden doldurup kopyala yapıştır falan yapmayı planlıyorsun ds 260 formunu 😂çıkmadan körü körüne bir form dolduracak kadar boş vaktimde yok ayrıca .

• @ayvalik10 şunuda bilmenizde yarar var 7 mayısta kazanmış olsanız ds260 formunu 7 mayıstada gönderseniz bu sizin mülakat sıranıza etki etmez mülakat sıranızı case numaranız belirler

• 2019 talihlilerine mayıs mülakat tarihleri maille gelmeye başlamışken bir anda heyecanlandım şimdi. Onlar mülakata giderken bizlerde geri sayıma hayırlısı ise başlamış olacağız.

• Formu doldurmak icin koskoca 6 ayınız var arkadaşlar. Mayıs’ta kazansanız bile zaten süreç Eylül’e kadar başlamayacak. Kazandıktan sonra 3 hafta baktık soruları ezberledik nerdeyse öyle de meşakkatli bir iş değil emin olun. Tek derdiniz bu olsun 🙂

• @damladav e işte bu dediklerinizi anlamak için sadece okumak değil okuduğunu da anlamak gerekiyor tabii :)Birde ds 260 formu önce başka yerde doldurup sonra asıl olması gereken yere geçirilecek birşey değil .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |