Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sadikcagan abi ben şansımı ikiye katlayanlardanım nişanlım ve kendim için iki başvuru biliyosun 😃 çıkarsa direk nikah ve ds260 formu 😃 ümidim var o yüzden olmasın mı yani 😃

• @sadikcagan abi tam benim kafamda düşünüyosun çok net açıklamışsın durumu 😃

• @onursevgi süpersin işte budur.çifte şans için iyi karar.

• karabük, adanaya az kaldı 🙂

• Merhaba
    Şimdi bir göz atayım dedim. 2020 Confirmation number şu şekilde 202097******* şeklinde gidiyor. Bi sorun yoktur değil mi? Genelde gözlemlediğim numaralardan biraz farklı. Panik oldum. Bilgi verirseniz sevinirim Teşekkürler.

• @batu sizin farklı dediğiniz numara Case Number, yani çekilişi kazandıktan sonra verilen dosya numarası.

Zaten kimse çekilişi kontrol etmek için verilen konfirmasyon numarasını (veya bir kısmını) paylaşmıyor. Sizin numarada da sıkınıtı yok.

• @volkanu Teşekkürler bilgi için. Beni tereddüte düşüren paylaşılan numaralar şu formatta 2020EU***** bende acaba bir sıkıntı var mı diye evham yaptım açıkçası.

Tekrar teşekkürler.

• Merhaba,
    Pasaport konusunda kafama takılan bir soru var. Konu olarak bulamadım. Buradan sormanın uygun olacağını düşündüm. Eski pasaportumu bulamıyorum. 2007 de Yurtdışı seyehatim olmuştu. Fakat sonrasında taşınma vs derken pasaportum kayboldu. Zaten süresi bittiğinden uğraşmadım. Eski pasaport ibrazı zorunu mu? Eğer zorunlu ise daha önce bu tarz bir durumla karşılaşan kimse var mı?

Şimdiden Teşekkürler

Saygılarımla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batu DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@volkanu Teşekkürler bilgi için. Beni tereddüte düşüren paylaşılan numaralar şu formatta 2020EU***** bende acaba bir sıkıntı var mı diye evham yaptım açıkçası.

Tekrar teşekkürler.

iki numara birbirinden farkli oldugundan formatlari da farkli, biri onay numarasi, digeri dosya numarasi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batu DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba,
    Pasaport konusunda kafama takılan bir soru var. Konu olarak bulamadım. Buradan sormanın uygun olacağını düşündüm. Eski pasaportumu bulamıyorum. 2007 de Yurtdışı seyehatim olmuştu. Fakat sonrasında taşınma vs derken pasaportum kayboldu. Zaten süresi bittiğinden uğraşmadım. Eski pasaport ibrazı zorunu mu? Eğer zorunlu ise daha önce bu tarz bir durumla karşılaşan kimse var mı?

Şimdiden Teşekkürler

Saygılarımla

ibrazi zorunlu degil.

• Merhabalar,
    Ben şuan polis memuru olarak görev yapıyorum. Eğer ki green card cıkarsa kamuda calışmam Amerikaya gitmek için herhangi bir engel teşkil eder mi? Ayrıca orada
    şuan ki mesleğim sayesinde (Diploma vb. belgeler ibraz edilerek) orada güvenlik görevlisi türü işlerde çalışma hakkını elde edebilir miyim? Teşekkürler.

• @mehmet32 benim bildiğim bir engel teşkil etmez hatta artısı olduğunu düşünüyorum 🙄 green cart alıp gidince sizi hemen polis yapmazlar bildiğim kadarıyla ama google amcadan araştırırsanız daha doğru bilgi bulabilirsiniz. Güvenlik görevlisi olmak için de sonuçta yine bir belge isterler -ordan alınmış- ama tabii ki geçmiş deneyimleriniz sizin işinizi daha kolaylaştırır.

• @mehmet32 belki linkteki videoyu izlerseniz size bilgi hakkında yardımcı olur.

veya

• @nilfersev teşekkürler 🙂

• @reader anladım daha detaylı araştırıcam teşekkür ederim. 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

yetmişbeş

• @mehmet32 polis ve askerlerde görev bitimi sonrasında beş yıl yurt dışı çıkış yasağı olmuyormu.belki kritik görevde olan kişiler için de geçerli olabilir emin değilim.mesala istihbarat gibi birimdeki kişiler için geçerli olabilir.

• Arkadaşlar merhaba,43 yaşındayım-eşim ve kendim için başvurumuzu yaptık beklemedeyiz 🙂 2007 de greencard kazanıp maddi ve manevi sorunlardan dolayı gidemediğim amerika için bir kez daha şansımı demeye karar verdim...Anladığım kadarıyla kazanmak yetmiyor artık,sıra numarasının gelmeme durumu kazandığın hakkın iptal edilmesine yol açıyormuş,bu konu hakkında tecrübelerinizi yazabilirseniz çok sevinirim..Herkese bol şanslar dilerim 🙂

• Yasaklı

Çanakkale ezine 5.3 yarım saat önce!

Benzer Başlıklar

• 2
  • 22189
  • 7674
  • 29829
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |