Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsndmn 🙂 almanya hayırlı olsunda umarım içime doğan kızı kullanıyormu acaba kısmı doğru olmaz o kadar olmamalı hani kaçmak için.. 🙂 yada olabilir bilmiyorum 🙂 amerikaya wat yapmaya gidip bu fırsatı değerlendirip evlenen arkadaşlar oldu gördüğüm.. 3 ayda 🙂

• @numbwalker hani eskiden gazetede çıkan şiirler vardı onun gb olmuş başarılı 🙂 hadi bakalım şubat bence ay değil zaten kısa 🙂

• @sadikcagan abi çıkarsa housten daha doğrusu ilk tercihim texas bölgesi ama hedef ny bölgesi yada california hayatı daha dolu dolu yaşamak amacım 😀

• Bu ileti silindi!

• Evet hele o Posta gazetesinde yayınlanan şiirler ahh ahh 😂😆
    Teşekkür ederim. 🙋🏻 @gizemb

• Son 90 gün...

• Merhabalar, foruma ilk yazısım. Aslında uzun bir süredir sadece okuyucu olarak buradaydım ama sonunda yazmak istedim. Üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim bu yıl başvurumu yaptım eğer çıkarsa mezun olur olmaz gitmeyi düsünüyorum. Her şeyi araştırdım, çok umutluyum ancak çıkmazsa da yılmadan deneyeceğim tabii ki. Kararım çok kesin. Ancak çevremdeki insanlar tarafından inanılmaz derecede demoralize ediliyorum. Yalnız ve genc bir kadına çıkmayacağını daha çok erkeklere ve evli ciftlere cıktıgını, yalnız ve genc bir kadının tek basına yapamayacağını düsünüp onaylamayacaklarını söylüyorlar sürekli ve bu sinirlerimi bozmaya basladı. Forumu da uzun süredir takip ediyorum ama ben de denk gelemedim kendim gibi bir kisiye. Genelleme hep erkek yada evli ciftler. Bu konuda moralimi düzeltecek en ufak bir örneğiniz, teselliniz varsa minnettar kalırım🙏🏻

• @onursevgi tercih meselesi oraya ayağımızı basalım da eyalet değişimi de olur daha sonra sıkıtı değil.önemli olan çekilişi kazanmak sonrası hallolur.

• @yatutarsa abd sizin cinsiyetinizle ilgilenmez merak etmeyin, komşu teyze mi ayol oradaki görevliler -kadın başına yapamaz bu amerikalarda- desinler, ilahi nasıl bir mantıkları var bunları söyleyebilen insanların, bunu da duydum ya artık şaşırmam hiçbirşeye :))) o insanlara da kulak asmayın. Şunlara çıkar, bunlara çıkmaz gibi bir istatistik genellemesi yok merak etmeyin, içiniz rahat olsun. Yaşınız da çok genç ne güzel, 1. 2. 3. 5. ... Kaçıncı denemede çıkarsa çıksın, kendinizden eminseniz, kendinize bu konuda güveniyorsanız (çünkü pek tabiki kolay bir şey değil başka bir kıtaya göç etmek) tam zamanıdır sizin için.

Ayrıca da şahsen biz kimseye bahsetmedik bu işten, herkeslere de tavsiyem sizler de gerçekleşene kadar dillendirmeyin, enerjinizi emmelerine izin vermeyin 🙂 zaten yeterince olumsuz faktörle uğraşıyoruz şu hayatta, bir de enerji sömürücü varlıklar eksik kalsın, en azından bir süre..
    Son not, önemli olan sizin ne düşündüğünüz, ne istediğiniz, neye inandığınız ve ne kadar güçlü olabildiğiniz..

• @yatutarsa siz moralinizi bozmayın etrafa kulak asmayın.çekiliş random olarak yapılıyor.tesadüfi olarak kime çıkarsa.medeni durum ve cinsiyet diye bir ayrım yok.bildiğiniz çekiliş sistemi gibi düşünün.şans işte kime çıkar ise.çekilişi kazanır iseniz kriterleri sağlıyor iseniz vizeyi alırsınız.mali kaynak göstermek vs vs durumlar tamam ise alırsınız.vize alındıktan sonra gerisi gelir.bol şanslar.

• @aysegul cok teşekkür ediyorum desteginiz icin. Yani ben de inanamamıştım zaten herkese bahsetmiyorum sadece yakın cevrem dedigim insanlar ama onların bile bu kadar enerjimi düsürecegini tahmin etmemistim. Bunu uzun zamandır istiyorum ve yapabilecegime de inanıyorum. Dediginiz gibi yasım da genc oldugu icin ilk sefer de cıkmazsa da bir iki sene daha burada calısıp yine yine basvuru yaparım gözüyle bakıyorum ama umudum tabiki bu yıl sansın yüzüme gülmesi. Dedigim gibi tekrar tesekkur ediyorum umarım hayırlısı olur hepimiz icin 🙏🏻

• @sadikcagan cıktıgı takdirde ben şartları sağlayabileceğime inanıyorum ama bu düsünceye o kadar kulak dolgunlugum oldu ki artık geceleri uykum kacmaya basladı. cok tesekkurler size de desteginiz icin 🙂

• @yatutarsa ilk başvuruda insan çok umutlanıyor kesin çıkacak gözüyle bakıyor ama çıkmayınca da şevki kırılıyor hayal kırıklığına uğruyor ama bence yılmayın daha yaşınız çok genç.çıkana kadar başvurmaya devam ediniz.ben bile artık çıkana kadar başvuracağım kararlıyım.şimdiden bol şanslar.

• @yatutarsa rica ederim herkes için hayırlısı, biz bırakın yakın çevreyi eşim de ben de ne aile bireylerimize ne arkadaşlarımıza bahsettik, yani bir kişiye bile.. o yüzden kafamız çok rahat :))) neyse siz de kulakları tıkarsınız artık yapacak birşey yok 😉

• @aysegul biz yapamadık onu.hatta arkadaşlara sizde başvurun çıkar ise hayatınız kurtulur falan dedik.bazıları ne işim var amerika da diyor.bazıları ooo iyiymiş diyor.şartlar bu şekilde çıkar ise mülakatta şu kadar mali kaynak göstermek gerekir diyorum bakıyor 100 bin tl ye yakın para lazım yok okadar para çokmuş diye vaz geçiyor.adam düşünmüyor oraya gidersem hayatım kurtulur.çoluk çocuk için gelecek olur refah yaşarım daha bir çok örnek verilebilir.bunları düşünmüyor.inşallah gönülden isteyen herkese çıkar.bol şanslar.

• @mr-hakan hakan sana cepten mesaj attım bir okurmusun whatsapp 🙂

• @yatutarsa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar, foruma ilk yazısım. Aslında uzun bir süredir sadece okuyucu olarak buradaydım ama sonunda yazmak istedim. Üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim bu yıl başvurumu yaptım eğer çıkarsa mezun olur olmaz gitmeyi düsünüyorum. Her şeyi araştırdım, çok umutluyum ancak çıkmazsa da yılmadan deneyeceğim tabii ki. Kararım çok kesin. Ancak çevremdeki insanlar tarafından inanılmaz derecede demoralize ediliyorum. Yalnız ve genc bir kadına çıkmayacağını daha çok erkeklere ve evli ciftlere cıktıgını, yalnız ve genc bir kadının tek basına yapamayacağını düsünüp onaylamayacaklarını söylüyorlar sürekli ve bu sinirlerimi bozmaya basladı. Forumu da uzun süredir takip ediyorum ama ben de denk gelemedim kendim gibi bir kisiye. Genelleme hep erkek yada evli ciftler. Bu konuda moralimi düzeltecek en ufak bir örneğiniz, teselliniz varsa minnettar kalırım🙏🏻

@yatutarsa Var içinizi temiz tutun arkadaşıma çıktı bekar bir bayan şu aralar görüşme için konsolosluktan çağrılmayı bekliyor bütün aşamaları bitirdi. Haziran gibi de gidecek bu şans işi hatta iş yerinden diğer erkek arkadaşları da başvurmuş onlarda bekar hiçbirine çıkmadı direk bayan arkadaşa çıktı. Bu iş tamamen şans ben tam tersine bayanlara çıkma olasılığının daha çok olduğunu düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yatutarsa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar, foruma ilk yazısım. Aslında uzun bir süredir sadece okuyucu olarak buradaydım ama sonunda yazmak istedim. Üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim bu yıl başvurumu yaptım eğer çıkarsa mezun olur olmaz gitmeyi düsünüyorum. Her şeyi araştırdım, çok umutluyum ancak çıkmazsa da yılmadan deneyeceğim tabii ki. Kararım çok kesin. Ancak çevremdeki insanlar tarafından inanılmaz derecede demoralize ediliyorum. Yalnız ve genc bir kadına çıkmayacağını daha çok erkeklere ve evli ciftlere cıktıgını, yalnız ve genc bir kadının tek basına yapamayacağını düsünüp onaylamayacaklarını söylüyorlar sürekli ve bu sinirlerimi bozmaya basladı. Forumu da uzun süredir takip ediyorum ama ben de denk gelemedim kendim gibi bir kisiye. Genelleme hep erkek yada evli ciftler. Bu konuda moralimi düzeltecek en ufak bir örneğiniz, teselliniz varsa minnettar kalırım🙏🏻

Boyle bir kistas yok tabii ki 🙂

• @yatutarsa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Genç bir birey olmanız ve bu kadar erken başvurulara başlamanız avantaj sizin adınıza en azından orta yaşlarda bu saatten sonra gitsem mi fikriniz oluşmaz. Şans olsa da bekar erkeklere veya evli çiftlere daha çok çıkması mantıklı çünkü, evli çiftler şans x 2 yapıyor, erkeklerde kadınlardan daha çok bireysel başvuru yapıyor. Yalnız başaramama veya aile & çevre faktörü genç olsun olmasın kadınlar için sorun gibi dayatılmış bir fikir bu ülkede.

İstiyorsanız yapın 🙂

• Herkese merhabalar. Fırsat buldukça sayfaya girip tüm aşamaları incelemeye çalışıyorum. Başta@crazycells olmak üzere tüm siteye çok teşekkür ederim. Samimi ve yanlış yönlendirme yapmadan çok güzel paylaşımlar yapılıyor.Gönlümden geçen; gerçekten isteyen ve inanan herkese çıkması. Bol şanşlar😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |