DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@lawyergirl Hayır oraya hiç gitmedim ama Çekmeköy Taşdelen'de arkadaşım çalışıyor Boston Donuts'ta sağolsun arada bi yanıma uğruyor 🙂

• ⭐⭐

Tatlı sevmeyen biri olarak açta açıkta kalacağım gibi 😃

• ⭐⭐

@newbie97 Ben çöp mideyim hocam siz ne seviyorsanız onada eşlik ederim 😃

• @mehmetcan93 Çocuğu boşverin. O 6 ayda şakımaya başlar :)) Siz kendinize odaklanın eksiklik varsa.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@hdemircanusa Mangal hocam, bende şortu tişörtü parmak arası terlikleri giyip mangal sezonuna tavuk kanatla girme potansiyeli var, evde tabi mangal olmuyor o açığı döküm tavada kapatıyorum 😁

• ⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa Mangal hocam, bende şortu tişörtü parmak arası terlikleri giyip mangal sezonuna tavuk kanatla girme potansiyeli var, evde tabi mangal olmuyor o açığı döküm tavada kapatıyorum 😁

Mangal zaten kırmızı çizgimiz , hemen konsepte uygun Zillow'dan ev buldum bu bahçe Mangal için çok müsait gibime geldi ne dersiniz ? 😃

FWF.jpg

• ⭐⭐

@hdemircanusa ilk yıl mangal detaylarını sıralamıştık yahu Orlando'da. 🙂
    Ama azıcık ayak uydurun, cahil geldiniz, cahil gideceksiniz, ruhunuz köylü sizin.
    Mangal değil Barbekü lütfen yani 🙂 🙂 🙂 hatta BBQ 🙂

• Fotoğraf yükleyemiyorum nedenini bilen var mı? Telefondan giriyorum

• Herkese selam tüm forumun 23 Nisan ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını kutlarım . 4 mayısta burada yazan herkesin havalara uçması dileğiyle 🙏

• @hdemircanusa BBQ varsa bende varim. BBQ kırmızı çizgimiz :)))) Aklima şey geldi amerika li amcalar olur ya elinde bira BBQ başinda :))))) bizde mi öyle olacağiz yoksa

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY hahahahahhah 😃 Ben bi karar almıştım oraya ayak basmadan Barbekü demeyeceğim diye 😃

• ⭐⭐

@hdemircanusa On numara tam bizim millet bahçeleri gibi yuvarlanmalık, ne mangal yellenir burada bee 😁

• ⭐⭐

@hdemircanusa e tabi, sarı zarfı uzatıp, içeri girdiğin an BBQ olacak di mi? 🙂

• ⭐⭐

@mehmetcan93 Aynen elde biralar önümüzde Mangal dumanı esil esil 😃 ne günler di bee diyip forum günlerini konuşuyoruz 😃 😃

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Aynen öyle abi 😃

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 Aynen elde biralar önümüzde Mangal dumanı esil esil 😃 ne günler di bee diyip forum günlerini konuşuyoruz 😃 😃

Yanliz hala alişamadik.. Mangal değil BBQ :))))) Lütfen BBQ bilmeyen amerikaya gelmesin 😃 😃

• ⭐⭐

@newbie97 valla şöyle bir yer terapi gibi gelir bana , çoçuk gibi yuvarlanırım ben çimlerde 😃

• ⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97 valla şöyle bir yer terapi gibi gelir bana , çoçuk gibi yuvarlanırım ben çimlerde 😃

bizi 2 günde deport etmeseler iyiydi 🙂

• ⭐⭐

@mehmetcan93 bir üstte Suat abiye de söyledim ben Amerika'ya ayak basmadan barbekü demem 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

380

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.3k

| | | |