DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa HAhahah saldım çayıra mevlam kayıra tüm zamanların tutan totemi 😃

• ⭐⭐

@hasnotben Fena florida takımı vardı , Tampacılar orlandocular , mangallar , maçlar , matchler neler neler 😂

• ⭐⭐

@hasnotben Valla öyle bu senede olmaz sa gidip teyzemin dayısının oğlunun kuzeninin iş arkadaşının eltisine benim adıma başvuru yapmasını isteyeceğim 😂 ondan sonra geldin girinkart

• @hdemircanusa Evet evet hatırladım 😃 imzasına orlandoyu tampayı taşıyanlar vardı hala yazıyorlar buraya arada 😃

• ⭐⭐

@hasnotben Sevgili @SUAT-GUNAY abim , sevgili @OrlandoGücü özletti vallahi

• ⭐⭐

@hasnotben Bu arada sevgili @ayvalik10 son 10 gün kala yeni gelen tüm üyelere yardım çabasını “ Sakşn olun daha greencard çıkmadı DS260 için ben size yardım edeceğim deyişini o engame vs çok güzeldi 😀

• @hdemircanusa evet evet boş ds260 formu . Ben hala bekliyorum 😃

• ⭐⭐

@hasnotben Bende bekliyorum 😀

• dv24 başvururken sonuçlar açıklanmadan önce ds260 formunu hızı çok önemli demişleri @ayvalik10 ds260 formu hakkında nasıl doldurulacağına dair pdf atmıştı hepsini hazırlamıştım tüm bilgilerimi. bu sene de aynısı yapmayı düşünüyorum önümüzdeki hafta sonu ds260 forumda istenilen tüm bilgilerimi hazırlamak olacak.

• ⭐⭐

@hdemircanusa Umursamıyorlar öyle şeyleri hocam gerçi bulsalar çalan kişi ceza alacak mı hayır gerçi bizim ülkeye de has değil çoğu ülkede pahalı bir şey çalmadığın sürece polis peşine düşmez

• @ayvalik10 hocam bana 2 seneden beri aticaksiniz boş ds260 formunu hala gelmedi. 😀

• ⭐⭐

@newbie97 Maalesef öyle , Geçen Okan Serbesin videosuna denk geldim kendi aracı dahil 7-8 aracın kapıları açıkmı vs diye kontrol eden iki kişi kameralara yansımış Eyalet konuya direk Dedektif atamış , ben arasam desem ki maddi manevi kaybım yok hırsız aracımın kapısını kontrol etmiş hiç sonuca ulaşmadan kapanır gider konu

• ⭐⭐ Yasaklı

@hdemircanusa Öylelerine kendim cevap vermiyorum mesela. Kimsenin cevap ermemesini tercih ederim açıkçası. Dalga geçiyor gibi yazıyor çünkü çoğu

• ⭐⭐

@Atlantis00 Ben son gün DV2025 Sohbet odası açıldığında oraya gelip yazanlarını da görünce bilgisayarın kasasını tekmeyle kapatmıştım zaten HNBS yüzüme tokat gibi gelmişti bide üstüne onları görünce bir kaç gün gelmedim buralara 😀 zaten konuyla ilgilenen bşrşeyler okuyup araştıranlar birşeyler yapmayı başarıyor , diğerleri benimde umrumda değil , bilmezsin anlamazsın eyvallah ama çıktıktan sonra Schengen ile Amerika’ya gidiliyor mu diye sorarsan ben kaçarım ordan yani 😀

• @hdemircanusa harbi gidiliyor mu 🙂

• ⭐⭐

@olcay54 hahahahhaha 😀 gidiliyor hocam Schengen alırken diyorsunuz ki ben ayrımcılığa karşıyım kıtalar ayrılmaz bir bütündür diyorsun , senin için kıtalar birleşiyor ve o visa ile her yere gidebiliyorsun 😂😂😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan cumartesi günü diğer bilgilerle birlikte topluca bir bilgilendirme yazıcam biraz uzun olacak

• ⭐⭐

@ayvalik10 Eline emeğine sağlık 🙏

• @mehmetcan93 nasıl farklı bir yoldan gidilebilr yatırımcı vizesinde yüksek meblağlar lazım, iltica olmuyor başka bildiğiniz bir yol var mı?

• HERKESE MERHABA, BENİM SORUM , MÜLAKAT İÇİN YURT DIŞINDA Kİ KONSOLOSLUKLARDAN NASIL RANDEVU ALINIR , BU KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ SAHİBİ OLAN VARSA, PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

432

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.3k

| | | |