Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chromium zaten @apex in kadınların bu konuda daha duygusal olduğunu düşündüğü için ona cevaben söyledim

• ⭐⭐ Yasaklı

Ocak ayini defedince şeytani da kovacaz safak 90 larin basina düşecek. 3 hafta dayanirsak

• @apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Eşim Youtube'da GC ile kazanıp giden ya da orada yaşayan Türk'lerin videolarını izliyor bol bol, iyi tarafları olduğu kadar olumsuz yönlerini de görüyor tabi. Hayat şartları, eğitim, saygı unsurları ülkemize göre çok daha farklı olduğu için şuan iyi yoldayız 🙂 tavsiye derim.. Tek eksiğimiz güzel haberler almak)

Çok güzel bir durum aslın sizin yanınızda en azından ben eksileri hiç söylemedim şimdilik korkumdan :)))))))) şuan Polyannacılık oynuyorum. :))))))

• @famel DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Sizi çok iyi anlıyorum. Tabi ki düzen bozup kurmak çok zor ama! İşte tam bu noktada ki “ama” malesef hayatımızı değiştirmek istememizin sebebi keşke yaşadığımız şartlar farklı olsaydı ve yeniden düzen kurmak zorunda kalmasaydık. Biz bunu 20 sene önce deneyimledik ilk sene çok zordu ama sonra insan alışıyor. Hatta ne kadar sevsemde bir daha Istanbul’da asla yaşamam diyorum. Bunu söyleyeceğimi bana 20 sene önce söyleseydiniz asla inanmazdım. Forumda okuduğum kadarı ile eşler “kadın” düzen değiştirmekten ziyade sevdiklerinden km lerce uzağa gitmekten endişe duyuyorlar. Haklılarda zor bir süreç ama aynı zamanda insanı güçlendiren bir süreç. Yeni bir hayat kurmaya çalışmak rutininizden uzaklaşıp hayatınıza yeni heyecanlar ve mutluluklar katıyor. Sonuçta biz yaşdakilerin ilk amacı çocuklarının geleceği ise bunun için gurbetede katlanılabilir diye düşünüyorum. Umarım herşey isteğiniz gibi olur ve eşinizde sizi destekler. Hepimize Bol şanslar...

Temennileriniz için çok teşekkürler aynı duyguları paylaştığımı bilmenizi isterim. Umarım herşey çok güzel olur gerçekten gitmek isteyen arkadaşlar hep beraber gideriz..

• @gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@Chromium zaten @apex in kadınların bu konuda daha duygusal olduğunu düşündüğü için ona cevaben söyledim

Aslında bu konuyu başlatan bendim :)))) Arkadaşlar arkamdan sürüklendi biraz :)))

• @apex Aynı durum bende de mevcut:)) Her gün brifing veriyorum eşime:)) Bizim durum komik ama şimdiden hazırlamak lazım hanımları😄

• @rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aayhann DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar küçük bi kızım var 30 lu yaşlardayım ve hanımı benimde ikna etmem zor oldu hala daha şüpheleri var :)) diyeceğim o ki her konuda aynıyız @rüzgar :))))

:)))) Hanımlar erkeklere nazaran risk almaktan daha çok çekiniyor sanırım. Forumdaki bayan arkadaşlar kızmayın lütfen :))

20 yillik gozlemlerime dayanarak sunu soyleyebilirim: Amerikada 1) altinda arabasi, 2) en azindan kendine yetecek bir ingilizcesi ve 3) genis bir sosyal cevresi olan Turk bayanlar, burda olmaktan son derece mutlu. Hatta neredeyse kadinlar erkeklerden daha kolay uyum sagliyor diyecegim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@senay-sirin eşimin bilgilerini versem bu yazdıklarınızı bir de ona telefonda da söyleyebilir misiniz. Daha çıkıp çıkmadığını öğrenmeden şimdiden meksika sınırına yapılack duvardan da yüksek duvar ördü valla

• ⭐⭐

@ayvalik10 sormamın sakıncası yoksa eşiniz en çok neye sicak bakmıyor ABD ile ilgili?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordbolton sakıncası yok tabiki de milliyetçi oldu bir anda sanki biz hainlik yapıcaz herşey belirsizlik var gözünde şimdiye kadar hiç video seyretmediği için bu düşünceleri normal görüyorum ailesi yanında acaba orada geçinebilecekmiyiz para kazanabilecek miyiz diye ama dediğim gibi 7 mayıs gecesi olumlu olursa videoları yığıcam önüne

• ⭐⭐

@ayvalik10 anladığım kadarıyla ABD hakkında bilgisi yok eşinizin büyük ihtimalle ondan kaynaklanıyordur. Hem videoları serin hemde ülkenin gidişatının hiç iyi olmadığını anlatın çocuklarımız için gitmeliyiz dersiniz ikna olacaktır eminim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordbolton kendisi öğretmen ben özel sektörde çalışıyorum. Bizzat kötü durumu zaten birebir yaşıyoruz. Farkında daha da kötü olacağını ama dediğiniz gibi videolardan ümidim var. Ondan best of seri yapıcam 7 mayıs gündüz gece olursa seyrettircem

• ⭐⭐

@ayvalik10 videolardan sonra fikri değişir merak etmeyin 🙂

• @senay-sirin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aayhann DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar küçük bi kızım var 30 lu yaşlardayım ve hanımı benimde ikna etmem zor oldu hala daha şüpheleri var :)) diyeceğim o ki her konuda aynıyız @rüzgar :))))

:)))) Hanımlar erkeklere nazaran risk almaktan daha çok çekiniyor sanırım. Forumdaki bayan arkadaşlar kızmayın lütfen :))

20 yillik gozlemlerime dayanarak sunu soyleyebilirim: Amerikada 1) altinda arabasi, 2) en azindan kendine yetecek bir ingilizcesi ve 3) genis bir sosyal cevresi olan Turk bayanlar, burda olmaktan son derece mutlu. Hatta neredeyse kadinlar erkeklerden daha kolay uyum sagliyor diyecegim 🙂

O noktaya gelebilirsek bende eminim türkiyede bayanların yaşadığı sıkıntı erkeklere göre kat kat fazla ama ben yavaş yavaş işliyorum eşimin çok sevdiği insanlardan yardım alıyorum "baldızlar, arkadaşları" kendisinin haberi yok ama :)))))))) hepsiyle irtibat halindeyim onlarda dolduruyor yavaş yavaş olacak gibi en son buradaki sizin gibi güzel insaların fikirlerinide atıp son noktayı koymayı düşünüyorum tabii çıkarsa :))))))))

• "Hanım Vizesi" almak her zaman zor konu fark etmeksizin. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ayvalik10 12 Oca 2019 16:48

7 mayısa daha çok var ama yinede sormak istedim baştan yazıyım sağlıklıyım aklım başımda şimdiden DS 260 hazırlayan var mı benden başka forumda paket vardı oradaki bilgileri kendime göre düzenledim pdf word çevirdim

• @ehehehe DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

"Hanım Vizesi" almak her zaman zor konu fark etmeksizin. 🙂

"Yengen vizesi"
    🙂

• @famel Yas kac

• @krc41 42

• Arkadaşlar forumu baştan sona tavaf ettim ama bir şey bulamadım.

Green Card talihlileri lise mezunu değilse ve mesleki yeterlilik ile gidecekse bunu ne tür evraklarla ispat ediyorlar?

Maliyeden alınmış belge ile mi? veya iş yerinden alınmış bir yazı ile mi?

Tam olarak sistem nasıl işliyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |