Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serel Bu çifte bir türlü ısınamadım. Gider gitmez 1 seneleri dolmadan "danışmanlık" şirketi kurduk v.s. muhabbetlerine girdiler. Pek samimi bulmuyorum kendilerini. Ama bilgi bilgidir 🙂

• @Riethian ben daha uzun süredir ordalar diye biliyorum ama yanlış mı anladım bilemedim şimdi 🤔 danışmanlık giden her türkün yaptığı bir şey artık. bir aile daha var 8 ay olmuş gideli danışmalık şirketi açmışlar. Gelin size ev kiralıycaz yok efendim banka hesabı açıcaz vs diye video paylaşıyorlar. Ya daha yeni gitmişsin, insan jet lag ı atlatamaz o sürede bi dur :)))

• ⭐⭐

@serel Geçen sene canlı bir yayın izlemiştim bir grup var danışmanlık yapıyor, gc başvurularını felan parayla yapıyor ve eğer çıkarsa oraya gidilirse ev araba havalimanından karşılama gibi hizmetler sunuyorlardı, talep var mı epey vardı 200 küsür kişiye bakmışlardı. Çıkanları canlı yayında arayıp bilgi vermişlerdi

• Tatilleri seviyorum zaman daha hızlı geçiyor 9 gün çabuk bittiğine üzülürken gc sonuçlarının açıklanmasına 19gün kaldığını görünce üzüntüm azalıyor 🙂

• @newbie97 ya evet sektör haline geldi artk bu işler. maddi sıkıntısı olmayan uğraşmak istemeyen insanlar için aslında güzel ama bana gereksiz geliyor. bu tip önemli işleri kendim halletmek isterim kimseye güvenemem açıkçası. ayrıca özel bilgileri de vermek gerekiyor ne gerek var. çalıştığım yerden dolayı kimlik numarasını sağa sola veren insanların başına neler geldiğini görüyorum sürekli. bahsi açılmışken genel bir uyarı/hatırlatma yapayım. kimlik no, doğum yeri, doğum tarihi, anne baba adı gibi bilgilerinizi herkesin erişimine açık alanlarda asla paylaşmayın....

• Merhabalar, Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Eşim ve Benim Pasaportum mevcut. Benim bir sorum olacak. Çocukların pasaportu yok. Olurda Loto cıkarsa DS 260 formunu doldururken sorun yasarmıyız kısa bir zaman kaldı. Bu konuda deneyimi olan arkadaslardan destek rıca edıyorum 🙂

• @Crazyman merhaba hayır sorun yaşamazsınız mülakata giderken yanınızda olması yeterli bildiğim kadarıyla hepimize bol şanslar olsun inşallah

• Yok mu eyalet şehir bilgisi paylaşan 🙂

• @Riethian bende siemens aldım hanım çok seviyor kahve işini diye bende arada sütlü köpüklü takılıyorum 🙂

• ⭐⭐

@Riethian Hayırlı olsun. biz de birkaç ay kullanıp sattık Philips EP5443/70 modelini. Bakımı temizliği uğraştırıcı. Sütlü vs. zaten çok içmiyorum, tercih etmiyorum. Onun dışında elbette pratik, çekirdek öğütücüsü olması güzel. Profile özel kahve kaydedilebiliyor. Kahve yoğunluğu , çekirdek ayarı olması güzel. Ancak 3 - 4 hafta kullandıktan sonra eğer içini açıp motoru çıkarıp temizliğini yapmazsanız karşılaştığız manzara sizi kahveden epey soğutabilir 🙂 Yağlı ve küflü bir motor haznesi oluyor. Temizliği de hassas, sadece su ile temizleyip peçete / bez vs. kullanmadan kurumasını beklemek gerekiyor. Haftada bir kere motoru söküp temizlemek şartmış. Ayrıca tam temizlik için tabletleri var bu motor temizliğine ek olarak. Yine su haznesinde takılan arıtıcı aparatı var, bunu da periyodik olarak değiştirmek gerekiyor. Biraz masraflı, bakımını düzgün yapmak isteyenler için 🙂

Sade / filtre kahve seven biri olarak eski filtre kahve makinemize geri döndük ( melitta easytop). Yanına ek olarak yine aynı markanın çekirdek kahve öğütücüsünü aldık. Mis gibi bardak bardak kahvemizi içiyoruz 🙂

• Üniversite döneminde fazlasıyla tükettiğim granül hazır kahveler sağolsun kahveden soğudum, ama malesef çay da içmekten pek keyif almıyorum o nedenle arafta yaşıyorum 😥 Aranızda var mı beni iki takımdan birine çekebilecek önerisi olan? 😀

• bf.jpg
    image.jpeg

O zaman ben paylaşayım, Los Angeles isteyenler için 🙂

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ettim, cevabınızdan anladığım kadarıyla ds260’da almanya adresi yazarsak dosya taşıma için gerek kalmıyor, peki dosyaların hızlı çağrılması açısından ankara mı avantajlı yoksa almanya mı, zira alman bürokrasisi ve kurumları aşırı yavaş işliyor genel olarak

• Bu arada Nevada eyaleti de fena değil, biraz araştırıyordum. Bu eyaletin yolları harika ve kasabaları da öyle görünüyor.
    Hatta bir youtube videosuna rastladım, sağ tarafında bölümler var oradan neler tanıtıyor başlıklar halinde de takip edebilirsiniz.

Screenshot_3.jpg

• ⭐⭐

Şundan 15 gün öncesine kadar hiç bişey yoktu üstümde şimdi heyecan bastığı için üstümden her geçen uçağı görünce içindeymişim gibi hayal edip Los Angeles’a iniyormuşum gibi düşünüyorum , Çekirge 1 zıpladı 2 zıpladı olmadı bu 3 hadi bakalım şansımız bol olsun 🙏🇺🇸

• ⭐⭐ Yasaklı

tumblr_1b3460788aa335642f7ce469ea578444_dd55c048_640.jpg
    Hepinize iyi günler arkadaşlar....

• @salihcak0 cevabın için sağol.

• @Darko state yerine şehirlere baksan daha iyi olur. şehir daha önemli. sonuçta state çok büyük bir yer her şehir aynı değil.

• Yasaklı

@Atlantis00 tumblr_590ea315c031c0a985a40785305273a7_1b8bd762_500.jpg
    Al sana dişil enerji ve hayat enerjisi bir arada 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

@HilalÜstün Oyyy çok tatlı ❤

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.1k

| | | |