Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Birgariphayat Tüm tuşlara basıyorum tabiki 😁

Hatta daha önceden deneyip kısa bir süreliğine neticesini gördüğüm 21 günlük esma buldum internette, bu gece ona başlayacağım 😁

• Herkese Günaydın 🌅

Glacier National Park, Montana
    alt metni

• Herkese hayırlı , sağlıklı, huzurlu , bayramlar bu güzel mesajları yazanların hepsine çıkar inşallah düşük case numberli Greencard 😀 bunlar ne güzel dualar okudukça içim açıldı gülümsedim 😀

• @Onurfidan Duanın da detayına inmek lazım. :)) düşük case number önemli 😀

• @Riethian Bizde inşallah:)

• Herkese Amerika’nın güncel sıcaklık haritasıyla iyi bayramlar

IMG_4812.png

• @hasnotben Tabikide detay önemli 😀

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@honeyhan eğer ankaranın ulaşamayacağı bir numaraya sahip olursanız AoS ihtimalini deneyebilirsiniz biraz masraflıdır ama en azından vizenize kavuşmak için bir yol olur önünüzde

• 25 yaşına gelmeden harçsız pasaport alayım demiştim.Bir yere de gidemedim kapalı kutu kaldı öyle.6 ay kullanim süresi kaldı.Olurda Gc çıkarsa işime yarayacağını düşünmüyorum.Kullanim süresi bitmeden yeni pasaport cikarirsam bu çöp mü oluyor.Sormazlar heralde eskisini değil mi

• ⭐⭐⭐

@Birgariphayat yeni pasaport çıkartırken eskisini tutabilirsiniz ama eskisini tutmak bir işinize yaramayacak madem 6 aydan az süreside kaldı. İçinde herhangi bir vizeniz yoksa tutmanıza gerek yok bence

• @Emre-Kurtulmuş Doğrusu da bu gibi görünüyor.Tesekkurler

• Herkese iyi bayramlar 🙋♂️ geri sayım göremedim bu sene daha koyulmadı mı ? Ben mi göremedim 😊

• ⭐⭐

@mukeya Sayfayı yenilerseniz görünüyor

• 🖤 New York 🖤

• @Emre-Kurtulmuş bu konuda bir şey de ben sormak istiyorum. diyelim ki çıktı;

1. ds formunu doldurmadan abd’ye mi gitmek gerek?
    2. formu doldurursak yada kazanmış olmak kapıda sıkıntı yaratır mı turist vizesi ile?
  • ⭐⭐⭐

@bulut

1. ben ds formunun doldurulmasından ve süreç içerisinde ilk 4-5 mülakat dağıtımını görmekten yanayım belki ankaranın gidişatı sizin numaranızı kurtarır olabilir çünkü onun için önce ankaradan mülakata girilecekmiş gibi hazırlık yapılıp süreç başladıktan 3-4 ay sonra AoS için hamle yapılmaya başlanması daha iyi bence
    2. AoS için turist vizesiyle giriş yapacak kişiler için tabii ki sizden şüphelenirlerse incelemek isteyebilirler sonuçta vizeniz amacınız dışında bir iş için kullanacak oluyorsunuz ama bu sorunla karşılaşana denk gelmedim henüz

• @Emre-Kurtulmuş DS-260 formu Dışişleri Bakanlığına sunulıyor, sınır kontrolü ise İçişleri Bakanlığının elinde olduğu için verileri pasaport kontrolünde hemen önlerindeki yazılımdan görmeleri epey zaman alıyor, bu sebeple bir sorunla karşılaşılmıyor; ancak ikinci sorgulama için ayrı bir yere alırlarsa o zaman tüm veriler ortaya çıkar.

Netice itibarıyla ds260 doldurmadan önce B1/B2 vizesi almak çok önemli.

• ⭐⭐⭐

@EasternStar evet zaman alıyor olabilir ancak şüphelenirlerse mesela telefonu alıp inceleyebiliyorlar bu noktada eğer bu konuyla ilgili herhangi bir mesajlaşmanıza vs denk gelirlerse sorun yaratabilirler. Bunun için hatta forumun telegram grubu varken aos için turist vizesiyle giriş yapacak arkadaşlara hep telegram uygulamasını vs silmeleri öneriliyordu

• @Emre-Kurtulmuş Aynen dediğiniz gibi, second inspection kararı verilirse o sırada zaten Dışişleri veritabanına erişim sağlayıp vize alırken kullandığınız ds160 ve sonrasındaki formlara da erişebilirler. Telefona sıra kalmadan niyetiniz açığa çıkar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |