DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gtx295 mexc borsasinda yaşadım tüm bunları.Destek ekibine de yazdim yok emir verdin de geri iptal ettin yok şöyle yok böyle.Dedim ki coini vermiyor iptal edip edip daha üst fiyattan almaya calisiyorum.Digerlerinin verdigi emirden de kaynaklamabiliyormus.Kriptonun k'sından anlamayan bir bayani dikmisler oraya bana muhatap ediyorlar.Kullanmayi düşünen varsa beni 8500$'dan etti tavsiye etmiyorum şahsen ama insanların takdirinde kalmış.

• Acaba bu yıl hangi öylesine başvurmuş arkadaşa çıkacak bu zımbırtı.

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 mexc borsasinda yaşadım tüm bunları.Destek ekibine de yazdim yok emir verdin de geri iptal ettin yok şöyle yok böyle.Dedim ki coini vermiyor iptal edip edip daha üst fiyattan almaya calisiyorum.Digerlerinin verdigi emirden de kaynaklamabiliyormus.Kriptonun k'sından anlamayan bir bayani dikmisler oraya bana muhatap ediyorlar.Kullanmayi düşünen varsa beni 8500$'dan etti tavsiye etmiyorum şahsen ama insanların takdirinde kalmış.

Ben mexc kullaniyorum da nadir. Zaten genelde scam proje listeliyor. Bir tane coin vardi arzi 1 ve 90 milyon fiyati vardi😂 Mesela degen diye coin var 10k usd lik almis olsaydim suan elimde 600k vardi tam 1 ayda 1000$ lik coin 55k oldu 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 aşağıdaki linke tıklarsan çok daha uygun fiyatlı evler var. Bu site şuanda en geniş kapsamlı bir sitedir. Senin bir şeye ihtiyacın olacak ben armut toplucam yok öyle bir şey

https://www.apartmenthomeliving.com/traverse-city-mi

• @gtx295 Onu ben gördüm ama o an nakitim olmadığı için almamıştım.O kadar yükselmesi ilginç olmuş.Mexc borsasina gelince sildim kurtuldum zaman kaybi

• ⭐⭐⭐

Biriken sayfaları böyle hızlı hızlı okuyup geldim. 😁

alt metni

• ⭐⭐

@hadi-BE Ne kadar tatlı yaa , çocuk sevesim geldi 😄

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Ne kadar tatlı yaa , çocuk sevesim geldi 😄

Çocuk sevilir hele kendi çocugun ise 😊

• @Atlantis00 tartışmamız adına son kez cevap yazıyorum bu konuda. Lütfen ama lütfen Allah'ın kullara okuyup öğrenmesi için olan dini bir abiden duydum bir hoca söyledi şeklinde yaşamayın yada bunu yaşıyorsanız çevrenize hele ki kamuya açık yerde yalan yanlış şeyler beyan edip fetva vermeyin.
    Kur'an'ı Kerim'i kaç farklı kişinin çevirisi ile okudunuz ? Yabancı kaynaklar dahil kaç makale okudunuz. Buhari ve Muslim gibi hadisi şerifleri okudunuz mu ? Zebur - Tevrat ve İncil okuyup Allah'ın tüm emir kitaplarına hakim oldunuz mu ? Hamurabi dahil tüm mitolojik kanunlar ile hak kitaplar arasında ki atıf ve benzerlikler ile ilgili bilginiz nedir ?

Allah bunları insanlara yollarken abiden dayıdan hocadan değil okuyup öğrenin diye indirdi.
    Hayırlısını dilemek yada hayırlı bir şey dilemek Evliya özelinde olması Kur'an yada başka bir hadisi şerifte geçmez. Böyle bir bilgi öyle anladım öyle yorumladım diyen hoca yada abi dayı kimseler asıl sizin hakkınıza giriyor.

Konuya bu kadar takmamın sebebi ise çok dindar olduğumdan değil aksine dine karşı hep bir sorgu ile yaklaşıp okuyup araştırıp öyle öğrenmek isteyen biri olduğum için belkide bu şekilde düşünen birileri yanlış bilgiler yüzünden bu durumdan soğumasını sağlar.

Uzattım kusura bakma ama lütfen yanlış anlama amacım seni yada başkasını kırmak değil. Bilgi yanlış , söylem yanlış.

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Onu ben gördüm ama o an nakitim olmadığı için almamıştım.O kadar yükselmesi ilginç olmuş.Mexc borsasina gelince sildim kurtuldum zaman kaybi

Btc de haftalik kapanişa bakalim. Monday low alti kapatir ise short arariz ilk tp 66k olur 😁

• @treystoom Lütfen yanlış anlamayın öğrenmek için soruyorum bilginin yanlış olduğuna dair kaynak nedir ?

• @yaren94 Kur'an ve Sahih ( sağlam )Hadis olarak kabul edilen kitapların hiç birinde "hayırlısını dinlemeyin belki ağır gelir yada belki bunun zoru vardır " diye birşey geçmiyor. Yanlış anlamayın 5 sene öncesine kadar benimde hiç bir bilgim yokken anne baba ve çevreden öğrendiğim bir çok yanlış ile araştırdım. 4 farklı meal çevirici tarafından çevrilen Kur'an okudum. Sonra Buhari ve Muslim hadis kitapları derken makaleler felan daldım. Hala daha öğrenecek çok şeyim var.

Asıl sizin Kur'an da geçen yada her hangi bir hadis kitabında yazan argüman sunma şansınız var mı?

• @treystoom Asıl sizin ile soruya başladığınıza göre gerçekten öğrenmek için değil yargılamak için soruyorsunuz , üslubunuz biraz tartışır tarzda ve ağır , daha filtreli ve alt tonlardan da konuşabilirsiniz ….

• @Atlantis00 @yaren94 36 yaşında ilk defa sizden duydum... ve mantıklı geldi...sayenizde güzel birşey öğrendim teşekkürler 🙏🏻

• ⭐⭐

@gtx295 Şu an 69K direncinde cebelleşiyor. Üzerinde 2 tane 4 saatlik kapanış yaparsa ikna olurum :)) Short poz aldım 69K'dan. Kırarsa stop eder spottan devam 🙂

• @treystoom kafam karıştı cidden ben bunu araştırayım en iyisi 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Şu an 69K direncinde cebelleşiyor. Üzerinde 2 tane 4 saatlik kapanış yaparsa ikna olurum :)) Short poz aldım 69K'dan. Kırarsa stop eder spottan devam 🙂

Ben ders çalişiyorum bir yandan ara sıra kontrol ediyorum ama haftalik kapanışı göre hareket edicem. Hafta sonu gelince normalde zaten işlem almiyorum. Hafta sonu yatiş hafta içi market olmali normalde 😅 Pozisyon almadiğim için sadece izliyorum 😃

• @yaren94 ben dün akşam gayet normal bir şekilde " Hakkımda hayırlısı ise dua mı kabul et " diye dua ettiğimi söyledim. Ve hiç bir dayanağı olayan bir söylem ile bu duanın yanlış olduğunu savundunuz. Ben size şimdi bana bir argüman sunun diyorum bu tartışma dili mi oldu? Eğer öyle hissettirdi isem size kırdığım için özür dilerim. Amacım kesinlikle kimseyi kırmak değil.

Kur'an da bir çok yerinde hayırlı şeyleri talep edin isteyin zira Allah size hayırlı olanı/olmayanı bilir kalbinize göre verir tarzında teşvik varken bilgi olarak yanlış bilgi veriyorsunuz diye uyarmak istedim.

Tekrar tekrar söylüyorum. Siz yada diğer arkadaşlar arasında kırdığım bir yer varsa özür dilerim. Sert konuşmak hele ki bir kadına karşı en son yapacağım şeydir.

• @treystoom Estağfurullah hocam, siz de kusura bakmayın şimdi yazdığımı okudum da ben de biraz üst perdeden konuşmuşum… Kusura bakmayın

• ⭐⭐

29 gün kalmış , daha dün iki haneli sayıları bekliyorduk 🥹

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |