Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tarık-Batış Aramıza hoşgeldin Tarık, bende her gün dua ediyorum inşallah bana ve yakınıma aynı anda düşük numaralı çıkar ve gideriz diye, sanırım buradaki genel tema böyle😀

• @korki hoşbuldum inşallah size de çıksın hemde düşük numaralı olanından 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Witch-Lilith lutfen forumda illegal yollari tesfik etmeyin konusunu acmayin.

• ⭐⭐⭐⭐

@newbie97 link kismini siliyorum ve lutfen gercekci olmayan ve reklam sanilacak linkler paylasmayin.

• ⭐⭐⭐⭐

@selamibasaran dini degerlere saygisizliktan dolayi 2 gun forumdan uzaklastiriyorum.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @Tarık-Batış Çok teşekkür ederim, vallahi ponçik ponçik oldum 😀 Umarım siz ve arkadaşınız dahil gönülden isteyen herkes kazanır 🤞

• ⭐⭐

Günaydın herkese 🌸

• @lawyergirl Günaydın! (:

• günaydın millet 😋 ev kiralarına bakılan güzel gününüz olsun.

• @brownanchor Aaa lütfen arabayı unutmayalım :))

• @Riethian kesinlikle 🙂 hatta youtube'da ikinci el araba pazarı videoları favorimdir, izlemesi aşırı keyif vermiyor mu ama ☺

• Günaydın ☻

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@brownanchor Aaa lütfen arabayı unutmayalım :))

Araba deme 🙂 istedigim araçlar hep 3x tr fiyatlari 😕 ksskosu o su bu 100k yillik sadece vergi vs odersin akil isi degil 😂

• @gtx295 O yüzden yıllardır arabamı değiştirmiyorum zaten :)) 2013 modelle devam. Burada arabaya verilen para tamamen çöptür gözümde. Bir araba almak için devlete 2 araba hediye ediyoruz. Hiç bir mantığı yok. Ama bizim millette komşum, akrabam görsün kompleksi çok yüksek 🙂 O iki araba parası doğru yatırımla gelecekte servete döner. Umarım bir gün o diyarlara gidip gönlümüzden geçen düldüle binebiliriz 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 O yüzden yıllardır arabamı değiştirmiyorum zaten :)) 2013 modelle devam. Burada arabaya verilen para tamamen çöptür gözümde. Bir araba almak için devlete 2 araba hediye ediyoruz. Hiç bir mantığı yok. Ama bizim millette komşum, akrabam görsün kompleksi çok yüksek 🙂 O iki araba parası doğru yatırımla gelecekte servete döner. Umarım bir gün o diyarlara gidip gönlümüzden geçen düldüle binebiliriz 🙂

Tabi kisiden kisiye gore degisir. Ama premium arac kullanmak çok başka birşey. insan mutlu oluyor 🙂 hayata 1 kere geliyoruz ve en azindan istedigimiz birkaç şeyi elde edelim 🙂 elde edemiyor isek para kazanmanin amaci ne ki?

• ⭐⭐

@yaren94, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@abrakadabra Yanlış anlamazsanız ; bence yorumunuz ilaç kullanımına teşvik ediyor 😕

Est. yanlış anlaşılacak bir şey yok.
    Sadece reçetesiz de kullanılabilen bir ilaç ve arkadaşımızın belirttiği durumlarda tedavi amacıyla kullanılan bir ilaç olduğu için yazmıştım.

Tabii ki kullanıp kullanmamak herkesin kendi inisiyatifinde 🙂

• @gtx295 İnsanlara fazla değer verilmemesinden yanayım.Zira sizi siz olduğunuz için hayatınızda kalacak insani bulma olasılığınız çok çok düşük bir olasılık.Paranız varsa sevilirsiniz, değer görürsünüz, saygı alırsınız.Eger paranız yoksa hor görülür,nefret edilir adam yerine koyulmazsiniz.Ben terk edilme sebebinizin yaşadığınız para kaybindan kaynaklarını düşünüyorum.Para konusu bir kenara hayatınızdan çıkan kişiden kurtulduğunu düşünüyorum.Zira cikarci birinden fayda gelmezdi.Benim de hiç arkadaş çevrem yok kendi halinde(daha çok para kovalayan) biriyim.Birkac saatte milyoner olma şansım vardi fırsat teptim.Ama hayat firsatlarla dolu bir gun yakalayacagimi düşünüyorum.Ve o gun cevrem hic olmadığı kadar artacak😄ama gormezden gelecegim

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 İnsanlara fazla değer verilmemesinden yanayım.Zira sizi siz olduğunuz için hayatınızda kalacak insani bulma olasılığınız çok çok düşük bir olasılık.Paranız varsa sevilirsiniz, değer görürsünüz, saygı alırsınız.Eger paranız yoksa hor görülür,nefret edilir adam yerine koyulmazsiniz.Ben terk edilme sebebinizin yaşadığınız para kaybindan kaynaklarını düşünüyorum.Para konusu bir kenara hayatınızdan çıkan kişiden kurtulduğunu düşünüyorum.Zira cikarci birinden fayda gelmezdi.Benim de hiç arkadaş çevrem yok kendi halinde(daha çok para kovalayan) biriyim.Birkac saatte milyoner olma şansım vardi fırsat teptim.Ama hayat firsatlarla dolu bir gun yakalayacagimi düşünüyorum.Ve o gun cevrem hic olmadığı kadar artacak😄ama gormezden gelecegim

Kesinlikle öyle sanirim insanlara fazla değer verdiğimden dolayi da sorun yaşiyorum. Gerçekten sevecek birini bulmak gerçekten zor zaten benim gibi şanssiz birisinin öyle birisini bulmasini da beklemiyorum.
    2024 yılında var mi gerçekten öyle biri de düşünmüyor değilim.? Kesin vardir da bana denk düşmez 😄

Benim aslinda hayatimda kimseyi istememe min bir sebebi de çikarci insanlar. Yani birisi denk gelse onun hayati değil benimki kararicak. Pskolojik olarak çöküntüye girmekten ise en iyisi tek başina yaşamak daha iyi.

Belki ileride herşey güzel olur. Belki de gözümün önündekini göremiyorumdur?. Kim bilir hayat nereye sürüklüyecek göreceğiz.

• @gtx295 Çocuğun olduğunda görüşelim tekrar :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

177

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |