DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam herkese. epeydir girmedim ve sayacın 32 güne kadar düştüğünü görünce bi heyecanlandım. Sanırım duaları artırmanın vakti geldi 😊

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@brownanchor Böyle düşününce bi heyecanlandım 🥹

Heyecan güzeldir bizi ayakta tutar 🙂

• ⭐⭐

@Yıldıray81 hoş geldin Yıldıray abi!

Allah rızası için çok büyük beklentiye girmeyin benim bile 2. başvurum ama greencard ummuyorum farklı vizeler deneyeceğim! Siz de böyle yapın! Durduk yere depresif olabilirsiniz hiç ama hiç gerek yok bir sürü vize var GC tek vize değil 😕

• ⭐⭐

@celica Çoğu kişi bir sonraki başvuru dönemine kadar foruma uğramayacak bile 🙂 Ne kadar çok beklenti o kadar çok üzüntü.

• ⭐⭐

@Riethian o iletiyi 2023 odasi 7 mayis aksami yazilarini okurken attim. inanin cikmiyor 😕 yukarida yazmislardi. %99.5 hic birimize cikmayacak. Matematigi ben hayatim boyunca yenemedim kumar olsun totem olsun...

Turist vizesiyle giden cok forum mudavimi var. Yani acik acik soylemek gerekiyor konsolos yok forumda, turist vizesiyle gidip gocmen olma ihtimaliniz GC'den kat ve kat fazla.

Cocuklarinin gelecegi icin basvuran birisi cocuklar yuzunden yillarca GC'de takilip kalmamali. Tek gitsin, GC alinca cocuklari da getirtme yontemleri var. Yeter ki tum umudu GC'ye baglamayin...

• @lawyergirl ama cidden heyecanlanmamak elde değil, umarım onların arasında bizlerde varızdır 😎

• ⭐⭐

@brownanchor İnşallah amin 🙏

• ⭐⭐

@celica Geçen senenin sonuç zamanında yazılanlara baktım. Anlık olarak forumda 900 kişinin o an aktif olduğu yazmış birisi ama kazandım diye yazanlar sadece 4 kişi :)) +1 Kişi de Facebook sayfasında yazmış. Yani buna göre forumu aktif takip edip, açıklanır açıklanmaz sonuç kovalayanların kazanma oranı ortalama 0,56 :)) Tabiki bu sağlıklı bir örnek değil ama geçen seneki yazışmalardan çıkan bu :))

• ⭐⭐

@Riethian Hep birlikte forumdan uzaklaşalım bi süre 😀

• ⭐⭐

@lawyergirl Evet aslında hem şans hem de mental açıdan şart gibi hehehe

• @Riethian Acaba sistem sonuç sayfasının açılmasına göre rastgele mi atıyor diye düşünmedim değil o nedenle belki sonradan bakanların sayısı az olduğundan çıkma oranı yüksektir ama gece yarısını bile çıkaramam ben ya 😀 en fazla 2 saat beklerim sonra bakarım

• @lawyergirl Basvuruyu unutup , aciklanana kadar yok gibi davranmak en makul mental cozum gibi geliyor bana. Bu sene ayni sekilde yapmistim varligini bile unutmustum sonrasinda bakarken ciksada olur cikmasada cani sagolsun oluyor insan bazen 😕

• @celica bu adamı her gördüğümde aklıma monica lewinsky geliyor 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@lawyergirl Evet aslında hem şans hem de mental açıdan şart gibi hehehe

Unutulur mu ? 🙂

• ⭐⭐

@Riethian İşin kötü yanı geçen sene böyleydi, ondan önceki senelerde oran yüksek. Youtube canlı yayınlarına baktım oralarda da oran 800 kişiye 4 gibi komik bir rakamdı.

Birde kendimi düşünüyorum açıkcası bana çıksa bırak hemen youtube a buraya felan yazmayı gider salonda takla atarım kendimi tokatlarım sonra belki gelir yazardım oda millet hep çıkmamış yazmış moralleri bozulmasın milletin diye yazmam belki de hiç 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Amerika'ya bir şarkı ile hitap etmek istesem bu olurdu :)))
    Duy beni :))

• ⭐⭐

@newbie97 Abi moral bozacak ne var :)) 50 metre den ufacık darta atış yapıp 12'den vurmaya çalışıyoruz :)) Darta doğru adım atmak lazım. Uzaktan ok atarak bir cacık olmuyor.

• ⭐⭐

@Riethian benim kesinlikle bu olurdu

• Yasaklı

15 yaşımdayken gökyüzüne bakıp hayal kurardım hep. Bir gün sırt çantamı alıp dünyayı gezeceğimi düşünürdüm. Yollarda yaşayacağım maceraları, tanıyacağım insanları, tadacağım yiyecek ve içecekleri düşlerdim hep. Türkiye'de ki birçok gezginden hediye almışlığım var hatta o derece. En zor zamanlarımı hep bu hayaller sayesinde atlatmışım hep. Sırt çantalı gezgin olacağım hayali. 18 yaşımda biriyle biriyle tanışmıştım. Aynı hayalleri kurduğumuz, gece gündüz birbirimize yapacaklarımızı anlattığımız, tek başıma bakıp hayaller kurduğum gökyüzüne birlikte bakıp düşlere daldığım bir kızdı. En yakınım oldu. Hep birlikte izler dururduk gezginleri. Bizde onlar gibi olacağız diye düşlerdik. 22 yaşımda trafik kazasında kaybedene kadar onu. O günden beri hayatım hiçbir zaman eskisi gibi olmadı. Sanki geçmişe baktığımda onun hayatıma girip, vefat ettiği tarihe kadar bir rüyaymış gibi geliyor. 25 yaşındayım ve onunla yaptığımız 25den önce 25 listemizde yapmak istediğimiz hiçbir şeyi gerçekleştiremedim. Yapamadım. Aslında Amerika'yı en çok bu yüzden istiyorum aslında. Onunla kurduğumuz hayalleri daha kolay gerçekleştirmemi sağlayacağı için. Onunla en son Amerika gezisini izlemiştik. o 1 buçuk saatlik videoda kaç defa heyecandan delirecek gibi olduğumuzu sayamam bile. New York'ta o kocaman binalarında arasında dolaştığımızı, belki yağmurlu bir güne denk gelip upuzun camlı bir kafede sıcacık kahve içeceğimizi düşlerdik. Hayat o kadar kısa ki. Beş dakika önce öpüp, kokladığınız biri beş dakika sonra hayatta olmayabiliyor. Sadece içimi dökmek istedim. Geçmişte, onunla yan yana olduğumuz zamanlarda bugünler için düşlediğimiz hayatı çok özlüyorum. O kadar elimde olmayan yerlere doğru gidiyor ki hayatım. Yüzlerce yol ayrımı var ve sanki bir tanesi beni mutlu hissedeceğim yere götürecek gibi hissediyorum. Umarım bu bahar yüzümüz güler. Umarım bu bahar bize yol olur. Hepimiz çekilişi kazanıp vizemizi aldık diye seviniriz....

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Amerika'ya bir şarkı ile hitap etmek istesem bu olurdu :)))
    Duy beni :))

Abd dedim mi akla benim attigim gelir.. Abraham lincoln un agladigi sarki :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.4k

| | | |