Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @olcay54 İzmir gibi neresi var mesela ben en benzeyen Nashville'i buldum 4b4f8ae9-d11a-46f3-b19f-97b1cde2757b-image.png

• @hasnotben İnşallah. Ama yine kazandıktan sonra üye olacak bir sürü kişi olacak :)) Her sene olduğu gibi. Çok isteyene çıktığını göremedi maalesef bu gözler. Hayatın sen bakarken soyunamıyorum demesi olsa gerek. :)) Umarım zincirlerin kırıldığı bir sene olur.

• @K-ardenadam Denizi yok ama :))

• @Riethian Olsun ya en azından gölleri var, ah İzmir'im gibi bulamayız da bari havası benzesin 😃 havası böyle olup denizi de olan bir yer neresi var bulamadım..

• @K-ardenadam Jacksonville bir araştır istersen.

• @K-ardenadam Nashville ım benim eşsiz güzellikte benzersiz mevsimleri ve havası olan ultra gelişmiş müzikle dolu bir hayat işte orası gitmesem de, görmesem de benim nashville ım canım şehrim 🙂

• Herkese günaydin arkadaşlar.

• image.png

image.png

image.png

image.png

• @Riethian Jacksonville'i biliyorum ama orası yaz kış sıcak değil mi?

• selamlar herkese umarım keyifler yerindedir. ben google başta olmak üzere amerikaya ait tüm eyalet şehirlerini gösteren pdf şeklinde harita arıyorum bulamadım. elinde olup paylaşmak isteyen varsa sevinirim

• @K-ardenadam Bence ideal ama kişiden kişiye değişir tabi 🙂
    c70c3380-c29e-48f8-b030-1d68e1bf0ced-image.png

• ⭐⭐

@hasnotben Senin yerin belli. Chicago 🙂

• @selamibasaran Bilenler nasıl da biliyor. Bravo 😃

• @celica valla düğün benim gözümde en az masraflı olan şey, süreci yaşayınca göreceksiniz evi dizmek esas mesele oluyor o zmaan düğün salonu 6.5k 2k fotoğraf 4k gelinlik maliyetim oldu ama sadece evi tutuktan sonra priz vs. vs. gibi ıvır zıvır hesaplara dahil edilmeyen harcama 8k tuttu öyle diyeyim sana.

• @diablo_ercan Ben hurafe totem vs. şeylere inanmam zaten sadece forum üzerinden bir istatistik verisi paylaştım, elbette foruma kayıt olmayabilir, geçen seneki coşku ile dönen muhabbetler bu sene dönmemiş olabilir. Esas veriyi aslında lotery sitesine başvuru sürecinde ne kadar girildiği ve geçen sene aynı günlerde ne kadar girildiği ile öğrenilebilir. Üşenmez isem akşam google trendsden google armaası olarak kontrol ederim ama doğrudan siteye girişleri öğrnenmemizin yolu var mı bilmiyorum.

• @Ufuk-Sener Bu hesaba katılmıyorum başkan şöyle o dönem aldığım maaş/altın oranı ile şu an aynı değil ki benim kredi çekerken sıkıntım yoktu 48 ay çekip durdum sonra yapılandırdım erken kapattım vs vs ödedim bir şekilde aylık ödememi düşürdüm şimdi ise 50.000TL üstü kredi çekmek isteyene faiz yükünün dışında vade sıkıntısı var maks 12 ay veriyor bankalar yeni evleneckelerin işi bu sebeple çok çok daha zor.

• ⭐⭐

@K-ardenadam evet o çok zor izmir bir başka:)

• ⭐⭐

@hasnotben hep beraber inşallah:))

• @asariel 2022 Ekim ayındaki "Green Card" aramaları ile 2023 Ekim ayı arasında %50 düşüş var.
    "Greencard" yazınca da çok bir fark yok. Bu sene sanki ilgi biraz az gibi her yönden.

3a98f57a-c368-46c2-bd22-6155860759a3-image.png

• ⭐⭐

@Riethian dv lottery sitesinin tıklanma sayısı zaten geçen seneye göre düşük başvuru döneminde sayısal olarak bir bu bilgi var.

Birde başvuru sayısı olarak 2024 de 2022 nin 3 katı kadar başvuru oldu öyle hesap edin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |