Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gtx295 kesinlikle kabul görür diye bir şey demedim ama bankadan alınan evrağa benzer bir evrak alabilirseniz şansınızı deneyebilirsiniz. Orada artık konsolosluk çalışanı nasıl düşünüp karar verir bilemem. En kötü apye kalırsınız belki birde sponsor bulmanızı isterler 😄

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 kesinlikle kabul görür diye bir şey demedim ama bankadan alınan evrağa benzer bir evrak alabilirseniz şansınızı deneyebilirsiniz. Orada artık konsolosluk çalışanı nasıl düşünüp karar verir bilemem. En kötü apye kalırsınız belki birde sponsor bulmanızı isterler 😄

Valla hocam 100k yi riske atamam bankaya atarak. 🙂 artik sponsor olayinida çiktigi zaman dusunuruz 🙂

• FloridaSign.jpg

Floarida'ya gitmek isteyenler 🙂

• @Darko benim memleket alaska 🙂

• @celica bazı insanlara rahat batabiliyor hiç belli olmaz, ben olsam mesela sıkılsam bile (onlarda bir sıkılma olayı varya) giderim Amerikasını, avrupasını asyasını, gezerim geri gelirim, veya uğraşacak bişeyler bulurum. 🙂

• @gtx295 onu bir araştır, daha öncede soran olmuştu, sanırım alınmıyor, emin değilim ama. 🙂

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 onu bir araştır, daha öncede soran olmuştu, sanırım alınmıyor, emin değilim ama. 🙂

Çiksinda mayista kullandigim butun borsalara mail atarim. baya borsanin tr ofisi mevcut bakalim kismet hayat bize ne gosterir bilemeyiz. Hayirlisi artik herşeyde bir hayir vardir diyelim. Tanri herkesin yardimcisi olsun

• @hasnotben insan öyledir zaten, taş değiliz biz sürekli aynı iş, sürekli aynı yerde yaşam, beni hep bunaltmıştır, bi ara galiba açık öğretim sınavıydı emin değilim, sınavdaki görevli öğretmenler kendi aralarında sürekli aynı işi yapmak çok sıkıcı diye konuşuyorlardı (tabi herkes için aynı şey geçerli değil fakat) çoğu insan değişim istiyor, beni dünyanın en güzel dediğin yerine bile götürsen en fazla bir iki ay sonra sıkılmaya başlarım mesela, önemli olan norveçtekiler veya diğer bazı ülkedekiler gibi imkanlara sahip olmak, ordan sıkıldın şuraya git şu işten sıkıldın başka işi yap gibi. 🙂

• @Murat-4
    Aslinda norveç güzel. Norveç te gerçekten güzel bir hayat kurulur çoluk çocuk yapilir. Çünkü geleceği havasi gerçekten güzel bir ülke. Valla ben para kazandiğim sürece işimden sıkılmam

• iyi akşamlar artık 3 ile başlıyor sayaç

• @gtx295 aslına bakarsan benim amerikadan önce isteğim norveç fakat adamların şartları kriterleri zor olduğu için hiç uğraşmadım, paraya gelince para araç olduğu sürece sıkıntı yok, ne iş yaparak kazandığım değişir, zaten o yüzden uzun süre işsiz kaldım.

• Sizce Amerika da yeşille mavinin buluştuğu bir eyalet var mı? Birde sponsor bulma kanalları nasıl oluyor 🙂

@gtx295 aslına bakarsan benim amerikadan önce isteğim norveç fakat adamların şartları kriterleri zor olduğu için hiç uğraşmadım, paraya gelince para araç olduğu sürece sıkıntı yok, ne iş yaparak kazandığım değişir, zaten o yüzden uzun süre işsiz kaldım.

Valla benim sagim solum belli olmaz. Bakmişsin atlamişim uçaga gitmişim. Kendime güvenemiyorum bazen çok çabuk kararlar veriyorum. Tabi bir norveçe gidemem. Keşke gidebilsek. Norveç Finlandiya buralar aslinda gerçekten çok güzel.

Bu ülkelerde yaşasaydim eminim parayi bu kadar takmazdim kafama. Sessizlik sabaha güzel uyanmak temiz havada valla hayatta en güzel şey bence.

• @gtx295 benim öyle uçağa atlayıp gitme imkanım yok, senin yolun açık olsun, bir yol bulursan bana da söyle.

@gtx295 benim öyle uçağa atlayıp gitme imkanım yok, senin yolun açık olsun, bir yol bulursan bana da söyle.

Yollar var hocam. Legal olmayan yollari denemek istersen.

• @gtx295 düşündüm aklıma yatmadı, hep bi belirsizlik diken üstünde.

@gtx295 düşündüm aklıma yatmadı, hep bi belirsizlik diken üstünde.

vize alicaksiniz hocam başka türlüsü yok. Yada akraba vs var ise evlenip gidiceksiniz. Yani malesef yasal yollar para yoksa cidden çok zor. Eşi ve kendisi doktor olan arkadaşim var onlar bile vize almada zorlaniyorlar normal insanlar nasil zorlanmasin?

• Sonuçların açıklanmasına 39 gün kalmış ve sadece 500 sayfalık yazı yazılmış geçen yillara oranla çok çok az.İnsanlar umutsuzluğa mi kapildi başka yollara mi yoneldi acaba

• ⭐⭐

@Birgariphayat farklı yollar arıyorlar. mesela çok aktif olan bir kaç dv2024 müdavimi b2 alıp sonra statü değişti hayatlarına başladılar bile 🙂 bir kısmı da yazmadan sonuçları bekliyor

• herkese iyi akşamlar, iyi geceler.

image.png

image.png

newyork.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |