Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Ufuk-Sener Benim banyo-lavabo giderleri hep tıkaçlı böcek çıkmasın diye tüm giderlerin üstünde tıkaçlar var. Bazen elimi yüzümü yıkamak için tıkacı kaldırıyorum çok aşırı kötü koku geliyor. Boruların felan S şeklinde bükülmüş olması da fayda etmiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newbie97 boruların içinde su olmadığı için kuru kaldığı için koku çıkar. Hiç kullanmasan bile günde 1-2 defa su dökmelisin ozaman kokular gider.

• ⭐⭐

@ayvalik10 Her gün kullandığım borular malesef akşamdan kullanıyım sabaha o kötü koku oluyor yinede

• Amerikada ne çok soğuk ne çok sıcak ılıman iklime sahip şehir/şehirler hangisi acaba ?

• ⭐⭐

@siraysessiz Haritayı açın Teksasın yukarısı Şikagonun altı ortalardan bir yer seçmeniz lazım çölden uzak bol yeşillikli

• Kuralların iç ısıtması ve insan hayatına verilen değer.

• ⭐⭐

@hasnotben GC çıkmazsa incirlik'deki uçağın tekerine gireceğim yine de gideceğim 😆

• @newbie97 Dediğin yer tam da Tennessee eyaletim ve tabikide Nashville şehri mükemmmel iklimi ne soğuk ne çok sıcak .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz ortalar yani washington tarafından aşağıya güneye doğru yada doğu batı hizasında dolaşırsın. Kuzeye doğru çıkma. Washington seattle tam ortada oraya göre hiza alabilirsin

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @newbie97 gider olarak isimlendirilen banyo ve lavabo borularının birde ekstra havalandırma borusu olur bu borular havalandırma bölümünden çatı dışına çıkar ve kötü kokuyu çeker ya bu lavaboların havalandırma borularının üstü kapalı yada çatı dışına çıkarılmadan çatı içinde bırakılmış ve üstü kapatılmışda olabilir muhtemelen.

• ⭐⭐

@klmn-klmn Benim havalandırma delikleri de bantlı valla... Bina da bir çöp ev vakası var yazın evden türlü türlü böcek çıkıyor diye tüm giderleri tıkadım o dikeydeki delikleri de bantladım şeffaf bantla. Evi de güçlü bir ilaçla ilaçlıyorum ancak öyle böcek giremiyor. Dış kapının önünden girmeye çalışırken ölüyor hepsi ilaç yüzünden kaç böcek ölüsü temizledim oradan kim bilir. Çiyan geliyor gümüşçün hamam böcekleri ne arasanız var birde ben 12. kattayım alt katlar ne durumdadır kim bilir

• Amerika'da merak ettiğim yerlerden biride burası bu video gördüğümde çok hoşuma gitmişti evler sokakları insanları sizinle paylaşmak istedim

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko artık şu ücret konusu açmazsanız seviniriz çünkü olmaz. Ondan dolayı uzaydan pankartta assanız gelmez. Çünkü nedenini anlatıyım. Afrika yada güney amerikalı kişiler yerel bir mahkemeye başvuru yaparak devleti mahkemeye veriyorlar. Bu çekiliş sonuçta rastgele yapılan bir çekiliş ve de adil olması için herkesin eşit şartlarda olması gerekiyor. İşte bu sebepten dolayı pasaport zorunluluğu getiremezsin. Bu sebepten dolayı ücretsiz olan bir çekiliş için bizi maddi külfete sokamazsın şeklinde dava açıldı. Bu dava sonucunda ücretsiz olduğu için pasaport zorunluluğu kalktı. Ücretin gelmesi yada pasaport zorunluluğun gelmesi için önce Amerika devleti yüksek mahkemeye başvuru yapacak böylelikle bu alt mahkemenin kararını iptal ettirmesi gerekiyor. Sonra da 1990 yıllardan beri rastgele çekiliş ismini senato da toplanıp karar alarak değiştirmesi gerekiyor. Bu saydıklarımı yapacak hiçbir senato üyesi olmadığı için bu düşüncelerden vazgeçin. Daha kötüsünü söyleyim başvuru formunda yazan bir cümleden dolayı Türkiye liste dışı bile kalabilir. Ben söylemiyorum bunu KCC resmi başvuru formunda var. İşte yazının tamamı;
    "ülkelerden son beş yıl içinde Amerika Birleşik Devletleri’ne toplam 50,000’den fazla göçmen gönderilmiş olması nedeniyle, greencard programına katılmaya uygun değildirler:"

Thy mesela artık 5 ülke için yolculardan sadece pasaport yada bilet şartı aramıyor. Aynı zamanda neden gittiğine dair beyan da istiyor. Onun haberini de koyuyorum

Ondan dolayı sosyal medya yazalım çizelim bunu unutun. Eskilerin sözü vardır kurunun yanında yaşta yanar diye.

Bilgi için teşekkür ederim. Aslında biraz önce araştırdım ama şu yerel mahkeme kararı herneyse hakkında bilgi bulamadım.
    Sadece gönlümden geçeni söylüyorum bu mantıklı da olabilir mantıksız da olabilir 🙂 Zaten bu bir tek benim aklıma gelmemiştir, şurada bir akıllı ben değilim.

Sizi rahatsız eden bir konuysa sizden de özür dilerim.

• ⭐⭐

wanderin.california_434073323_3108083875994231_2734553182367723904_n.jpg
    Los Angeles

• ⭐⭐

@diablo_ercan Ercan hayırdır sıcak yerlerden paylaşım falan fikrin mi değişti 😄

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan haahahahahah tabi ki her zaman chicago

chicago_422590981_3055301057933858_8262479102678733459_n.jpg

• @celica Yarın bir arkadaşım daha Amerika'ya iltica etmek için yola çıkıyor. GC çıkmazsa bende 4 mayıs akşamı iltica hazırlıklarına başlarım artık. 😀

• @diablo_ercan Aha memleketim 😀

• ⭐⭐

@hasnotben team chicago güçleniyor ahhahahahhah

• ⭐⭐

@diablo_ercan cc1b8f4e-fe38-4047-9534-3077a26cab85-image.png

biraz chicago bakayim dedim, insanlar bu kadar genis yerde yasayamaz apartman dikmek gerek arsalar ziyan olmus niye boyleler acep

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |