Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lavender inşallah gerçekten gitmek isteyen yeni bir hayat isteyen herkese çıkar 🙂 şu sıra costco aldı sam's club walmart gibi marketlerin haftalık ürün yayınlarını yapan amerikalı teyzelerin videolarını izliyorum. hem piyasaya hakimim hem de ingilizce dinleme yapma fırsatım oluyor tavsiye ederim 😃

• @serel önerebileceğiniz birileri varsa yazın buraya isimlerini, izlerim ben mutlaka. dediğiniz gibi ingilizce için de faydası olur dediğiniz gibi

• @lavender Ben biraz seçici davranıyorum aileleri takip ediyorum bekar anlatıcılarla bizim gündemimiz aynı olmuyor.

• @lavender gina's Shopping life , katie vining , prettyNflawed, liz fenwick (bu kadının birden fazla kanalı var) bunlar orta yaş grubu takip ettiklerim 😃 bir de 18-30 yaş arası vlog çeken kızlar var amerikanın çeşitli eyaletlerinde yaşayan onları da güncel dil kullanımı ve aksan çeşitliliği olması açısından fırsat buldukça yemek yaparken falan izlemeye çalışıyorum

• @serel çok iyiymiş link atarmısın podcast gibi dinleriz 🙂

• @olcay54 link atamıyorum bu bilgisayardan ama üstte isimlerini yazdım 🙂

• @serel tşk Gina ya bakıyorum baya anlatıyor körelmişim dinleyelim unutuyoruz yarım ingilizceyide 😞

• @olcay54 rica ederim. aslında daha çok kanal var ama ben temiz lisan kaliteli içerik seçiyorum açıkçası. geçen bir kız taşınma vlog çekmiş aman Allah'ım bu hangi dil diye diye 5 dk izleyebildim tek kelime de anlamadım. dinleme çok önemli bence dil öğrenirken

• Günaydın Güzel İnsanlar.

• ⭐⭐

@serel Gina ile Katie iyiymiş. Vakit bulursam onlarıda listeme alayım. Zaten Sam's Club ve Costco yu gidince bir hafta hergün gezeriz artık. 😁

• Günaydın arkadaşlar son 46 kalmış ha gayret, bu sene başvurular çok yüksek değil geçen seneden sonra pes edenler olmuş. Bu sene talihli biz olacağız.

• @amerikan_rüyası Bu bilginin kaynağı var mı? ben hiç öyle düşünmüyorum şahsen ben 3 -4 sene önce tr gitmek ister misin diye sorsalardı düzenimi bozamam işim her şeyim iyi derdim son 2 senedir gitmek için gün sayar oldum sebebi ülkeyi getirdikleri düzen çocuklarımın geleceği için gitmek istiyorum yani eminim ki en ufak umut ışığına tutunacak milyonlarca insan vardır ve gc de bir çok insan için bir umut bence normalden daha çok başvuru olacağını düşünüyorum TÜRKİYE için en azından diğer ülkerin tutumunu bilemeyiz

• @selamibasaran sam's club üyelik kartı mayıs ayına kadar %50 indirimdeymiş böyle ayrıntıları da öğrenmiş oluyoruz 😃

• @serel teşekkürler ❤

• @olcay54 ben bekarım ama ben de aileleri izlemeyi tercih ediyorum çünkü bekar olanların birçoğu erkek ve genelde doordash ya da tır şoförlüğü gibi işler üzerine video yüklüyorlar çoğunlukla

• @lavender rica ederim 🙂

• @amerikan_rüyası günaydın inşallah bana da öyle geliyor etrafımda pes edenler var 😀 şöyle case number 150 170 arası bekliyorum 😀

• ⭐⭐

kaldı mı 46 gün... hey yavrum hey 🙂

• ⭐⭐

@Onurfidan hadi inşallah 🙂

• @T-C-Kubilay-Dikici Yani hocam ben de forumdan okuduğum kadarıyla biliyorum. Pasaport şartının kalkmasıyla başvuranlar Nasrettin Hoca'nın tabiriyle "ya tutarsa" diye başvurdukları için sizin dediğiniz gibi hayat pahalılığından kurtulma, yaşam kalitesi vs. motivasyonları yok demişlerdi ve bu sebeple başvurular azalmış diyorlardı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |