DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Ping-PONG Ben size asıl zor olan şeyi söyleyeyim mi? Hiçbir alternatifiniz kalmadığı için ülkenizi terk edip, kaçak yollarla sınırı geçmek zorunda kalmak. Ben yaşamadım, Allah kimseye de yaşatmasın ama insanların hali ortada. Sizinkisi biraz '' off Amerika'ya gitsem ABD de olmakla yarışır cinsten alternatiflerimden olacağım püff ya'' gibi bir şey olmuş açıkçası.

• @SYTSNGR kıymetli kardeşim mesele green kart ise çıkmadan mülakat yapmadan vize almadan kendini yıpratma yok başka ülke ise yasal olarak gidebilmek için vizeni al kimseyi dinleme al aileni git hayatını yeniden kur zor olurmu tabiki ama göze aldıysan başarırsın sana bir örnek kendimi vereyim yaş 59 türkiyede işim var hiç bir şeye ihtiyacım yok yeni hayat yeni başlangıç mülakat vize alırsam arkama bakmam sürünsemde oradan dönmem hayalinin peşinden git ama çalışkan ol saygılar

• ⭐⭐⭐

@newbie97 apye düşerseniz krediyle çözemezsiniz çünkü sponsor isterler. Ap kalacağınızdan değil ama aklınızda bulunsun

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SYTSNGR kıymetli kardeşim mesele green kart ise çıkmadan mülakat yapmadan vize almadan kendini yıpratma yok başka ülke ise yasal olarak gidebilmek için vizeni al kimseyi dinleme al aileni git hayatını yeniden kur zor olurmu tabiki ama göze aldıysan başarırsın sana bir örnek kendimi vereyim yaş 59 türkiyede işim var hiç bir şeye ihtiyacım yok yeni hayat yeni başlangıç mülakat vize alırsam arkama bakmam sürünsemde oradan dönmem hayalinin peşinden git ama çalışkan ol saygılar

Wow 59 yaş hocam çok iyi 🙂 Kendi açimdan hayallerimin peşindeyim o yüzden burada bir gelecek göremiyorum. GC olmasa bile muhtemelen bundan sonra farkli şeylere yöneleceğim. Ben burada artik mutlu olamiyorum havasi bile artik yoruyor. Yaş daha 30 olmamasina ve kendi maddi durumum gayet iyi olmasina ragmen....

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR ilk paragraftaki “nişan evlilik gibi geri dönüşü zor” tanımı dışındaki her şey doğru bence. Geri dönüşü zor değil aslında ama elalem ne der baskısıyla öğretilen şeylerden biri buda

• ⭐⭐ Yasaklı

@salih-atilla Yaşım şu an 26 olmasına rağmen, 50 yaşımdan sonra ya ABD'de çoktan bahçeli evimi almış ve akşamları torunlarımla mangal keyfi yaparım ya da Türkiye'de isem köyümde kendime ait evimin bahçesinde yine torunlarımla bağ bahçe ile uğraşırım diye düşünürken, sizin 59 yaşında gc kazanıp sıfırdan ABD'ye gitmenizi gerçekten tebrik ederim. Takibe aldım sizi yolunuz açık olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG şurada çıkma şansı %1 olan bir çekiliş ve o çekiliş çıksa bile kazananlar arasından vizeyi alabilme şansı ankara yüzünden %50lerin altına düşmüş bir durum varken burada ki bir çok kişi buna bel bağlamışken asıl zor olan alternatifiniz olması demek pek olmadı gibi ya 😄

• @Atlantis00 benim 30 ve 24 yaşında iki oğlum var dur bakalım daha gencim bir sayfada abd açarım gitmek kısmet olursa ticaret yapacağım a b c d e planlarım hazır hayat güzel yapılacak çok iş daha var hayalinin peşinden git inşallah hayallerine kavuşursun saygılar

• @Bertilda, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 bir an önce Mayıs ayı gelse de öğrensek

Hayirlisi artik.. zaman gelip geçer. fazla heyecana gerek yok. 🙂

• Bu ayda dağıtılan mülakat maillernin yarattıgı heycana ortak oluyorum suanda , inşallah bizede nasip eder rabbim 🙂

• @SYTSNGR inşallah gönülden isteyen herkese nasip olur🤞🏻 (düşük cn ile)

• @Murat-4 Bana Bugüne kadar hep görüldü atıyordu , son 3 senedir bütün akrabalarıyla , benim akrabaları toplayıp , üstüme yükleniyorlar 🙂

• @SYTSNGR yapıcak bişey yok, insanlarla araya mesafe koymak gerek, sizinle muhatap olacak nasihat verecek cesareti bulamasınlar.🙂 fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemektir, her yerde varlar.

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş AP ye kalma sebepleri genel olarak ne oluyor parasızlık dışında

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@newbie97 senle aynı adı soyadı kişi usulsüzlük yada bir olaya karıştı ise ozaman sen o musun yoksa farklı kişimisin diye araştırmaya giriyorsun

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG şurada çıkma şansı %1 olan bir çekiliş ve o çekiliş çıksa bile kazananlar arasından vizeyi alabilme şansı ankara yüzünden %50lerin altına düşmüş bir durum varken burada ki bir çok kişi buna bel bağlamışken asıl zor olan alternatifiniz olması demek pek olmadı gibi ya 😄

Şöyle ki alternatiflerim var evet ama hayalim Amerika’ da yaşamak. Sebebimin ekonomik olmaması benim manevi olarak diğer arkadaşlardan çok istiyor olmadığım anlamına gelmez.

Burada bir çok arkadaşımız zaten aç açıkta değil. Herkesin sebepleri var. Bunu gariban edebiyatına dönüştürmek pek doğru değil bence 🙃

Hatta şöyle söyleyeyim. Psikolojik sebepler ekonomik sebeplerden (aç açıkta olmadığınız sürece) bence daha ağırdır.

Edit: Bir de benim yorumum direkt gitmek ile alakalıydı.
    GC çıkarsa gitmeli miyim falan değil. Neden böyle algılanmış gibi oldu. Onu da anlamış değilim 😂

Açikcasi benimde ayni şekilde.. Abd de yaşamak istiyorum tam sebebini bilmiyorum. Avrupa bana çok cazip gelmiyor.

Benimki pskolojik ekonomik sebeplerden değil zaten kendi ekonomim iyiye gidiyor. Ama burada yaşamak istemiyorum artik.. milyonlarim dahi olsa burada yaşamam yaşamak istemiyorum...

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |