Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hadi-BE Kısır döngü 😃 mayısta ekranı gör ekim ayına kadar bekle tekrar başvur tekrar bekle. acaba başvurup bekleyelim diye mi greencard başvurusu açıyorlar 😃

• Hepinize günaydın arkadaşlar. Hayallerinizden vazgeçmeyin. Çabalayın bekleyin umut edin hiçbir şey olmaz. Bu bekleyişin sonu aydınlık. Siz bunca zorlu bekleyiş ve gc kazanıp koşuşturma sonrası uçağa binince 11 veya 16 saatlik uçuşa hazırlanırken gözünüzü kapayıp keyif uykusu çektiğinizi ve buradan kurtulduğunuzu hayal edin. Gerisini elbet başarırsınız. Forumda ''Green Card cekilisi (DV) talihlileri nelerden vazgecip neler icin gidiyoruz?'' başlığına rastlamıştım.@semavi şöyle cevaplamıştı: 'Vazgeçtiklerimizin daha iyisinin çocuklarımızın olması için' diye cevaplamıştı. Bu benim en başından beri bu sürece baş koymamdaki sebebi tek cümleyle özetlemişti.

• ⭐⭐

@hasnotben Günaydın sizlere de iyi çalışmalar

• Günaydın 100 altına düştük artık bundan sonra zaman daha yavaş ilerleyecektir.

• ⭐⭐

günaydın herkese 🙂 kimler nerelerde bakalım 🙂 ben sıyıranlarda bugün şuanda miami de dolphıne alış veriş merkesinde dolanıyorum mesela birazdan bir kahve alıcam kitabım laptobum ve ben biraz keyif yapıcam sonra bir arkadaşımla buluşacağım:)

• @debbieLA77 Aslında kapanmadan Sout Florida Fair etkinliğine de gitsek iyi olur, pazar günü sonmuş 🙂

• ⭐⭐

@hasnotben Günaydınlar efenim.🌞 🗽 🇺🇸 hayallere kapılmak daha doğrusu hayal hırsı, kazanma hırsı, iyi bir şey değil. iyi niyet, dilek, dua, totem bir sürü ritüel o hırs varya kazanma hırsı banko çıkacakmış gibi hayallere girmek aman aman. Sonra mayısta tokatı veya yumruğu yiyoruz yüzümüze 😃
    (kötüyü çağırma bilmem ne iyi konuş olumlu konuş evrene mesaj falan yookkk öyle çalışmıyor yoksa başvuran 500 kişinin 501'ine de çıkardı) hayal iyidir ama fazla kapılırsanız çok kötü. başvurun geçin. sıradan piyango bileti mantığı gibi bir şey işte.

• ⭐⭐

@EasternStar aha benden bir tane daha 🙂 tamam kardeşim hemen gidelim 🙂

• ⭐⭐

@diablo_ercan öyle deme... çünkü o hırsı yanlış çalıştırıyorsun demek... o hırs kazanmaya odaklı hayaller kurduruyor evet ama artık hepmiz başka yollarda deniyoruz değişik bvizew başvuruları, turist vizesi ile gidip aos yapmak eğitim vizesinden yatırım vizesine yollar yetenek vizeleri vs... aslında o hayaller bize oraya gitmek için başka yollar bulmaya ve zorlamaya itiyor inan bana... tabiki sadece totem ve hayallerle olmuyor... bir önceki mayısta tokat yemiştim ama geçtiğimiz mayısta hiçte yemedim tokat başka amaçlarım vardı gidişle ilgili denemek istediğim onları gerçekleştiriyorum tek tek belgeleri topluyorum:)

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@diablo_ercan öyle deme... çünkü o hırsı yanlış çalıştırıyorsun demek... o hırs kazanmaya odaklı hayaller kurduruyor evet ama artık hepmiz başka yollarda deniyoruz değişik bvizew başvuruları, turist vizesi ile gidip aos yapmak eğitim vizesinden yatırım vizesine yollar yetenek vizeleri vs... aslında o hayaller bize oraya gitmek için başka yollar bulmaya ve zorlamaya itiyor inan bana... tabiki sadece totem ve hayallerle olmuyor... bir önceki mayısta tokat yemiştim ama geçtiğimiz mayısta hiçte yemedim tokat başka amaçlarım vardı gidişle ilgili denemek istediğim onları gerçekleştiriyorum tek tek belgeleri topluyorum:)

Merhabalar, geçen aylarda turist vizesi alıp giden, AOS yapan veya statü değiştiren kişilere laf söyleyip aşağılıyordunuz. Ne değişti de bu yola girdiniz merak ettim 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlar kar yağmış Ankara ya 🙂

• @diablo_ercan Şimdiye değin çok şey umut ettik. Çalışarak elde edebileceğimiz hayatlar için hayal kurmak zorunda bırakıldık. Biz çalıştıkça daha çok itildik kenara. Gerek yoktu hayal kurmaya çünkü karşılığında emek vermiş uykusuz kalmış gecemizi gündüzümüze katmış, göz nuru akıtmış ter dökmüş, zamanımızdan paramızdan zevklerimizden kısacası gençliğimizden geçmiştik. Hayal kurmaktan umut bağlamaktan vazgeçmeye niyetim yok. Uğruna hayal kurduğum hayatlar artık çekilişin ucunda. Varsın çıkmasın. Çalışarak hayal kurduğumuz hayallerimizi çalmışlar. Çekiliş çıkmazsa da bana komaz. Hayalini kurduğum hayat çekilişle daha yakın bize. Sağlıcakla kalın. ☺

• @hasnotben Bizde çok hayal kuruyoruz ama hiçbiri olmuyor belki de boşverip hayatı akışına bırakmak lazım.Aralık ayında milli takımın Euro 2024 fikstürü belli olduğu gün 22 Haziran Portekiz maçına bilet kaydı yaptım bilet alacak kişiler çekiliş ile belirlenecekti Dortmund stadı 70 bin kişilik yerdi bi umutla kategori tercihi yaparken şansınızı arttırmak için herhangi bir kategoride olabilir kutucuğu vardı onuda işaretledim ve dün mail geldi "Has not been successful" yazıyor yahu bir kerede bize çıksın her yerden kapılar yüzümüze kapanıyor.

• @efes22 Allahtan gc her yıl çekiliyor diğer çekilişlerden farklı ayrıca trde milli piyango çekilişleri ayrı bir muamma. Bir de evlenince 2x oluyor o da güzel. Her yönüyle hayatıma devam edip diğer yandan da hayal kuruyorum. ☺

• @hasnotben hayallerini yaşamanı dilerim.Milli piyango muamma falan değil kesinlikle çok net ben özelleştirme yapıldığı günden beri bir tane bile almadım almamda ki şüphelerimde haklı olduğumu da bir kaç yıldır görüyorum.inşallah bu sene gc bize çıkarda dönmemek üzere çeker giderim.

• @efes22 her konuda olduğum gibi dönmemek üzere çekip gitmek konusunda hemfikiriz ☺

• Yasaklı

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhabalar, geçen aylarda turist vizesi alıp giden, AOS yapan veya statü değiştiren kişilere laf söyleyip aşağılıyordunuz. Ne değişti de bu yola girdiniz merak ettim 🙂

Ulan Rüştü 😂

• Yks sınav ücretleri 800 tlyi aşacakmış. Buyur

• ⭐⭐

Ooo çift hanelere düşmüş sayaç 😃
    Hem de 99 olmuş, ABD'nin U.S. Route 99 otobanı geldi aklıma.

Şuraya atayım bir krokisini de, gidersek midersek açıp bakarız kaybolmamak için 😃

image.png

• 2 senedir oda oda geziyoruz. bu sene çıksada kazananlar odasına gecsek üst kata 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |