DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD’de Bir İş Teklifi Gerektirmeyen Green Card Başvurusu (EB-2 veya NIW)

• @begumm evraklar posta yoluyla gönderiliyor, online yükleme yok.

• @niwss teşekkür ederim.

• Online yükleme diye bir durum yok bizim statüde. Size gelen mailde de yazıyor. Belgelerin kopyalarını mailde yazan adrese yollayacaksınız kargo ile

• @begumm, içinde söyledi: ABD’de Bir İş Teklifi Gerektirmeyen Green Card Başvurusu (EB-2 veya NIW)

@u2rem teşekkürler, bir de hangi kargo ile yolladınız Fed ex diye yorumlar aldım onu düşünüyorum, ve biri telefon numarası istiyorlar diye yazmış. alıcının numarası kısmına ne yazdınız postalarken?

Ben UPS ile gondermistim

• Merhaba
    Ellis Porter benimle çalışmayı kabul etti
    İlk aşama için 7500$ talep etti.
    Sitesinde 6500$ yazıyor.
    Bu durum normal mi? Yakınlarda anlaşan oldu mu?

• @Atlasbey
    Geçen arkadaşımda söyledi fiyatlara zam gelmiş diye Chen için. Ben başvuru yaparken peşin ödemede indirim vardı.
    Sanırım fiyatlar çoğu avukatta yükselmiş
    5-6 bin dolar normal aslında. Biraz pazarlık yapmayı deneyin bence

• @u2rem telefon numarası kısmına ne yazdınız alıcı nosu?

• @begumm telefon nosu yazmamistim UPS de

• @u2rem teşekkürler

• @Atlasbey

Chen ellisporter dan daha uygundu biz başvuru yaparken, 2 ay kadar oldu sanırım ilk başvuru tarihimiz.

EB-2 için başvuru yapacaksınız chen fiyatına mektuplarda dahildi. Ellisporter mektupsuz başvuru önermişti.

• NVC'ye gönderilecek belgelerde çalışmayan biri maaş bordrosu vs koymak zoruda değil di mi?

-nüfus kayıt
    arşiv kayıtlı sabıka
    pasaport

ben bekarım, evlenmedim henüz. başka da evrak yok, arşivde suç kaydı yok mahkeme kararı vs de konulmuyor.

sadece bu 3 evrak mı acaba ? birisi yazarsa çok sevinirim

tşkler

• @begumm, içinde söyledi: ABD’de Bir İş Teklifi Gerektirmeyen Green Card Başvurusu (EB-2 veya NIW)

NVC'ye gönderilecek belgelerde çalışmayan biri maaş bordrosu vs koymak zoruda değil di mi?

-nüfus kayıt
    arşiv kayıtlı sabıka
    pasaport

ben bekarım, evlenmedim henüz. başka da evrak yok, arşivde suç kaydı yok mahkeme kararı vs de konulmuyor.

sadece bu 3 evrak mı acaba ? birisi yazarsa çok sevinirim

tşkler

Benim cover sheeti ekliyorum. b63bdb04-a39b-4be8-bbc6-80fa52a79276-image.jpeg

• Bu ileti silindi!

• @kelle çok teşekkür ederim.

• Vize bülteni açıklanmış çok fazla bir ilerleme yok
    Bizim kategori sadece 15 gün ilerlemiş

• Gecen ay bülten açıklandıktan 1 gün sonra EB vizeleri için randevu maili gelmişti. Bu ay 03 Ocakta mail geldiği için vize bülteni sonrası randevu mail gelmeyecek sanırım. Ayda 2 kez randevu dağıtılmıyordur diye düşünüyorum. Bu arada DV2024 lere dün yani bülten açıklandıktan 1 gün sonra randevu maili gelmiş, ve hepsine sadece Çarşamba günleri randevu verilmiş.

• @u2rem Geçen bülten açıklandığı zaman daha Aralık ayıydı, Ocak için geçerliydi. Bana hemen Ocak başında mail geldi current olur olmaz. Bu bülten ile yeni current olacak birisi varsa Şubat başında maili gelir. Resmi olarak bu bülten şubat için geçerli. Diğer bekleyen arkadaşlar da bence Şubat'ı beklemeli. Çünkü Ocak kontenjanlarını zaten doldurdular.

• @u2rem Hocam daha önce sorumu cevapladığınız halde gözümden kaçmışsa kusura bakmayın. Sizin PD niz 2021 ve şu sıralar PD si 2022 olanlar randevu alıyor ki size randevunun çok daha önce gelmesi gerekirdi. Sizin özel bir durumunuz mu var, bu konuda durumunuzu NVC ye sordunuz mu? En kısa zamanda randevu mailinizin gelmesini temenni eder başarılar dilerim.

• 18 Nisan DQ ve Ağustos 2021 PD ile ben de ilk maillerde randevu almayı umut ediyorum hocam🙏

Benzer Başlıklar

• 4
  • 14
  • 2
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |