Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@EasternStar evet bunu bazen bizde yapıyoruz, özellikle herhangi bir fastfood zincirinde yemek almayı bekliyorsak ve etrafta Türk biri varsa özellikle paketçilerden genelde eşimle o an konuşmamayı vs tercih ediyoruz ne yazık ki

• Birbirimize destek ve yardimci olmamiz gerektigi kanaatinde oldugum icin Kanada'da Turk gorursem mutlaka selam verip bir hal hatir soruyorum.2-3 hafta once Costco'dan gas alirken esim bizden once gas alan bir hanimefendinin sac rengini cok begendi.Ben de arabasinin arkasinda Mustafa Kemak Ataturk imzasini far edince,Turkmus bir selam ver istersen dedim.2-3 dakika sohbet ettik sonra.Her ne kadar birbirimizi bir daha gorme ihtimalimiz az olsada o an sohbet etmek mutlu ve keyifli hissettiriyor.

• Şuyum, buyum var demeyi hiç sevmem sadece örnek göstermek amacıyla yazıyorum. Ülkemde evim, yazlığım, düzenli işim olmasına rağmen Amerika'ya gidip sıfırdan başlamayı dahi göze alıyorum. Bunun nedeni ekonomik koşullar hiçbir zaman olmadı. Daha iyi telefon, daha iyi araba, daha ucuz gıda vs. Tamamen küçüklüğümden beri oynadığım video oyunlarının ve izlediğim dizilerin bunda etkisi çok yüksek. Daha geçenlerde oynadığım bir oyunda dahi iki erkek kardeş Seattle'dan başlayıp Oregon, California ve Arizona'dan, Meksika'ya geçiyordu. O yolda geçen manzaralar, kendimi oralarda hayal etmem vs. çok başka bir his benim için. Yani demem o ki hiçbir zaman Amerika'ya ekonomik olarak bakmadım. Her zaman kendimi oraya ait hissettim. Üstelik günbatımını çok seven bir insan olarak en büyük hayallerimden biri California'da günbatımını seyretmek. Yaşım Ocak ayı itibari ile 26 olacak. Bakalım hayat neler gösterir bilemem fakat inşallah hepimiz hayalllerimize kolaylıkla kavuşuruz. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EasternStar o videonun devamında da dediklerini yazmamışsın. Türk milleti dedikoduyu çok sevdiği için konuşmalarına da kulak kabartıp dinliyoruz demişlerdi.

• @GizemYılmazz kesinlikle herkesin gitme isteği ekonomik koşullar olmuyor. Amerika çocukluğumdan beri gitmek yaşamak istediğim bir yerdi.

• @ayvalik10 Valla aklımda o kısmı kalmamış hocam, belki de başka videolardan bahsediyoruz; ama sanırım üzerinde anlaştığımız kısım aynı: Dedikoduyu seven bir toplumumuz var.

• @GizemYılmazz İlginç gelebilir belki ama bende de durum aynı ekonomik açıdan gitmem gerekmiyor TR Asker olduğum zaman içimde yine ABD Ordusunda olmak vardı bu arada artık TR Aktif asker değilim. bilmiyorum yıllardan beri bizim toplumumuzun çoğunu çok cahil olduğunu düşünüyorum, dikkatinizi çekerim ki bilgisiz insan demiyorum herkes herşeyi biliyor olması bende sorun olmuştur hep.

• Iki guzide takimimizin almis oldgu karardan dolayi, Ulu Onder Ataturk'un gostermis oldugu yoldan ilerlemeleri
    Ne Mutlu Turk'um diyene

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ikizbabasi konu kapansın diye asıl şimdi ne vericez bakalım takımlar olarak tepki koysan da başında ki kişi tepki veremiyorsa ozaman bir anlamı kalmaz

• @ayvalik10 Gonlunu ferah tut.Yasanan durum karsisinda insanlar birbirine o kadar sarildi ki hem de en cok ihtiyacimiz olan zamanda.

• ⭐⭐

@ayvalik10 Bu tür durumlar en fazla 1 haftaya unutulur. 1 hafta sonra gelirler yine 400 bine vatandaşlık alırlar, istanbula gider en lüks rezidanslardan her karısına 1 er daire alırlar, karadenizin yeşilliklerinin ortasına yapılan yerleri alırlar, yarın öbür gün kanal istanbul yapılırsa yine kanalın çevresini alırlar(tabi almayan kaldıysa). Her gün farklı ırklardan vatandaşlık ve daire, arsa vs alan sayısı artıyor bence arapları çokta uzakta aramamak lazım

• 126 gün kalmış vay be. zaman hızlı geçiyor ve farkına varamıyoruz, sadece hayatı biraz daha ucundan kaçırmaya devam ediyoruz. neyse ki pes etmek yok.

• @Harpy-Eagle Reklam üzerine kendi iş yerim var hocam. Sorunuzun kaynağı şuysa hayır hiç bir egom yok 🙂 Sonuçta 1 yıl yapılacak bir iş sonrasında istediğim yöne zaten eğilebileceğim.

• Herkese şimdiden güzel seneler diliyorum, tabii ne kadar mümkün olur bilinmez ancak biz yine de temennimizi sunalım 😃

• @Uçan-hollandalı Gelen gideni aratmasın diyelim :)) Sağlık olsun, her şeyi aşarız.

• Herkesin gönlündekilerin gerçek olduğu, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve şanslı olarak geçirdiği bir yıl olsun. 2024 yılında çekilişi kazanmış , mülakata girmiş ve 2025'e Abd 'de gireceği bir yıl olsun🕊️🪅🎁🌺🎀🎈💫

• ⭐⭐

Herkese mutlu yıllar 🙂

Hissediyorum bu sene aktiflerden 2-3 kişiye greencard çıkacak, geçen sene ki gibi olmayacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Değerli Yeşilkart Forum Ailesi,
    2024 yılının herkese sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dileğiyle✨🎉🎊🎈...
    Ayrıca 4 Mayıs'ta grup üyelerinden ya da aile ve arkadaşlarından olumlu çeşitlilik vizesi çekiliş sonuçları duymayı umut ediyoruz...
    Nice yıllara!

2022 B Fb.png

• Merry Christmas and happy new year herkese

• ⭐⭐⭐

Herkesin yeni yılı kutlu olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |