Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arçura eb3vize.com başlığı altında bir soru olduğu için çalışmış olduğunuz kurumun eb3vize.com olacağını varsayarak şunu söyleyebilirim;

Bildiğim kadarıyla eb3vize.com şirketi bu gibi durumlarda dosyanızı farklı bir şirkete taşıyarak süreci devam ettiriyor. Fakat siz aracı bir kurum olmadan süreç ilerletiyorsanız(ki bir göçmenlik avukatı ile çalışmadan bu süreç yürüyor mu bilmiyorum ) Muhammed Üzüm bey ve ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

• ⭐⭐

@arçura Benim sosyal medyadan takip ettiğim Muhammed Üzüm ve Remzi Kulen var. Eb3 professional kategoride böyle durumlar oluyor. En iyi cevabı bir avukat verir.

• @selamibasaran teşekkür ederim

• Yasaklı

Demek ki eb3 ile gitmek de yüzde 100 garanti sunmuyor. Zaten biliyordum fakat bu tarz bir şey olabileceğini bilmiyordum. Para hazırlamaya çalışıyordum eb3 için fakat biraz düşündürdü açıkçası.

• Vize görüşmesi öncesi ihtiyaç kalmadığını söyleyen sponsorun eb3vize ile ilgili bir sponsor olmadığını düşünüyorum. Bunun birinci sebebi; arkadaş vasıflı kategoriden başvurduğunu söylemiş, eb3.vize bu kategoride bildiğim kadarıyla henüz hizmet vermiyor. İkincisi; eb3vize ile başvuru yapan hiç kimsenin başvuru süreci vizegörüşmesi aşamasına kadar ilerlemiş değil. Elbet eb3.vizede de riskler mevcut ama bu arkadaşın yanılarak bu başlığa yazdığı sorun eb3vize ile ilgili değil.

• @alphaomega Evet bizler şirket ile ilgili bir sorun olduğu zaman biz sürecinizi başka bir şirketten devam ettiyoruz. Açıkçası sorun yaşayan hanımefendi ile de görüştük açıkçası kendisini Avukat Muhammed Bey ile acilen görüşmesi gerektiğini de söyledik.

• @HilalÜstün hiçbir zaman yüzde 100 bir garanti sunulmamaktadır. Lakin bir sorun olduğu zaman bunu telafi mekanizması var mı diye bakmanız gerekmektedir. Bizim şirketlerle ilgili bir sorun olduğu zaman biz bu durumu hemen telafi ediyoruz. Süreciniz birkaç ay uzuyor ama yaptığınız ödemelerle ilgili bir sorun olmuyor ve başka bir firmadan sürecinizi hemen başlatıyoruz.

• @elifdem Evet Elif Hanım. Hanımefendi bizim müşterimiz değil. Sizin de belirttiğiniz gibi vasıflı kategoride hizmet verimiyoruz. Sponsor firmasını kendisi bulmuş birisidir. Biz zaten görüşmelerimizde sizin bulduğunuz sponsor firmaların böyle riskler içerdiğini söylüyoruz. Bazıları ekstradan sizden ücret talep ederken bazıları da son onda süreçten çekilebiliyor. Bundan dolayı bu işleri sözleşme ile garanti altına aldığınız tecrübeli firmalar ile yürütmenizi tavsiye ediyoruz.

• Merhaba,

Bugün Canton, Ohio McDonald's için Labor Certification başvuruları yapılmıştır. Umarız en kısa zamanda onay haberlerini alırız.

• Merhaba @eb3vize-com ,
    Turist vizesiyle Abd’ye giriş yapıp E2 statüsü almış ve Abd’de yaşamaya başlamış kişiler için de Eb3 sürecini başlatabiliyor musunuz?Eb3 süreci için yapılan masraflarda Türkiye’den sürece başlamak ile Abd’den sürece başlamak aynı tutarlar mı oluyor?Abd’den yapılacak E2 statü başvurusu ile Eb3 başvurusunu eş zamanlı yürütebiliyor muyuz?Son olarak günümüz bülteni baz alınarak Ocak 2024 de Abd’ye giriş yaparak E2 statüsü + Eb3 vizesi yöntemiyle seyahat iznini ortalama ne kadar sürede edinebiliriz?
    Selamlar,

• @murat1234 Merhaba Murat Bey. Evet yapabiliyoruz. Yakın zamanda LC başvurusu yaptığımız kişiler arasında böyle bir kişi de var. ABD'den başvuru ücreti $22.500. Evliyseniz eş ve çocuklar için ayrı bir ücret alınmaktadır. Şu an seyahat iznininiz 24-30 ay arasında geleceğini tahmin ediyoruz ama bu süre değişkenlik göstermektedir.

Detaylı bilgi almak ve diğer hususlar için görüşmek isterseniz aşağıdaki link üzerinden randevu alabilirsiniz.

• merhaba iş de veriyor musunuz?

• Selamlar, Kanada'da yaşayan ve ABD turist vizesine sahip birisi AOS ile mi yoksa Consular Processing ile mi sürece dahil oluyor?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• 4 kisilik aileyiz esim icin eb3 dusunuyoruz maaraf ne olur..birikimimizi verdikten sonra iain iptal olmasi gibi bir durum olur mu..kadronuzda avukat var mi tesekkurler

• ⭐⭐ Yasaklı

@Mine-İpek Zaten en az 20 bin dolarlık bir masraf çıkacak + gittiğinizde ilk 1-2 ay işe başlamıyorsunuz. Ev kiralama vs. derken 4 kişilik aile için en az 1 milyon lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor ve evet avukatları var.

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@Mine-İpek Zaten en az 20 bin dolarlık bir masraf çıkacak + gittiğinizde ilk 1-2 ay işe başlamıyorsunuz. Ev kiralama vs. derken 4 kişilik aile için en az 10 milyon lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor ve evet avukatları var.

Hesapta sanırım 1 tane sıfır fazla olmuş 🙂
    Ortalama 1 milyon TL gerekir gibi duruyor bence de.

• ⭐⭐ Yasaklı

@abrakadabra Hemen düzelteyim, teşekkür ederim 🙂

• değiyor mu..abd güvenli mi..bizim gazetelerde hergün biri birini kesiyor oralar nasıl..amcam var abd de o hep oradaydı çok güvenli diyor heryer polis vs..fikirleriniz nedir

• ⭐⭐⭐

@Mine-İpek koskoca bir devleti güvenli mi diye sorgulamak biraz sonuç alamayacağınız bir soru, neresi güvenli mi mesela bir şehrin x mahallesi güvenliyken y mahallesi güvenli değildir örneğin. Bence amerikaya gidip gitmeme konusunda daha net karar verip ondan sonra hangi şekilde gidebiliriz diye araştırıp işe koyulmaya başlayın, yani yanlış hissetmiş olabilirim fakat sorunuzdan sanki kafanızda amerikaya yerleşmek istediğinizden pek emin değilmişsiniz gibi hissettim daha sonra pişman olmamanız için söylüyorum bunuda

Benzer Başlıklar

• 14
  • 968
  • 2093
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |