DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Zaman ne çabuk geçiyor be. Kalmış şurada 168 güncük 😁

• @hadi-BE Bende Bursaliyim aman 16 da çıkmasın tövbe tövbe tövbe , bu sene çıksın artık 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan ramazan ayında olsak oruç başına vurdu dicem o da değil mayıs ayına gün sayısını yazıyor sen neler yazıyon 🙂

• ⭐⭐⭐

@Onurfidan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Bende Bursaliyim aman 16 da çıkmasın tövbe tövbe tövbe , bu sene çıksın artık 😀

😂😂😂😂

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Onurfidan ramazan ayında olsak oruç başına vurdu dicem o da değil mayıs ayına gün sayısını yazıyor sen neler yazıyon 🙂

Benim altta "Balikesirli'liyim. O yüzden 10. basvuruda çıkacakmış. Rüyamdaki dede öyle dedi. " yazıyor ya. Ona istinaden dedi sanırım. Umarım 16. başvuruda çıkmaz gibilerinden 😁

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE hobiler kısmı harika 😂

• @hadi-BE Evet o yüzden dedim gözüme çarptı, hem biraz muhabbet dönsün diye 😀

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE hobiler kısmı harika 😂

Umarım hobi olarak kalmaz 😒😁

@Onurfidan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Evet o yüzden dedim gözüme çarptı, hem biraz muhabbet dönsün diye 😀

İyi yapmışsın. Daha ne muhabbetler dönecek. Arada bir yazıp motoru ısıtıyorum şimdi ben 😂😂

• ⭐⭐

@Onurfidan He valla ya herkes okuyor burayı kimse de elini klavyeye götürüp iki cümle yazmıyor. Sayfayı yeniliyorum yeniliyorum gelen mesaj yok 😁

• Herkes beklemede, 4 Mayıs hayali kuruyor demek ki 🙂

• @zge O banka kasasında döküm vermeme muhabbetini es geçmişim dediğiniz gibi kazanırsak mülakata yakın tarihte bankaya aktarma niyetim vardı zaten ancak bu durumda konsolosluk karşısında bu durumun şüpheli olup olmayacağından emin olmadığım için erkenden bankaya mi dönmeli yoksa yakın tarihte bankaya yatırılmış olması engel teşkil etmez mi bilmediğim için fikir almak için sordum teşekkürler.

• @T-C-Kubilay-Dikici O zaman her ay fotoğraf çekip tarihli bir sekilde tahmini değeri not alıp bir arşiv oluşturup daha sonra mülakat gelirse bozdurup bankaya atıp mülakattan sonra tekrar eski düzene dönülebilir, keza o gün bozdurup geri toplayalım desek en fazla ne kadar zarar edilebilir ki alınacak risk göz önünde bulundurulduğu zaman 5-10 K masraf çok da büyük bir dert olmaz şahsım adına. Bu konu da böylelikle aydınlanmış oldu çünkü geriye dönük zaman kısıtlaması yokmuş teşekkür ettim tecrübe aktarımı için bol şans.

• Herkese merhabalar ben Azerbaycan ve Türkiye vatandaşıyım Türkiyede soyadım farklı Türk kimliğim, Azerbaycan pasaportum var. Green card başvurusunda Türk kimlik bilgilerimle başvuru yaptım eğer green card çıkarsa dv260 formu için Türk pasaportu almam gereklimi yoksa Azerbaycan pasaportumla dv260 doldurabilirmiyim

• Çevremden 2 kişi başvuru yapmamış bu sene

• @JesusLord Bu sene ya kimse soylemiyo , yada başvurmadi pek kişi

• @JesusLord Ben yakın arkadaşlarıma zorla başvurun diyorum istemiyorlar 😀

• 2024 lottery de şans yüzümüze güldü ya da güler gibi yaptı.Case number 23k olduğu için 2025 lottery de başvurdum.Umarim isteyen herkes bu sene kazanır arkadaşlar.Not; Kazanan herkes umarım düşük case number ile kazanır.Herkese bol şans...

• ⭐⭐

@hsn-kartal Dosya taşırsanız alırsınız bence greencardı şimdiden hayırlı olsun 🙂

• Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. İsmim Ahmet. 52 yaşındayım. Çanakkale'de yaşıyorum. Emekli memurum. 2019 Aralık ayında Elektrik teknisyeni olarak TSK'dan emekli oldum. Çok düşündüm ve ben de greencard çekilişine katılmaya karar verdim. Aslında çok önceden beri aklımda olan bir şeydi. Hatta 3-5 yıllık memurken nerdeyse 20 yıl önce falan Almanya eleman alıyordu. Hatta gitmem garanti gibiydi. Aman dedik çocuk küçük yeni memuruz ne güzel işimiz var falan filan vazgeçtik eşimle. Ama geçenlerde aklıma takıldı. Ve kesin dedim ben de başvuracağım. Ama şans işte. O gün 14 Kasımdı. Bir hafta önce kapanmış. Ama niyetliyim. Nasip. Bir haftadır araştırıyorum falan. Açıkçası sorularımın çoğuna bir şekilde cevap buldum. Ama aklıma takılan oluyor arada. Bu siteyi gördüm ve üye oldum. Hepinizi selamlıyorum iyi forumlar diliyorum.

• @newbie97 valla sağa sola saldiriyoruz bakalım hocam ,inşallah diyelim

• @AhmetGS17 Merhaba Ahmet bey. Hayallerinizin peşinden koşmak için asla geç değildir. Bu forumda bununla ilgili sayısız örnek göreceksiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |