Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @canola 600X600 VE 1200X1200 arasında olmalı diyor. Yani bir problem olmaz merak etmeyin

• Artık son anlara girdik. Umarım gerçekten isteyen kişiler kazanır. Şimdi Mayıs’a kadar uzun bir bekleyiş bizi bekliyor.

• @HilalÜstün teşekkür ederim

• GC Başvurusunu karı koca ayrı ayrı mı yapacak? Yoksa tek başvuruda ikisinin bilgisini de istiyorlar

• ⭐⭐ Yasaklı

Anne babama ayrı ayrı onlardan habersiz basvuru yapıcam 🙂 eski fotograf larını kullansam olurmu? Cocukları 30 yas uzeri. Yinede number of children kısmına adet yazucazmı

• @likable merhaba
    Erkek başvurusunu yapar, eşi olarak karısını ve çocuklarını ekler.
    Kadın başvurusunu yapar, eşi olarak kocasını ve çocuklarını ekler.
    Bu şekilde erkekte green card çekilişini kazansa, kadın da green card çekilişini kazansa sonuç olarak o aile green card çekilişini kazanmış olur.
    Böylece o ailenin green card çekilişini kazanma ihtimali bekar bir kişiye göre iki kat fazladır.

• Bu ileti silindi!

• @Calibraturbo çocuklar 30 yaş üzeri olduğu için sayı yazılmaz sanıyorum.

• @newbie97 hocam ben araştırmalarım sonucu orada suç oranın yüksek olduğunu görüyorum. Kafalarına göre sağa sola ateş ediyorlar. Tabii nufüs yoğun ve çok büyük ülke. Her yer öyledir diyemem. Ama çok da güvenli değil

• ⭐⭐

@Calibraturbo çocuklarının yaşı büyükse doğum tarihlerini kabul etmiyor.

yaşı büyük çocukları eklemeye kalkıştığınızda bu hatayı alacaksınız.
    " You must enter a four digit birth year between 2002 and 2023 in the box."
    Kutuya 2002 ile 2023 arasında dört haneli bir doğum yılı girmelisiniz.

• Arkadaşlar herkese bol şanslar inşallah buradaki herkese çıkar ümidiyle soruma gelecek olursak çekiliş yarın saat kaçta bitiyor acaba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• ⭐⭐

@Ferhat-977 amerika kış saatine geçtiği için 7 kasım salı saat 20:00 başvurular kapanıyor.

• Önceki senelerde açılır açılmaz başvuru yapardım heyecanla.
    Bu sene ilk defa, acaba yapmasam mı diye bile düşündüm. Umut da heves de kalmadı.
    Neyse biraz önce gönderdim başvuruyu. Hayırlısı.

• ⭐⭐

@Passion, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Önceki senelerde açılır açılmaz başvuru yapardım heyecanla.
    Bu sene ilk defa, acaba yapmasam mı diye bile düşündüm. Umut da heves de kalmadı.

Aynısı 🙂

Çıkmayınca üzülüyorum valla hiç başvurmasam mı diye bir düşündüm o yüzden.

Sonra dedim pes etmek olmaz bu kadar sene başvurmuşsun para da almıyorlar çek bir fotoğraf gönder eline yapışmıyor.

Gönderdim ama gene çıkmayınca üzüleceğim biliyorum kendimi. Amerika’yla ilgili her şeyi sosyal medya hesaplarımdan çıkardım. Reddit uygulamasını da sildim. Böyle biraz daha mental olarak uzaklaştırdım kendimi. Bakalım hayırlısı artık.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Passion, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Önceki senelerde açılır açılmaz başvuru yapardım heyecanla.

Aynısı 🙂

Çıkmayınca üzülüyorum valla hiç başvurmasam mı diye bir düşündüm o yüzden.

Sonra dedim pes etmek olmaz bu kadar sene başvurmuşsun para da almıyorlar çek bir fotoğraf gönder eline yapışmıyor.

Gönderdim ama gene çıkmayınca üzüleceğim biliyorum kendimi. Amerika’yla ilgili her şeyi sosyal medya hesaplarımdan çıkardım. Reddit uygulamasını da sildim. Böyle biraz daha mental olarak uzaklaştırdım kendimi. Bakalım hayırlısı artık.

Ben de öyle dedim. Nasılsa ücretsiz ve 5 dk. sürüyor, bir şey kaybetmiyorum. Mayıs'ta herkes kontrol ederken pişman olmamak için başvurdum 😁

• İyi akşamlar. Oğlum 21 yaşın altında . Şu anda 20 yaşında. Ben kendim başvurumun altında onuda ekledim. Burada birşey öğrenmek istiyorum. Oğlum 20 yaşında olduğu için benim başvurumun dışında o da ayrıca kendi adına bir başvuru yapabilir mi. Süre çok az kaldığı için bu konuda nilgisi olan varsa ve bana bir an evvel bilgi verebilirse çok sevinirim

• Her sene yapılanı tekrar edelim 🙂 belki yine çıkar

• ⭐⭐ Yasaklı

Neden iletime eksi bastınız ki anlasılır gibi degil endemique midıl iist yaşam formları sizi XD

bu aksam saat 20.00 ye tekabul ediyor 12pm est. aksam sekize kadar lottery açık mı? hesabım dogru mu

iş bu kullanıcı forum üyelerine hakaret ettiği için forumdan süresiz olarak uzatlaştırılmıştır.

• Merhaba 2023 GC çekilişi kazananıyım. CN 162** olmasına rağmen az bir farkla mülakat alamadım ve hakkım yandı. Dosya taşıma gibi bir şansım olmadığı için kendime fazla yüklenmiyorum. Umarım bu sene tekrar güzel haberi alırız. İnşallah gönlünde olan kim varsa ona çıkar ve gidebilir. Herkese bol şans.

• gecen yılın kaybedeni olarak bu yılda basvurumuzu yaptık hepimize hayırlı olsun insallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |