Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Gokhan-Eke sorun yaratmaz. 6 ay diye bir kısıt yok fakat mülakattan kısa bir süre önce hesaba yatması tercih edilmez. bankada toplam varlıkları gösterdikten sonra sorun olmaz.

• @Gokhan-Eke sorun olmaz ama hesap dökümü alırken döviz karşılığı olarak almalısınz

• Merhaba arkadaşlar banka hesap dökümünü hangi tarihte almamız daha iyi olur. Mülakatım 6 Aralıkta. Hesap dökümünü yarın alıp hesap dökümünü aldıktan sonra parayı çekebilir miyim hesaptan?

• @mutyuloom şahsi fikrim görüşmeye 7-10 gün kala ama bunun bir kuralı yok ve hesap cüzdanını islettik sonra paranızı çekebilirsiniz

• @ebaris86 aralık mülakatı için kasım ayının başında alın sonra paranızı çekin. sorun olmayacaktır.

• @ebaris86 teşekkür ederim

• @sean_86 Teşekkür ederim. Hesap açılış tarihi 6 Kasım. Tek bir işlem var 20bin dolarlık bir para girişi o da 6 Kasım. Hesap dökümünü de 6 Kasımda alacağım ve parayı çekeceğim. Bu bir sorun olmaz mı?

• @mutyuloom tecrübe felan değil tamamen tahminimi söylüyorum hesap açıp aynı gün toplu para atıp yine aynı gün hesap dökümü almak aşırı şüpheli görünebilir ben olsam yapmazdım ama başka şansınız yoksa bişey diyemem

• @mutyuloom tarihlerden eminmiyiz ?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mücahit0028 bir soruyu bir yerden sordun sana cevap yazdık gidip aynı iletiyi başka başka yerlere yazılmaz sonra cevap nereye yazılacak karışır. Burada ki iletiyi silersen seviniriz

• @ayvalik10 daha yeni anlamaya çalışıyorum formu sildim teşekkür ederim sağolasın

• Konsolosluklara tek tek mail atıp dosyanızı kabul edip edemeyeceklerini sormanız gerekiyor. Geçen yıl muscat ve viyana çok sayıda dosya kabul etti. Tabi mail attığınız konsolosluğun bulunduğu ülkeye giriş için vize durumunuzu da göz önünde bulundurun. Konsolosluk dosyanızı kabul etse bile gitmeniz gereken ülke mesela Almanya olsun size schengen vermezse konsolosluğun dosyanızı kabul etmesi işe yaramaz. Mümkünse vizesiz gidebileceğiniz ülkelerden dosya kabulu için uğraşın.
    @RaVeNx

• Dv23 talihlisiyim geçtiğimiz ağustos ayında vizemi aldım. Mülakat esnasında verdiğim evrakların hemen hemen yarısını geri verdiler. Hesap dökümüm bile iade edildi. Tüm param TL olduğu için neden dolar yok gibi bir soru geldi, ticaretle uğraştığım için sürekli para giriş çıkışı oluyor bu yüzden dolar yok mevcut param yaklaşık 12-13bin dolar ediyor dedim devamında sorun yaşamadan yanımda tedbiren götürdüğüm vergi levham ve araç ruhsatıma bakmadan vizemi onayladı.

• Yeterli para varsa hesap dökümündeki detaylara takılacaklarını düşünmüyorum. @gucarslan beyin dediği gibi “para sizinse sorun olmaz”.

• Merhabalar sıram 24binde tahmini ne zaman mail gelir şuan hangi sıradalar bir bilgi var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gucarslan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

değerli forum kullancıları,

bu başlıkta sorulan DV2024 ile alakalı soruların cevaplanmayacağını unutmayın.
    DV2024 ile alakalı soruları bu başlıkta sormalı ve cevap beklemelisiniz.

forumu kullanmayı öğrenmek için kendinize zaman ayırın.
    forum sizin dostunuzdur, arkadaşınızdır.

😉

tekrar hatırlatmak istiyorum ki;

siz bu başlıkta DV konuları konuşmaya devam edip, soruları cevapladıkça forum kurallarını ne yazık ki çiğnemiş oluyorsunuz.
    bu başlıkta, devam eden DV süreçleri ile ilgili soru sormamalı, sorulan soruları cevaplamamalısınız.
    uygun başlık belli, hala bu başlığı kullanmaktan imtina eden kullanıcılara destek konusunda ne yazık ki elimizden bir şey gelmiyor, gelmeyecek.

• sohbete kapatılamaz mı bu başlık, yoksa kullanılmaya devam edecek sanırım, sohbet için de 2025 kullanılsın.

• @ibrahimasar hocam iyi günler şu an h2b ile geldim ve birkaç haftadır çalışıyorum fakat işyerinden ve işten hiç memnun değilim. İstifa edip başka bir iş bakmam mümkün mü veya istifa edersem tam olarak ne olur anlatabilir misiniz

• Excel nasıl kayıt yapabilirim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |