Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kesinİzmirli evet haklısınız 🙏🏻 sizde mi izmirdensiniz

• Bu sene tek değiştireceğim mantık kesin bana çıkar kafasından çıkmak olacak 😃

• @ayvalik10 Fark ettim abi. Hemen hemen aynı şeyler. Sadece forumdan devam etmek en sağlıklı olanı, diğer türlü boşa vakit kaybı olur. Sen nasılsın? Birkaç gündür görüyorum, aynı dinamiklikte herkese destek olmaya çalışıyorsun

• @Raskolnikov-0 geçen yıl bırakmıştım ben de bu düşünceyi. Faydasını da gördüm açıkçası, sonuçlar açıklandıktan çok sonra kontrol ettim ne çıkacağını bilmenin verdiği rahatlıkla. Gerçekten faydası oluyor. Çıkmaması değil çıkması sürpriz sonuçta, insan kendini buna adapte etmeli zor olsa da

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newbie97 başvurulardan önce yayınlanır ki tam resmi tarihleri belli oluyor. Başvuru başlangıç - bitiş tarihi sonuç açıklanma tarihi gibi pazara kadar yayınlanır. aşağıdaki linkten kontrol edebilirsin.

• Acaba bilginiz varmı yani bi kaç yerde farklı bilgi var o yüzden siz tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum fotoğrafta kulaklarımızın görünmesi şart mı çünkü örnek fotoğraflarda kapalı mesela (bu arada başörtüm yok) ama başka yerlerde biyometrik gibi kulaklar vs görünecek diyor bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eluinwe teşekkür ederim hayat hep aynı yaşamak için çalış kafasındayız. Ondan sağlıkta yerinde olması gerekiyor. Burada biz aileyiz tabiki de herkes birbirine yardımcı olacak ki sorunlar büyümeden önünü keselim

• ⭐⭐⭐

@Yıldıray81 çarşafın önünde fazla yakından olmayacak şekilde fotoğrafınızı çekin sonra resmi siteden rahatlıkla ayarlarsınız boyutunu. Şimdiye kadar hiçbir başvurum piksel ve kb kontrolüne bakmadım resmi sitesinden bir 5-10dk uğraşıp uygun boyuta getirdim hep

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Yıldıray81 ne kusuru lafı bile olmaz biz aileyiz burada herkes birbirine yardımcı olacak tabiki de

Abi sana bayılıyorum ya hep buradasın vallahi herkese yardımcı oluyorsun yıldızların helal olsun

• @Kesinİzmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko valla bu sene bende geçen seneki kadar heyecan yok. Geçen sene nedense herkes çok yükselmişti çıkacak diye. Çevremde de bakıyorum. Başvuracak arkadaşlarım falan artık bu gc dan umudu kesmiş durumda 😂

Pasaport şartı kaldırılınca öyle oldu, başvuru sayısı artıyor her geçen gün dolar başını alıp gittikçe. Hatta çoğu kişi yasal olmayan yollardan ülkelere göç ediyor e bunları gördükçe insanlar bana çıkmaz diyor ve şans oranının iyice azaldığını biliyor. Tek çözümü ya kalifiye olanlar başka ülkelere başvuracak ya burada hayatını güzelleştirecek ya ülke düzelecek ki başka ülkeye göç etme isteği olmayacak. Bizim gibiler ise gerçekten Amerika aşığı, senelerdir kafayı yoranlar Amerika ile yatıp kalkanlar, işimiz zor çünkü mutlaka gitmek istiyoruz. En azından burada işler düzelse insan gezmeye bile tamam diyecek b1/b2 alacak

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Yıldıray81 çarşafım önünde fazla yakından olmayacak şekilde fotoğrafınızı çekin sonra resmi siteden rahatlıkla ayarlarsınız boyutunu. Şimdiye kadar hiçbir başvurum piksel ve kb kontrolüne bakmadım resmi sitesinden bir 5-10dk uğraşıp uygun boyuta getirdim hep

Peki siz gc kazandığınızda fotoğrafları kendiniz mi çekmiştiniz çektirmiş miydiniz, totem olarak soruyorum elbette biliyorum farketmez ama duymak güzel olur 🙂

• @iremsu evet izmirde yaşıyorum.

• @JesusLord üniversite zamanlarımı hatırlıyorum da, ben ve çevremdeki yakın arkadaşlarımın içinde hep bi Amerika sevdası vardı ama çoğumuzun burda keyfi yerinde olduğundan gitmek için uğraşmamıştık. Hatta beni ailem bile göndermek istiyordu ama o zamanki düşünce yapısı işte neden gidiyimki burda mutluyum herşey yolunda diyip Amerikaya gitme durumunu elimin tersiyle reddetmiştim.

Şimdi geriye dönüp baktığımda ne kadar saçma kararlar vermişim diyorum 😂 gitmenin daha az maliyetli ve nispeten daha kolay olduğu dönemleri kaçırmışız valla pişman oluyorum böyle düşününce ama bundada bir hayır vardır diyip önüme bakıyorum artık.

Şanslı talihli olursak fazla heyecan yapmadan süreci yönetmek en iyisi. Kazanamazsak da durmak yok çabalamaya devam

• ⭐⭐⭐

@JesusLord hep kendim çektim evde, bunun için fotoğrafçıya para vermeye gerek yok düşüncesindeyim bana gereksiz geliyor, şunuda ekleyeyim kb ve pixel muhabbetini kazandıktan sonra forumla tanışınca öğrendim daha öncesinden hiç öyle birşeye dikkat etmedim. Kendim fotoğrafı çekip sadece resmi sitede uygun hale getiriyordum biraz uğraşıp

• @aaktas29 sizinle aynı durumdayım Almanyayı aralıktan sonra deniycem, sonra ilk fırsatta Amerika

• Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer gerçekten de kürkçü dükkanı=) Bu sene de aldık yerimizi, ne o eski heyecan ne de büyük umutlar var tabi artık. Yatırımcı vizesi deneyelim dedik, hesapladıkça maliyetlerin altından kalkamayacağımızı fark ettik. Şu an en büyük umudum çalıştığım şirkette 1 sene daha geçirip amerika'da açılan pozisyonlardan birine kabul edilmek için dua etmek 🙂

• @Kesinİzmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord üniversite zamanlarımı hatırlıyorum da, ben ve çevremdeki yakın arkadaşlarımın içinde hep bi Amerika sevdası vardı ama çoğumuzun burda keyfi yerinde olduğundan gitmek için uğraşmamıştık. Hatta beni ailem bile göndermek istiyordu ama o zamanki düşünce yapısı işte neden gidiyimki burda mutluyum herşey yolunda diyip Amerikaya gitme durumunu elimin tersiyle reddetmiştim.

Şimdi geriye dönüp baktığımda ne kadar saçma kararlar vermişim diyorum 😂 gitmenin daha az maliyetli ve nispeten daha kolay olduğu dönemleri kaçırmışız valla pişman oluyorum böyle düşününce ama bundada bir hayır vardır diyip önüme bakıyorum artık.

Şanslı talihli olursak fazla heyecan yapmadan süreci yönetmek en iyisi. Kazanamazsak da durmak yok çabalamaya devam

Ben çocukluğumdan beri izlediğim filmlerin etkisiyle olabilir Amerika’yı hep seviyordum, hatta çocukken bir şeyi beğenmediğim için babam bana bu çocuk Amerikalı hiç bir şeyi beğenmiyor diyordu :))

Sormayın benim pişmanlığımda dolar düşükken kenara her zaman dolar koymamak. Her ihtimale karşı ds 260’ı doldurup kenara koymakta fayda var malum artık kazananlarda sıkıntı çekiyor

@JesusLord hep kendim çektim evde, bunun için fotoğrafçıya para vermeye gerek yok düşüncesindeyim bana gereksiz geliyor, şunuda ekleyeyim kb ve pixel muhabbetini kazandıktan sonra forumla tanışınca öğrendim daha öncesinden hiç öyle birşeye dikkat etmedim. Kendim fotoğrafı çekip sadece resmi sitede uygun hale getiriyordum biraz uğraşıp

Daha önce mezuniyet fotoğrafını koyup arkada ağaçlar vs. Kazananı gördüğüm için artık fotoğraf olayı bana abartıldığı gibi sorun gelmiyor

• ⭐⭐⭐

@JesusLord evet çok fazla abartıldığını bende kazandığım sene öğrenmiş oldum. DV22de kullandığımız fotoğrafın aynısını kullandık youtubeda vs her videoda güncel fotoğraf kullanmayanlar otomatik elenir diye söylüyorlardı, daha sonra forumu keşfedip buradan bilgi aldığımda daha önce bizim durumumuzda olup kazananlar olduğunu öğrendim ve ondan sonra rahatlamıştım. Sorun olmadığınıda o sene kazanarak teyit etmiş olduk😊

@JesusLord evet çok fazla abartıldığını bende kazandığım sene öğrenmiş oldum. DV22de kullandığımız fotoğrafın aynısını kullandık youtubeda vs her videoda güncel fotoğraf kullanmayanlar otomatik elenir diye söylüyorlardı, daha sonra forumu keşfedip buradan bilgi aldığımda daha önce bizim durumumuzda olup kazananlar olduğunu öğrendim ve ondan sonra rahatlamıştım. Sorun olmadığınıda o sene kazanarak teyit etmiş olduk😊

Çok güzel 5. Deneyişinizde bu şansı yakaladığınız için sizin adınıza çok sevindim, umarım kendisini Amerika’ya ait hisseden ve Türkiye’de her geçen gün bunalan insanlar o şansı tadar :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |