DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yunoxxw Hocam aslında başvuru yapmamaları bir nebze daha iyi olmuş, kişilerin dediği gibi düzen değiştirmek kolay bir şey değil hadi diyelim tek başvuruda kazandılar ancak gitmekten vazgeçtiler. Bunun olması daha kötü değil mi

• @selamibasaran 599x599 da kaldı benim ki o son pikseli atabilirsem ben de halledeceğim

• @Uçan-hollandalı zaten ben yalandan da olsa başvursunlar diye demiyorum hani Abd fırsatlar ülkesi hayalleri olan insanların gidip gerçekleştirmek için başvurup şansını denemesi lazım

• ⭐⭐⭐

Başvurun unutun arkadaşlar çokta şey etmemek lazım o kadar umursamıyorum bu yıl 🙂 herkese bol şans 👋

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @Turco, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko imzanız kısmında yazılımcı olduğunuzu gördüm. Hazır sizi bulmuşken sorayım hiç bilmiyorum, ABD'de yazılımcı olmak için en çok iş imkanının bulunduğu yazılım dili nedir? Yada ne önerirsiniz nerden başlamalıyım?

Benim gördüğüm react js iş ilanı daha fazla.
    En temel yazılım dili javascript, buradan başlamak lazım. Udemy de kurslar mevcut, oradan bir kurs satın almanızı tavsiye ederim.
    Benim uzman olduğum yazılım dilleri php ve csharp.

• @yunoxxw onlar başvuru yapmasın zaten, niyetleri yok anladığım kadarıyla çıkacağı tutar gitmezler yazık.

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko 22 yıl bekleyen adamdan selamlar 😂 🖐
    3b57cb26-f72b-4500-a848-efffd9f3e1ba-image.png

Abi selamlar 😃 inşallah bu sene sana çıkarda DV2026 sohbet odasında seni görmeyiz 😃

• Yerimizi alalım yavaştan 4. deneme 😆

• @Darko bilgiler için teşekkürler.

• ⭐⭐

@Darko Valla ben de çok isterim emekli olmayı bu meslekten. Tazminat da istemem :)))

• @Riethian

Kesinlikle. ABD'de karı-koca çalışmak kadar harika bir şey yok. Emeğin karşılığını veren bir ülke. Ona göre refah seviyesi de artıyor. Sadece ilk başta biraz daha masraflı olur.

Ne iş yapacağınızı şimdiden belirlerseniz (ülke bağımsız), çok fazla sıkıntı olmaz. Zaten büyük bir çoğunluk kendi işini devam ettiriyor dil sorunu yoksa.

Psikolojik olarak da aileyle gitmek, tek gitmeye göre 1000 kat daha iyidir. Yalnız olmayacaksınız akşam evinize gittiğinizde en azından.

• ⭐⭐

@emre911 Tam olarak budur 🙂

• ⭐⭐

@Riethian hocam sen çift anadal yapacaksın bu sene.Hem DV çıkacak hem Eb3. Şansın böylesi diyeceksin. 🙂

• @sınan-kolukısa şansınız bol olsun, hakkınızda hayırlısı

• ⭐⭐

@selamibasaran Hayat bana genelde "sen bakarken soyunamıyorum" der. 🙂

• @ebaris86 teşekkür ederim sizin içinde hayırlısı olsun

• @emre911 "Emeğini veren bir ülke" dediniz ya, bir kez daha yaşadığım ülkeye sitem ettim. Akşam akşam tekrar moralim bozuldu

• Klavuz daha açıklanmadimi

• @Riethian Sıra sende abi.. Bu yıl o yıl 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |