DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• son durumlar nasıl ? ts2023 kanada dışından onay alan var mı ? onaylananlar ile negatif neticelerin oranı nedir ?
    neticeyi kanada içinde bekleyenler kesin garanti onay alıyor mu ? kanada'ya hiç gitmeden ts2023 başvuru yapıp onay alan var mı ?

• Anladığım kadarıyla şuanda vizelerin onay/red dönüş süresi 2 ayı buluyor.

• son günlerde başvuru yapıp dönen arkadaşlar var mı süreç nasıl geçti bilgilendirme yapabilir misiniz

• İmza kampanyası 10bin olursa süreç 22 Aralık a uzayacak imzayı unutmayalım arkadaşlar

• @Batın-Çolak merhaba. 22 Aralık'a uzayacağı bilgisini nereden aldınız acaba?

"We, therefore, reiterate our request to the Canadian Government to consider extending the TS2023 special measures until December 22nd, 2023. Doing so will accommodate those facing these challenges and also uphold the spirit of fairness and inclusivity that Canada is globally recognized for."

22 Aralık'a uzatılması talebimiz var tamam ama 10.000 imza olduğunda 22 Aralık'a uzayacak diye kesin bir bilgi maalesef yok. Umarım uzar.

• merhaba ; bilgi olması için yazıyorum. 15 ağustos montreal e geldik. 31 ağustos ts2023 başvurumuzu yaptık. 17 eylül de correspondence letter geldi 18 eylül de çalışma iznimizin çıktığını 3 yıl verildiğini gördük (sisteme düştü)sistemde onaylandı 19 eylül de kabul mailini aldık. Bu süreçte hep Kanadadaydık.

• @Seda-Uysal-Avcı çok sevindim hayırlı olsun 🙏🏻 🙂

• @Ghost ahaha şaka gibi, kanadayi kendi silahiyla vurmuş inclusivity vıdı vıdısıyla 🙂

• @Seda-Uysal-Avcı yani 17 günde sonuçlanmış. Iyimiş valla.

• @Seda-Uysal-Avcı Hayırlı olsun sizin ve aileniz için .Tebrikler

• Arkadaşlar Toronto'dan Montreal'e geçtik çalışma izni başvurusu yapmak ve bu süreçte beklemek için ama kalacak yer sıkıntı oluyor bir bir buçuk ay sonuçlanana kadar bekleyebileceğim bir yer bakıyorum oda da kalamam çünkü ailecek geldik. Burası olur başka bir Kanada şehri olur uygun fiyatlı konaklama ve çalışmayı nasıl halledebilirim ?

• @joker00 size mesaj gönderdim🙏🏻 alt hostel var bookingden link bıraktım daha uygun olur arkadaşımız çok memnundu

• @grounddreamer çok teşekkür ediyorum🙏🏻 hepimiz için güzellikler diliyorum

• arkadaşlar merhaba, başvuru yapıp dönenlerden başka haber yok mu ? süreçleri paylaşmak adına soruyorum.

• @ogün-burak 6 temmuzda başvuru yaptım 10 temmuzda biometri verdim turist visa başvurusu Amerika vizem yok depremzede değilim bekliyoruz hala

• @joker00 bu sıralar 15-20 günde netice aciklaniyor deniliyor. Aylarca beklenmiyormuş

• @best06 sanmıyorum resmi sitesinde bile 97 gündü normal süreç.

• @best06 15-20 günde geldiği söylenen TS2023 yani çalışma izni, Kanada Turist Vizesi değil.

• @itsybitsy zaten ts2023 den bahsediyorum...son zamanlarda 15-20 gunde cıkıyormus neticeler.

• @Seda-Uysal-Avcı merhaba hayırlı olsun öncelikle sizin adınıza çok sevindim. bende 14 eylülde çalışma izni başvurusu yaptım bugün 2 adet mail geldi. bir tanesi genel bilgilendirmeydi diğeri ise çalışma izni ile ilgili bilgilendirmeydi. sizin başvuru yaptığınız süreç içerisinde size de bu tarz mail gelmiş miydi acaba ?

maillerden biri: Please quote this reference number when referring to this application.
    My immigration and citizenship application

www.cic.gc.ca
    This confirms that your application has been received by Immigration, Refugees and Citizenship
    Canada (IRCC) on __________________(yyyy/mm/dd).
    IMM5739 E (02-2021) GCMS
    When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC
    needs your physical passport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also
    contact you if we require additional information, documents or an interview. For general guidance
    on your application visit or consult the “What
    Happens Next” section of the instruction guide associated with the application form you used.
    Please do not send to IRCC any documentation related to this online application by mail, courier
    or fax. Any mail received, other than what is received in your account, will NOT be considered.
    How long will it take to process my application?
    Processing times vary. Please refer to the following page for processing times related to your
    application: .
    CAUTION: Do not submit multiple applications for the same service in an effort to speed up your
    application. Doing this may result in both applications being processed and delay the finalization
    of your application. IRCC does not refund processed applications.
    Unless your application has exceeded normal processing times, please limit your correspondence
    to notifying us of changes in your application.
    For additional information, consult the IRCC website at .
    Citizenship and Immigration Canada

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.7k

| | | |