Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@sonar Dedemin 5 adet dairesi var köyde orta büyüklükte bir arsanın üstünde 4 katlı binamız var. Birçok yerde arsamız var 15 bin dolar birikimim var. Bunlar vize görüşmesinde bana yarar sağlar mı? İşte bu soru sana ne kadar absürt geliyorsa eksi(-) veren kişilere de arkadaşın yazdığı o derece absürt gelmiştir. O yüzden eksi vermişlerdir tahminimce.

• @zge kaydettim siteyi, bilgi için çok teşekkür ederim. İyi şanslar.

• İyi geceler arkadaşlar, pasaport zamları yılbaşında mı gelecek yine? Sanki yakınlarda geleceğine dair bir şeyler söylenmişti o nedenle sormak istedim

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

En son 39. sayfada kalmışım, forumada girmez olduk. F1 ile gidememenin verdiği bir hüzün var içimde..

Sizler kaçıncı başvurunuzda Greencard’a bağlanmamayı, başka yollar denemek gerektiğini anladınız? 🙂

1. Başvurum olacak x2 şeklinde bende Eb3 deneyeceğim
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@JesusLord bu konu hakkında daha hiçbir haber çıkmadı. Çıkarsa sana hemen yazarım

• @malican27777, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhaba foruma ilk kez yazıyorum . Benim sorum kısa ve basit belki kimse bilemez farkındayım qma uzun süredir bu işin içinde olan birileri bilebilir belki soruma geleyim. Ben ve eşim ilk kez bu yıl greencarda basvuru yapmak istiyorız ben Polis memuruyum eşim ise devlet hastahanesinde hemsire olarak ikimizde 7 yıldır hizmet etmekteyiz bize greencard cıkma olasılıgı nedir varmıdır işlerimizden dolayı gercekten red mi alırız yoksa bunlar iş gucune katkı saglayıp faydalı olabilir diyip onay verebilirler mi ? Simdiden tesekkurler

Hocam polis memuruysan Kanada'ya diğer ülkelere nazaran daha rahat göç edersin. Bunu bir araştır. Kanada'nın her zaman polis memurlarına göç kolaylaştıran hatta orada polis olarak çalışmanızı sağlayan yasaları bulunur. Rütbeniz ne kadar yüksekse o kadar iyi. Green Card olmasa dahi, i zaten Green Card'a bel bağlamayın bu bir loto, kendiniz bunu araştırıp gerekli evrak belge para vs ayarladıktan sonra başvurunuzu yaparsınız bu sırada sizde eşinizde ingilizce öğrenirsiniz. Eşinizde memurmuş zaten hemde sağlıkçı, çok rahat iş bulacağı için orada işiniz kolay olur. Mesleklerinizin avantajını Kanada'da kullanabilirsiniz. Green Card için ise herkesin şansı eşit. Çıkarsa ve mülakat sıranız erken olursa gidersiniz.

• @arbalet hocam tesekkur ederşm cok saolun buda dusunülebilir zaten loto sans işi bel baglamadık ama sanslı olduğumu dusunuyorum işk kez basvuracagız bakalım zaman ne gosterecek hakkımızda hayırlısı ☺

• ⭐⭐

hello günaydın herkese ne kadar kaldı başvurulara şimdi?

• @debbieLA77 son 15 gün

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 bu site de ben kılavuzu görmedikçe tarihler hakkında kesin demem

• @JesusLord Twitter’da önümüzdeki ay zam gelecek diye bir söylenti vardı ama bende resmi bir kaynak göremedim henüz.

• ⭐⭐

@ayvalik10 sen garanticisin biliyorum... az kaldı ama ne zaman açıklanır ki

• @debbieLA77 Bu sefer oluyor mu?

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı yaa lütfen artık yaa 🙂 valla bezdim bu ülkeden dün akasya daki macroya girdim birşeyler almak için elim kavrulmuş taze kajulara gitti paketin arkasını bir çevirdim 361 tl yuh dedim ya yuh ayıp artık bu fiyatlar ya... batuhan da almıycaksın kaju da yemeyi ver dedi bir sinirlendim... birileri orasını burasını yayıcak oralarda ( demek istemiyorum şimdi o devasa yapıyı) yiyecek istediği herşeyi benim paramla paşalar gibi bakılacak en iyi doktorlar hastaneler ben niye kaju alamıyorum ya dedim herkes bana baktı valla çokta umrumda değil artık tabi :)))

• ⭐⭐

elon maskla görüşmüş türkiyede fabrika açması için konuşmuş... eee bana bir faydası var mı bunun bireysel olarak türk halkının cebine her ay fazladan para girecek mi? ekonomi düzelecek mi? benim aylık bütçemde ne gibi bir iyileşme olacak iphone alabilecek miyim? beyendiğim nikelar indirime mi girecek 12 bin tl olmuş ugglardan çifter çifter alabilercek miyim? eve pastırmalar kıymalar t bonelar girecekmi kilo kilo... tabiki hayır ... o zaman istemiyor kardeşim bunların kesesine biraz daha para girmesini mutlaka onlar kazanacaktır:)

• @debbieLA77 Milletvekilleri 80k paralarla oynarken yapacak bir şey yok 😀 para zaten büyük başlarda kalan ufak parçalar halka düşüyor. Bunu millet istedi şimdi tatlı tatlı yemenin acı acı çıkarması olacak ama ne zaman olur bilmiyorum

• ⭐⭐

tersimden de kalkmadım bugün ama :)))) bir kin kustum resmen... sanırım hala kajunun şokundayım ... biz markette fiyatlarla cebelleşirken alon mask ın türkiyeye fabrika açması bizi pekte ilgilendirmiyor bence...

• @debbieLA77 Güç azdırır diye boşuna denmemiş, mühür tayyipte olduğu için kendini süleyman sanıyor🤣 elbet devran döner ancak bu halkla zor gibi görünüyor. Bizim en büyük eksikliğimiz sorgulamak, emin ol büyük yuzdelerde olan müslümanların çoğu Kur'an bile okumamıştır, aileden ne gördüyse ezber şekilde devam ediyor. Yalnızca en basit örnek gibi düşün

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı valla olacaksa olsun artık insanlar bi çadırlara düşsün dışarda devasa çadır partisi yaparız hep berabr bu evlerden bu kiralarda elbet çıkılacak çünkü bir yerde... onun yanı sıra çadırlara da vergi getireceklermiş:) hahahahah ay cnm ülkem ya :))) zaten yeni bir cinayetler zinciri girdi ülkeye sürekli ya ev sahşbş ya kiracı bıçaklanıyor ve ölüyor:) gülüyorum çünkü kimsenin ciddiye aldığı yok bu durumları ciddi sıkıntılar var ancak milletinde devletinde pek umrunda değil gibi konuyla ilgili çıkılıp tek açıklama yapılmadı yada yeni bir düzenleme getirilmedi... haaa bu arada eve gelen temizlikçi kadınlar günlük 1000 tl istiyor artık... ülkedeki zengin araplar ve ruzlar sağolsun... diyecek bişeyim yok artık temelli gitmek istiyorum hiç şüphem yok... eskiden de yoktu da ayyy vayyy falan diyordum arada artık gık demiyorum:) gönderin beni :)))

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı ya sorgulayacak kafa yok ki adamı özellikle aç bırakıyolar fakir olsun istiyor beslenemesin ki beyni çalışmasın :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |