Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bbsrn mülakatlar dağatılmaya mı başladı yoksa,🤔

• @kdone, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

özellikle numaranız yüksek ise (10K) üstü hiç beklemez şimdiden taşımak için hazırlıklara başlardım

nasıl bi hazırlık mesela?

• Merhabalar herkese, case number'ım 4k küsür. Henüz hiçbir randevu maili almadım. Bu normal mi acaba genelde ağustosta mail gelir deniliyordu. Mail kontrol etmekte bıktım açıkçası hahahaha bilen varsa aydınlatabilir mi?

• @DrStrange-0 Bu forumda “DV2023 Mülakat Deneyimleri” başlığı altında çok başarılı paylaşımlar var ne gibi hazırlıklar yapabileceğiniz hususunda. Bir diğer seçenek de bu forumda yukarıdaki arama kutusuna basınca ve “dosya taşıma” yazınca dosya taşıma süreci öncesinde veya esnasındaki hazırlıklar ile ilgili faydalı bilgileri okuyabileceksiniz.

• @BERAT-0 öncelikle yapmanız gereken sürecinizi imzanıza taşımak olmalı, nasıl yapılacağını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

Sonrasındaki adımlar ise “Sayılarla DV2024” başlığı okuyarak sürecin nasıl ilerlediğini öğrenebilirsiniz, kısaca cevabı ise bu hafta açıklanacak bültende göreceğiz sorunuzun cevabını. Diğer detaylar 👉 Sayılarla DV2024 başlığının ilk post’unda. Bol şans sürecinizde

• Birkac gun icersinde excele bayagi kisi eklenmis 458 olmusuz.

• @jtcarlos 13 günde 14 kişi eklenmiş, eylül 1'de 445 kişiydik. Aslında geçen aya göre ivmede düşüş var. 1 ağustos 1 eylül arasında toplam 60 kişi eklenmişti.

• @Revolter Benimde cn 17k. Riskli bir numara bu senelerde. Dosya taşımayı düşünüyor musun ?

• ⭐⭐

@BERAT-0 Merhaba, sorulariniza saglikli cevap alabilmek icin oncelikle vize surecinizi imzaniza tasimalisiniz, lutfen.

Eger DV2023 talihlisiyseniz surec resmi olarak bitti 7 Eylul 2023 gunu itibariyle. Eger DV2024 talihlisiyseniz, yeni bulteni bekliyoruz mulakat dagitimi icin, bu tabii sizin dosya numaraniza ve nerede mulakata gireceginize de bagli...

• @DrStrange-0 dosya tasima hazirliklari!

• sengen bolgesi olursa sengen hazirliklari
      -baska yerler olursa yine vize ve maddi hazirliklar ve zaman temini
      -hangi ulkelere tasinmali arastirmasi ve emaillerin hazirlanip konsolosluklara yollanmasi

• @lumos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@BERAT-0 Merhaba, sorulariniza saglikli cevap alabilmek icin oncelikle vize surecinizi imzaniza tasimalisiniz, lutfen.

Eger DV2023 talihlisiyseniz surec resmi olarak bitti 7 Eylul 2023 gunu itibariyle. Eger DV2024 talihlisiyseniz, yeni bulteni bekliyoruz mulakat dagitimi icin, bu tabii sizin dosya numaraniza ve nerede mulakata gireceginize de bagli...

2024 talihlisiyim, eylüle kadar mail gelir diye düşünmüştüm o yüzden biraz telaş yaptım hahaha demek ki biraz daha beklemem gerekiyor teşekkür ederim

• @BERAT-0 normaldir.

• @Arda-Kaymaz Evet riskli bir sıralamaya sahip olduğumu düşünüyorum, dosya taşımak zorunda olduğumu kabullendim açıkçası. Ankara iyi bir performans gösterirse sürpriz olacakmış şekilde kendimi fikren hazırladığım için en kötüsüne hazırlıklarımı yapmaya başladım. Kendimi 'belki ankara iyi bir performans gösterir' düşüncesinden olabildiğince uzak tutmanın faydalı olduğu kanısındayım. Tabiki öznel bir yaklaşım bu, bu düşüncemin doğru olduğunu iddia edemem kimseye.

• ⭐⭐

@BERAT-0 Umarim kisa surede gelecektir, imzanizi eklediginiz icin tesekkurler.

• @Cancan Amsterdam'da hala ses yok. Formdaki mail alanları gördükten sonra unuttular mı bizi acaba diye korkmaya başladım 🙂

• ⭐⭐

@bbsrn Siz henuz bultende mulakat alabilir degilsiniz, umarim bir iki gune olacaksiniz yeni bultenle.

• Yeni bülten de bu ay gelmek bilmedi :))

• Merhabalar yayınlanan bültene nasıl ulaşabilirim acaba

• @ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimgvrk https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin.html
    Burdan ulaşabilirsiniz

Teşekkürler, ekim ayı için avrupa 5000 demiş o 5000'e kadar olan sayıları mı belirtiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |