Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kesinİzmirli Aynen öyle hocam, maddi durumdan elenirsin yine anlarım ama keyfi olarak formu dahi doldurmamak cidden şımarıklıktır, aslında farklı hitap şekilleri var ancak ortam müsait değil 😀 Umarım gelecek senelerde biraz olsun azalırlar

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Kesinİzmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu sohbet odası çok sessizleşti ya. Nereye kayboldu herkes 😂

Ah bir bilsem gün gelecek herkes başvurumu doğru mu yaptım soruları soracak sonuçlar açıklanmadan ds260 nasıl doldurulur soruları, şu ramazan bitsin bir şey kalmıyor diyenler, plaka sayanlar, kaynım da bu sene başvuracakmış dedikoduları felan hepsi başvurular açılınca hareketlenir diye düşünüyorum 🙂

Kamuoyuna duyrulur. Kaynımla küsüz.
    😁

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı ben de sordum niye gitmediniz diye çabalamışlar trump zorlaştırmış gidemedik dediler oysaki o sene giden var hatta youtube da kanal açmıştı karısıyla çocuğuyla gitmişti adam trump a rağmen

• @newbie97 Sarı sırma saçlı Trump göçmenleri pek sevmiyor ama ona da bir çare bulunacak, biz gidene kadar Biden yaşarsa iyidir

• @tahsinceltikci umarım vizenize ve hayallerinize kavşursunuz, güzel enerji sizinle olsun

• Hepimiz için güzel bir süreç olur umarım. DV24 kazananıyım fakat CN çok yüksek. Ankara 23 kazananları gibi davranırsa çok zor bir süreç bizi bekliyor😢

• ⭐⭐

@Kesinİzmirli eylül gibi ufaktan herkes toplanır.
    biraz başvuru paralı olsun muhabbeti,
    biraz keşke pasaport şartı geri gelsin, bu sene bana çıkacak hissiyatı dilekleri 😁
    fotoğraf özellikleri nasıldı evde mi fotoğrafçıda mı çektirsek ben manzaralı çektirdim olur mu sağ tık özellikler yaptım istenen özellikleri tutmuyor olur mu 😁
    kulağımda küpe boynumda kolye vardı geçerli olur mu.
    bu sene ilk kez başvuruyorumcular
    olumsuz konuşmayın, olumlu konuşunca çıkıyor evrene iyi niyetlerinizi gönderinciler (öyle olmuyor hiç boşuna kasmayın 😁 )
    sonsuz döngü soru kervanı başlar yakında

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan kimseyi atlamamışsın eksiksiz liste valla

• @diablo_ercan liste tam valla 😂😂

Evrene hep pozitif enerji gönderdik geçen sene de hiçbişi olmadı valla 😅 açıklamasına yakın, arkadaşlarla ev falan bakıyorduk. Bu sene daha sakin ve kontrollü hayaller kurmakta fayda var sonra yıkım oluyor

• ⭐⭐

En iyisi başvuruyu gönderir göndermez istihareye yatmak 😃 başvuru sonuçlarını aylarca beklemek istemeyenler için garantili çözüm olabilir

• @diablo_ercan Bundan iyi anlatım olamazdı, elinize sağlık.

• @diablo_ercan 2 yıldır gördüğüm en iyi özet açık ara 🙂

• @teknomer tavsiyem şimdiden yurtdışı konsolosluklarını araştırmanız yönünde

• @Uçan-hollandalı ilk başvuruda kazanan biri olarak tüm şansımı kullandım sanırım 😃

• @debbieLA77 2024 DV talihlileri durum takibi adlı excel var

• @Uçan-hollandalı kaçmak değil de umarım normalleştirmeyiz zamanla bu zamları

• @Kesinİzmirli Almanyaya giden arkadaşlarınız sadece tanıdık vasıtasıya gittilerse helal olsun. Ailem 5 yılı aşkın orada oturumları var ancak bana ne zaman ki iş bulmak isteseler, tüm işverenler dil istiyor üstelik niteliksiz işler. İngilizce ve fransızcanın yanında almanca A2 olmasına rağmen olmadı. Biraz nasip kısmet meselesi herhalde, kısmetim avrupa değil amerika oldu, umarım güzel olur deneyip göreceğiz.

• @myna evet tüm günlerim nasıl dosya taşınır diye araştırmakla geçiyor

• image.png

• @teknomer bol şans dilerim, umarım olumlu dönüşler alırsınız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |