Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• dv 2024 talihlisiyim. Oğlum 24.03.2003 doğumlu kafam karıştı formu okudum fakat anlayamadım. Lütfen yardımcı olun. Vize alabilirsek oğlum bizimle gelebilir mi gelemez mi?

• Aynı durum bizde de var. Bizim de oğlumuz mart 2003 doğumlu , ona da vize mülakatı alabilecek miyiz? Tam bir bilgiye ulaşamadım. Yardımcı olunursa çok seviniriz. Başvuru ile çekilişin kazanıldığı gün arasındaki süre eklenir diye bilgiler var ama net bir bilgi bulamadım maalesef, teşekkürler

• Kilitlendi  gucarslan gucarslan 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

sn. @ERHAN-1 ve @Astek34-0
    ilgili konu için lütfen forumdaki uygun başlığı kullanın;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/666/gocmen-vize-ve-21-yas-siniri-problemi

• Muslu Law Firm

@ERHAN-1, içinde söyledi: DV sürecinde çocuğumun 21 yaş problemi

dv 2024 talihlisiyim. Oğlum 24.03.2003 doğumlu kafam karıştı formu okudum fakat anlayamadım. Lütfen yardımcı olun. Vize alabilirsek oğlum bizimle gelebilir mi gelemez mi?

Sayin @ERHAN-1, eger oglunuz CSPA yani cocugun statusunu koruma kanunundan yararlanabilirse vizeyi sizinle alip gelme ihtimali vardir. Ayni zamanda oglunuzun mutlaka evlenmemis de olmasi gerekmektedir. CSPAye gore yas tesbiti biraz daha karmasik bir konudur. Ancak oglunuz sizinle vizeye hak kazanmasa bile yine de siz ABDye gittikten sonra ona basvuruda bulunabilirsiniz. Bu kategoride her ne kadar bekleme suresi uzun olsa da sureci bir an once baslatmak onemlidir. Daha sonra vatandas oldugunuzda onceden yapilmis olan basvuru ile sureci one cekebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |