DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Raskolnikov-0 wark and travel ile o yaşlarda gitmek daha kolay üniversite veya 18-20 yaşlarında dil okulu v.s okullarla gitmeye Amerika anladığım kadarıyla olumsuz bakmıyor, ben de araştırdım okulları vize memurları sen bu yaşa kadar neden okula gitmedin diye sorarlar, dediler bana, yaş geçince potansiyel ilticacı oluyoruz onların gözünde bu da vize almayı zorlaştırıyor, bir de o yaşlarda insanların gözü daha kara oluyor, illegal giden de vardır, bir tanesi yazmış telegramda cepte para yok dil yok napıcamı bilmiyorum diyor gülüyor adam hiç düşünmemiş kaptırmış gitmiş, gibi gibi sebepler.

• @Murat-4 🤣🤣 Doğru konuşmuş

• ⭐⭐

@Raskolnikov-0 Gidenlerin hikayeleri nasıl bitiyor önemli olan bu 😉

• ⭐⭐

@licer Evet.

• @selamibasaran valla bizde düşünüyoruz. 1 hafta icerisinde basvuracagiz parayi toparlayabilirsek 2 cocuk oldugu icin south Carolina daha mantikli geliyor bakalim surec nasil olacak

• @Atlantis00 bizde düşünüyoruz 1 2hafta icinde sureci baslatmayi dusunuyoruz

• 2025 bizim yılımız olacak 😆🇺🇸🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hayatımızın her anında yapay zeka varken green kart için de kullanmamak için bir neden yoktur. Evde resim çekiliyorsunuz. Daha sonra aşağıdaki siteye giriyorsunuz.

https://firefly.adobe.com/upload/inpaint

üye oluyorsunuz

1.png

tıklıyorsunuz

2.png

resmi yüklüyorsun

3.png

5 yere tıklıyorsun

4.png

arkası beyaz olunca KEEP basıp sağ yukarıda download yapıyorsun.

Daha sonra paint yada photoscape açıp resmi JPG olarak farklı kaydet diyorsun

Daha sonra aşağıdaki siteden de otomatik başvuru için hazır hale geliyor

• @Eluinwe tebrik ederim kardesim valla ben de umut bitti artik bu yil aman olsa da olur olmasa da olur havasinda basvuru yapicam o kadar koptum 😃

• arakadaslar s.a nerelerdesiniz ne yapiyorsunuz herkes geldi mi kendineeee ekippp 😃 bosverin ya hayirlisi degilmis ingilizce calismaya devam 😁

• ⭐⭐

@goyro666 beni soracak olursan abicim ben ilk geceden beri yikim veya uzuntu yasamadan atlattim has not been selected reisi :d uzuntu oldu illaki fakat kendimi hazirlamis idim. baska vizeleri arastirirken lisanimi gelistiriyorum o bakimdan hayatim devam etmekte :p

• @celica abi valla cok sevindim ilk günden atlatmana ben alacagim evi bile secmistim öyle bi sizofrenlik gecen baktim satilmis ev de 😃 😃 bu yil ayni salakligi yapmayacagim dil calisiyorum gc ile degil is basvurusu ile gitmek nasip olacak gibi gözüküyor ins 😃

• ⭐⭐

@goyro666 pes etmek ve kader boyleymis demek yok illaki bir deneme tutar firsat buluruz nasipse
    https://i.imgur.com/nu3vExk.mp4

• @celica hahahaha bu kadar darbe aldiktan sonra sonumuz güzel biter ins ölmeden 😃 ya ben sikinti yapmam aslinda ama her gecen gün kur malum yükseliyor maksatim erken gitmek gc avantajlarindan yararlanmak aksi halde zaten bir sekilde gidilir de yasamak icin cok ugrasmak gerekecek e belli bi standartta olunca onu göze alamiyor insan

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@celica abi valla cok sevindim ilk günden atlatmana ben alacagim evi bile secmistim öyle bi sizofrenlik gecen baktim satilmis ev de 😃 😃 bu yil ayni salakligi yapmayacagim dil calisiyorum gc ile degil is basvurusu ile gitmek nasip olacak gibi gözüküyor ins 😃

Estağfurullah, salaklık değil gitmeyi çok istemekten kaynaklı. İş başvurusu ile inşallah gidersiniz. Bir şeyi çok istemek başarmanın yarısıdır derler😉

• @Serap-2 insallah 🙏🏻

• @Atlantis00 kanadayi bilmiyorum ama almanya icin söyliyim 6 aylik bir dil vizesi veriyor geldikten sonra sinavi gecemezsen 6 ayin sonunda bi 6 ay daha uzatiyor öyle devam ediyorsun sonra kalmayi basarmak sana kalmis yani uzun bir 2 yil dil vizesi verilmiyor zannediyorum kanada icin de cok farkli degildir . yabancilar subesi hatta artik bu süreyi de kisaltti bazi arkadaslarima 3 ay 3 ay verdi her 3 ayin sonunda gidip uzatmak zorunda kaldilar

• @Murat-4 seneye bende wat denesem mi diye düşünüyorum. Kaçıp gitmek sonra dönmemek değil niyetim. Bir ABD havası soluyup gelmek. Bu işler nasıl oluyor pek bilmiyorum ama wat ile tam olarak ne yapıyoruz orası sorun bende. Tabii bir de aileye anlatma kısmı var. Bir de gitmeden bir ton para ödeme kısmı cabası.

Wat ile can kurtaranlık falan yapanları görmüştüm ama onu da ben yapamam benim görevli olduğum havuzda vs. millet boğulur sonra mahkeme ıvır zıvır ile uğraş dur 😃

Bir diğer düşüncem de yaz için dil okulu ama o da değer mi bilmiyorum.

• @ayvalik10 en nihayetinde fotoğraf ile oynama yapıyoruz. Bu bir sorun çıkarmaz değil mi hocam? İlk başvurum olacak, 3 senedir bu site gibi yerlerde mekik dokuyorum daha ilk başvurudan yanlış yapmayalım 🙂

Mesajı yer imlerine ekledim 5 ay sonra kullanırım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilmel sen herhangi bir fotoğrafçıya gidince zaten onlarda oynuyor. Ben sadece arkası beyaz renk olmayan kişiler için gösterdim zaten sen arka fonu beyaz olursa oynamana gerek yok ki. Burada amaç beyaz yada açık krem yada gri renk olsun istiyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

150

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |