Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tesko 1 Ocak 2019 sonrasında Brit Simon'un sitesinde vereceği analizlerle tablo daha net ortaya çıkacaktır. Burada belirleyici olan EU bölgesinde 30K selectee arasında kaç tane reel id olduğu ve ne kadar boşluklar olduğu.

• Merhabalar formu uzun süredir takip ediyorum,başta @crazycells olmak üzere forumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Benim Cn 25 binlerde umarım bu sene bütün numaralar current olur.Gectigimiz seneye göre talihli sayısının yanilmiyorsam 30 bin civarında az olması şansımızı biraz daha artırıyor.Ama yinede temkini elden bırakmamak lazım.

•    Herkese Merhaba 

Arkadaşlar bu mulakatda hesabımızda göstermeğimiz gereken para ne kadar sure once bankadan dekondunu almalıyız.Mulakat gunu hesabızıda para olmasa sadece dekont bulunursa herhangi bir bpoblem yaşanırmı??? Benim case num:76×× lerde ben 260 forumu geç doldurdum yani Ekimin başında doldurmuşdım sizce bana ne zaman randevu verilir???

• Amerika'nın sesi internet sitesindeki bu haberden sonra beklentilerim son Bülten için ciddi derecede artmıştı fakat aritmetik bozulmadı,iş arayışları,ev arayışları,okul arayışları,Amerika hayali kurmadığımız bir gün değil dakika bile bulunmamakta,umarım bu Sürecin sonunda isteyen herkes hayallerine kavuşur...

• Arkadaşlar merhaba. Forumu uzunca süre takip etmekteyim ancak henüz üye oldum. 2019 talihlileri arasında görüşmeye çağrılan, giden ya da tarihi belli olan var mıdır? Ayrıca hesapta gösterilecek para asıl talihlinin adına mı olmalı? Finansal işlemlere ben baktığımdan tutarlar benim hesabımda toplanıp işlem görüyor. Ancak kazanan ben değil eşim oldu. Bilgi verirseniz sevinirim.

• @aymyrat-omarov 1 hafta önce hesap dökümünüzü alsanız olur.. muhtemelen bu ay sonuna kadar randevu maili alırsınız. Çünkü numaranız daha yeni aktif oldu..

• @the-black-eagle asıl talihlinin hesap dökümü isteniyor.. sizin numaranız 18 binlerde, bu hızla giderse sizin mülakatiniz muhtemelen Mayıs haziran civarı olacaktır..

• @sfati görüşmeye gittiğimde hesabımızda olması şartmı mesala para yetirlarak tekrar geriye iade alınırsa

• @aymyrat-omarov verdiğiniz bilgiler doğru olmalı, mülakat esnasında hesabınızda olmalı tabiki.. kaldi ki abd ye gittiğinizde cebinizde paranız yoksa ilk aylar sizin için oldukça zor olabilir.. hazirliginizi yapıp gitmelisiniz..

• 2019 yılı 2018'e göre daha düşük numarayla başlamıştı ama artışı iyiydi. 2018 yılı ilk ay 1900lük, ikinci ay 1500lük artış yaparken 2019 yılı 2400lük ve 2200lük artık yaptı. Fakat bu ay 2018 ve 2019 yıllarındaki artış eşit: 2200. Ben şahsen en az 2500 lük bir artış ile 9000in üzerinde bir sonuç bekliyordum. Artış iyi gidiyor derken duraklama dönemine girdi. Umarım sonu benzemez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba. Forumu uzunca süre takip etmekteyim ancak henüz üye oldum. 2019 talihlileri arasında görüşmeye çağrılan, giden ya da tarihi belli olan var mıdır? Ayrıca hesapta gösterilecek para asıl talihlinin adına mı olmalı? Finansal işlemlere ben baktığımdan tutarlar benim hesabımda toplanıp işlem görüyor. Ancak kazanan ben değil eşim oldu. Bilgi verirseniz sevinirim.

Aileden kimin ustune oldugu farketmiyor.

Aileden birinin hesabi yetiyor sayin @sfati , bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aymyrat-omarov DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sfati görüşmeye gittiğimde hesabımızda olması şartmı mesala para yetirlarak tekrar geriye iade alınırsa

konsolosluk banka hesabinizi anlik goremez ama amaciniz sadece vize almak icin para gostermek olmamali. ABD'ye tasinmak oldukca masrafli bir surec, bilginize.

• @sfati şimdi benim 76×× lerde case number ama ben ds260 forumu geç doldurdum Ekimin başına doldurmuştum.Benim şimdi Ocakda sıram gelirmi acaba

• bu sene de geçen seneden farklı olmayacak sanırım.e hadi geçen sene fazla seçtiler geri dönüş fazlaydı e bu sene daha az seçtiler ama farklı ilerlemiyor

• umarım ilerleyen aylarda bu sene uygulamaya konulan önden mail ile belge istemenin cut off'ta faydasını görürüz. Yoksa bu sene kazanan sayısının az olmasının hiçbir faydası olmayacak gibi görünüyor...

• @sfati hız ve geçen seneki gidişata göre biz de Mayıs'a denk gelir gibi düşündük. Tabi geçmiş yıllara genel olarak bakınca pek bir standart olmadığı anlaşılıyor. Numaramız vizeyi almak için yeterli olsun kafi.

• @crazycells ben de sizin gibi düşünüyordum ancak emin olabilmek için sordum. Aslında 2005-2006 arasında F1 vizesi ile USA'da bulundum. O zaman da annemin üzerindeki parayı göstermiştim. Gerçi dependent olarak düşünüldüm denebilir ama yaşım 23 idi. Sonuçta aynı görüşmede olacağız eşim ile. Umarım sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aymyrat-omarov DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sfati şimdi benim 76×× lerde case number ama ben ds260 forumu geç doldurdum Ekimin başına doldurmuştum.Benim şimdi Ocakda sıram gelirmi acaba

buyuk ihtimal sira gelir, eger mulakat tarihi alirsaniz iki hafta icinde mulakat tarihiniz size bildirilir zaten.

• Selamlar, eşimle birlikte 2019 yılı talihlisiyiz. Açıklanan numaralara göre sıranın bize gelmesine daha çok vakit var.
    Ds-260 formunu doldurduktan sonra turist vizemiz ile 2 haftalığına Amerika'ya giriş çıkış yaptık. Bu nedenle ds-260 formumuzu açtırarak sadece bu bilgiyi güncelletmemiz gerekir mi?
    Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |