Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gtx295 Erdem Baş'ın bir videosunda yorum gördüm abimiz 59 yaşında kazanmış gc yi, her an her şey olabiliyor

• @Uçan-hollandalı Gitmek için iskelet olmayı bekleyemem

• @Uçan-hollandalı hocam gençliğim çürüdükten sonra gitsek ne olur ki 😂

• @Kesinİzmirli Öyle tabii ki şuan dinamik iken gençken gitmek en iyisi, bu sene umarım yüzümüz güler ya cidden istiyorum şu vizeyi. EB-3 işi kısa süren bir şey olsa ona kafa yorayım diyorum ama beklemek ölüm gibi.

• @Uçan-hollandalı hak veriyorum ben ya herkese, gayet normal.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Kesinİzmirli Öyle tabii ki şuan dinamik iken gençken gitmek en iyisi, bu sene umarım yüzümüz güler ya cidden istiyorum şu vizeyi. EB-3 işi kısa süren bir şey olsa ona kafa yorayım diyorum ama beklemek ölüm gibi.

Ben dil okulu ile gitmeyi dusunuyorum. 2 ay okula gitmek zorunluymus. Onun disinda 10k dolar yetiyormus. Benim bir arkadasin komsusun kizi gitmis. Dil okulu ile giden var mi? 😃

• ⭐⭐

@gtx295 imkanınız v yaşınız gençse gidin.Başka vize türlerine geçiş yaparsınız.

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 imkanınız v yaşınız gençse gidin.Başka vize türlerine geçiş yaparsınız.

28 yas sanirim gec degil.:) bu sene icerisinde artik gerekli para miktarlarini ayirip gidecegim.. artik oraya gidersem de statu yu degistiririm. Gelecek goremiyorum malesef burada....

• ⭐⭐

@gtx295 keşke o yaşlarda olsaydım.Hep aynı problem aslında ,gençliğimizde de para yoktu. Üniversiteden mezun olunca yüksek yapmak için çok araştırdım.Amerika,avustralya ve İngiltere v.s.Ama işin kökü maddiyata dayanıyordu.Olmadı.
    Para, borç v.s bul ve git.Borcu ödersin bir şekilde.

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 keşke o yaşlarda olsaydım.Hep aynı problem aslında ,gençliğimizde de para yoktu. Üniversiteden mezun olunca yüksek yapmak için çok araştırdım.Amerika,avustralya ve İngiltere v.s.Ama işin kökü maddiyata dayanıyordu.Olmadı.
    Para, borç v.s bul ve git.Borcu ödersin bir şekilde.

Oyle yapicam artik bir miktar kendimden eklerim bir miktar da bulucaz artik. Aile ile konusmak gerek. Ama su aralar birsey dusunemiyorlar s* cekebilirler. Babanne hasta olunca onunla ugrasiyorlar iste.
    Bu isleri yas ilerlemeden yapmak lazim gc cekilisini beklemeye calisirsam sanirim mezarda cikar bana 😞

• Gitmek için yaşın önemi yok. Bazı insanlar hayatı 50'den sonra yaşamaya başlar ve hayallerini yaşar. Gitmek istiyorsa bu onun için yeter bir sebeptir. Ben son 3 yıla kadar hayatımdan memnundum, gitmek gibi bir düşüncem asla olmadı fakat şu an çoluk çocuğumla birlikte gitmek için can atıyorum. Yeni bir başlangıç için hayata..

• ⭐⭐

@Yıldıray81 bende aynı durumdayım.Uzun süredir yurt dışındaydım zaten geldim 2 senede illallah ettim.Halim vaktim rahatım yerinde olmasına rağmen. ABD ye gitsem çok zorlanacağım belki , rahata alıştım, ama yinede çocuklar için katlanmayı göze alıyorum.

• 30 yaşına gelmemiş, evlenmemiş tek tabanca adamların "geç kaldım mı acaba" diye düşünmeleri bana komik geliyor açıkcası. İnsan ömrü bu, Biri 25'de gider 28'de vefat eder, biri 50'de gider 80'de vefat eder. Kimin ne yaşayacağını, Amerika'ya ne kadar doyacağını kimse bilemez..

• @Yıldıray81 Amerika demek, 67 Mustang sürmek gibi bir şey verdiği haz ve tutku... Bu arada bir defa binme şansım oldu harbiden de tadı damağımda kaldı

• Sadece binmek değil, arabanın sahibi olmak kısmet olsun bizlere inşallah. :))

• @Yıldıray81 Mayıs ayına "vallahi selected" olma hayaliyle gidiyoruz. Yolumuz uzun heyecanımız yüksek, gençliğimiz var bizim 🤣🤣 Eko gibi oldu bu da

• @gtx295 Ben bir aracı şirketle görüştüm.Bana söyledikleri şey Abd'nin yüksek oranlarda vizelerde red verdiği ve totalde(gitmeden) 900$ harcama yapmam gerektigiydi.İsin kötü kısmı red yersen paran da yaniyormus.Bu da 20000 lirayı çöpe atmak demek.Ben cesaret edemedim valla cöpe atacak 1 kurusum yok.Yasla da alakasını bilmesemde 23 yaşındayım ± ne olur bilmiyorum.

• @gtx295 Yaş şartı nedir okul için? 😁

• Gitmek için ; 34 yaş ve bekar olmak çok mu geç 🥲🥹 bence değil ya 🤭 ruhum hâlâ 24 ama Türkiye'de 80 şu aralar 🙂 Vizem var ama Memurum gittiğimde geri dönmekten çok korkuyorum 😔

• ⭐⭐

@Burcu-Boz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Gitmek için ; 34 yaş bekar olmak çok mu geç 🥲🥹 bence değil ya 🤭 ruhum hâlâ 24 ama Türkiye'de 80 şu aralar 🙂 Vizem var ama Memurum gittiğimde geri dönmekten çok korkuyorum 😔

Geç değil bende 35 ve evliyim, ama sorsan ruhum 18 😅 vizende var işte hem ne güzel memursun, pes etme be, bende bişey yok yinede umutluyum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |