Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Serkan-akın bu sene dv2023 kazananıysanız, sürecinizi imzanıza taşımanız gerekiyor. Yok değilseniz dv2024 gribunda sormanız gerekiyor...Aksi halde cevap alamayabilirsiniz ...

• ⭐⭐

Sizinle gelecek kisileri belirtmezseniz elenirsiniz. Hatta bosanmis iseniz ve cocugunuz varsa gelmeyecek diye onu basta belirtmezseniz onda da elenirsiniz. Cunku cekilis esnasinda tum ulke limitleri o sayiya gore belirleniyor.

• Herkese Merhaba ,DV2024 talihlisiyim fakat CN 25XXX olduğu için detaylı araştırmalara başladım ,
    Merak ettiğim bir konu vardı , DV2022 talihlilerine Ankaradan en son 26XXX CN a kadar mülakat tarihi verlmişken , DV2023 de mülakat tarihlerinin çok yavaş ilerlemesinin sebebi nedir?

DV2023 de en son 69XX CNye, 9 Haziran 2023e mülakat tarihi verilmişken,
    DV2022 de 16XXX CNye 9 Haziran 2022 de mülakat tarihi verilmiş.

• @Gokhan-Eke tebrikler öncelikle. Ankara çok ama çok yavaş mülakat konusunda. Ankara’yı beklememenizi ve forumdaki dosya taşıma konusunu incelemenizi tavsiye ederim. 2023 mülakat deneyimlerinde de çokça dosya taşımış dostların deneyimleri mevcut. Kolaylıklar ve bol şans.

• ⭐⭐⭐

@Gokhan-Eke DV22 döneminde çünkü bir ay toplu mülakat dağıtımı yapıldı, her senenin dinamiği farklı seneye daha mı hızlanır daha mı yavaşlar belli olmaz

• @karaçay saolun🙏🏻 umarim bir sekilde bu sureci tamamlarim, dediginiz gibi transfer konusunda arastirma yapiyorum suanda eylulden sonra birkac ay ankaranin performansina bagli olarak sureci baslatmayi planliyorum neresi olursa.

• ⭐⭐⭐

@Gokhan-Eke şunu unutmayın ama süreç genelde yavaş başlar ilk 1-2 ay sonradan açılmaya başlayabilir

• ⭐⭐

@lumos tebrikler , umarım en kısa zamanda mülakat ve vizenizi alırsınız.

Edit: dv2024 ü kazandığınızı sandım, eskiymiş ileti. Yine aynı temennim geçerli, umarım en kısa zamanda vizenize kavuşursunuz.

• ⭐⭐

@tufank Onemli degil, tesekkurler (:

• arkadaşlar merhaba amerikada bir posta adresine ihtiyacım var yardımcı olanlar veya olamayanlar için şükranlarımı sunuyorum

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar telegram grubuna eklemeniz için ne yapmamız lazım.

• ⭐⭐

@yener-elitaş Merhaba, ilk olarak ilgili formu doldurmaniz gerekiyor. Bu baslikta bulabilirsiniz.

• @Gokhan-Eke bence secim bekliyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reaves, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaşlar merhaba amerikada bir posta adresine ihtiyacım var yardımcı olanlar veya olamayanlar için şükranlarımı sunuyorum

Su basligi inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek

• arkadaslar merhaba. daha once dv icin abu dhabi de mulakata giren varmi. oradaki surec nasil gorevlilerin tutumu vs.

• ⭐⭐

@feryesil Merhaba, lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Ilgili konuyu forumda aratinca bir cok sonuc cikmakta, oradan deneyimleri okuyabilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar ve Değerli Adminler Merhaba ,

DV2023 çekilişi kazananlarından biriyim.

Sorum şu:
    Uzun bir bekleyişin ardından Ankara'da 14 Temmuz için vize mülakatı randevusu almayı başardım. Ancak bildiğiniz gibi, 55 bin vize kotası bulunuyor ve bu kotanın neredeyse dolmak üzere olduğu konuşuluyor.

Randevu almama rağmen, mülakat gününde konsolosluk yetkilileri bana "Vize kalmadı" diyebilirler mi? Bu ihtimali nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Numarasi: 2023EU000081XX
    DS-260 Gonderimi: 10.05.2022 ✅
    Saglik Muayenesi: 09.06.2023
    Vize Mulakati: 14.07.2023
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• ⭐⭐

@Berkay-BHR Evet maalesef bunu diyebilirler bu risk var. Ceac verilerini detaylıcaincelerseniz DV23 için verilebilecek vize sayısı bir hayli azaldı. Umarım isteyen herkes süreci mutlu bir şekilde bitirebilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |