Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Forumda bir tane yıldız almıştım yıldızım da kaybolmuş. Hem kartı alamadık hem de yıldızdan olduk iyi mi.

1. yıldız gelmiş ondan kaybolmuş olan da.
      Profil ayarlarından düzeltebilirsin 🙂

Gerçi hoş yıldızların çekilişte bir anlamı kalmıyor ama 😃

Düzelttim teşekkürler. Forumda geçen senelerin ardından iki yıldızım olmuş ama hala bir green card'ım yok. Başladığım noktadayım. Valla gerçekten hayattan soğudum ya. Yarın bütün evde yatacağım sadece kendimi düşüneceğim. Yeminle Meksika'dan Amerika'ya koşasım var ya sırf o hissi bir yaşamak için.

Bekarsan dene gitsin, bu kadar içinde kalacağına.
    Vallahi dakika durmazdım bekar olsam 😃

Valla bekarım, en sonunda kafayı bozup koşacağım gerçekten.

• ⭐⭐

Forumda bir tane yıldız almıştım yıldızım da kaybolmuş. Hem kartı alamadık hem de yıldızdan olduk iyi mi.

Düzelttim teşekkürler. Forumda geçen senelerin ardından iki yıldızım olmuş ama hala bir green card'ım yok. Başladığım noktadayım. Valla gerçekten hayattan soğudum ya. Yarın bütün evde yatacağım sadece kendimi düşüneceğim. Yeminle Meksika'dan Amerika'ya koşasım var ya sırf o hissi bir yaşamak için.

Bence direkt turist vizesi almayı dene, olmadı mı dediğin gibi herkes nasıl yapıyorsa o şekilde girişi yap.
    Girdikten sonra her şekilde yolunu bulursun, bekar adamsın, kendinden başkasını düşünmek zorunda olmayacaksın 🤟🏻

• ⭐⭐

Bence direkt turist vizesi almayı dene, olmadı mı dediğin gibi herkes nasıl yapıyorsa o şekilde girişi yap.
    Girdikten sonra her şekilde yolunu bulursun, bekar adamsın, kendinden başkasını düşünmek zorunda olmayacaksın 🤟🏻

Turist vizesi başvurusu yapacaktım. Pandemi çıktı kaldı. Şu an siyasal durumlar sebebiyle başvursam alamayacağımdan endişeliyim. O yüzden onu bir süre daha erteliyorum ama gerçekten almayı çok istiyorum.

• @abrakadabra turist vizesi alabilmekte zor

• Herkese selam ve Nisan 2024'te görüşürüz. Kendinize iyi bakın 😎 😂

• @animehime94

Bu cekilis sonucunda hayal kirikligi yasayanlar kac gun huzunleneceklerine karar versinler, huzunlenmelerine destek olalim, ancak belirledikleri sure bitince:

Bonus:

• I have not been selected 😞💔

Bu bir çekiliş, kazanmama ihtimalim olduğunun farkındaydım. Üzülmemin sebebi diğer vize türleriyle yurtdışına yerleşebilme ihtimalimin çok düşük olması. Eğitim amaçlı vizelerin çoğunda eğitim süresi boyunca yeterli parayı bloke hesaba koymak gerekiyor. İş vizelerinde ise işveren bulamıyorum. Engelli olduğumu öğrendikleri anda bunu bahane edip beni reddediyorlar.

Buradaki hayatım ise kafeste olmak gibi. Sadece nefes alıyorum. Evden okula, okuldan eve... sosyal hayatım bile yok. Uzun zamandır yaşadığımı hissetmedim. Umarım en kısa zamanda beni hayata döndürecek bir yerim olur.

• Geçen sene olduğu gibi bu sefer de trende yerimi almaya geldim, herkese hayırlı yolculuklar. Güleceğiz inşallah güleceğiz..

• ama bu sefer çok fena moralim bozuldu .red.red.red.red nereye kadar red alıcam

• ilk redimde kafayı yemiştim, ikinci redimde 2 3 gün moralim düşüktü ama bu sefer nedense hiç rahatsız etmedi. ufak bir tatlı telaş, has not been selected göreceğim ama bir umut diyerek açtım. sağlık olsun diyerek geçiştirdim. ilk katıldığım çekilişe çok fazla bel bağladığım için fazla üzülünce alternatif yollar aramaya koyulmuştum. orada yaşamanın tek kapısı çekiliş değil, abilerime ve ablalarıma canını sıkmamasını öneriyorum. her zaman diğer yollar da var, gerçekten istekli iseniz bir yolunu bulacaksınız. bir süre sonra bu çekiliş olayı ufak bir hobi haline dönüşüyor, hiçbir şekilde çekilişi hesaba katarak hayatınızda plan yapmayın. Ne kadar çok çekilişi kazandıktan sonra şunu yapacağım derseniz o kadar çok bağlanmış oluyorsunuz. tabii her şey dozunda iyi, ulaşılabilir hayaller daha güzeldir.

• İlk başvurumda maalesef çıkmadı çok takmamıştım çokta üzülmedim.ekimde devam başvuruya

• @Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

bence biz bir amerikali gaci bulup evlenelim :))))))

• ⭐⭐

@kaanvercetti, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

ilk redimde kafayı yemiştim, ikinci redimde 2 3 gün moralim düşüktü ama bu sefer nedense hiç rahatsız etmedi. ufak bir tatlı telaş, has not been selected göreceğim ama bir umut diyerek açtım. sağlık olsun diyerek geçiştirdim. ilk katıldığım çekilişe çok fazla bel bağladığım için fazla üzülünce alternatif yollar aramaya koyulmuştum. orada yaşamanın tek kapısı çekiliş değil, abilerime ve ablalarıma canını sıkmamasını öneriyorum. her zaman diğer yollar da var, gerçekten istekli iseniz bir yolunu bulacaksınız. bir süre sonra bu çekiliş olayı ufak bir hobi haline dönüşüyor, hiçbir şekilde çekilişi hesaba katarak hayatınızda plan yapmayın. Ne kadar çok çekilişi kazandıktan sonra şunu yapacağım derseniz o kadar çok bağlanmış oluyorsunuz. tabii her şey dozunda iyi, ulaşılabilir hayaller daha güzeldir.

Her seferinde böyle diyorum ve gene kendimi çok kaptırıyorum. Yemin ederim şu forum da olmasa kafayı yerdim herhalde. Arkadaşlarım genel olarak sizin gibi düşünüyor olmadı sağlık olsun vesaire. Onlara pek çaktırmadım ama ben onların aksine çok kendimi kaptırmıştım. Her gün Amerika hayaliyle açıyordum Reddit'i oranın gündemini bile takip ediyordum. Yeminle yıkım gibi hissettim. İçimden geçti yani. Böyle bir şey olamaz. Nefret ettim çekilişten de karttan da.

• Hayırlısıyla 2025 sayfası açılmış, henüz kontrol etmedim ama şimdiden yerimizi bilelim 🖐

• Durum vaziyet ektedir 🫡

IMG_0563.jpeg

• bu sene de o sene degilmiş 😞

• ⭐⭐⭐

Fotoğraf atayım mi? Haha saka tabi, kufur yok 😂😂 Sanirim en az uzuldugum sene olmus olabilir.

Cok video izlemedim.
    Forumda mulakatlari okumadim.
    Seneye ilk girişleri falan da okumayacagim. Bence inanilmaz etkili. Sadece sohbet odasi.

Buradan geyik yapmaya devam. Hayir yani tanıdık bir kac kisiye ciksa ona da tamam. Neyse. İyi pazarlar efenim.

• ⭐⭐

Herkese günaydın maalesef eski hayata bugün itibari ile geri dönüyorum yine hayal dünyasından çıkmak zorunda kalıp kaybedenler kulübüne tekrardan giriş yaptık herhalde aynı heyecanı yaşamanın en zor kısmı yine bir sene daha beklemek olacak 😣

• İlk başvurumdu olmadı. Olmaması yaptığım işlerde daha başarılı olup Amerika'ya gidebilme gazı verdi. GC olmuyorsa başka şekilde gidilecek oraya wait for me final boss usa

• ⭐⭐

“Şu çekiliş olsun da sonra bakarız” diye ertelediğimiz şeyleri hayata geçirme zamanı. Çok fazla kaptırınca duvara çarpmış gibi hissediyor insan. Gelecek seneye kaldı umutlar . Turist vizemizle Temmuz ayında Amerikayı gezeceğiz. Bununla birlikte diğer vize alternatiflerini araştırmaya ağırlık vereceğim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |