Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fredyjones Valla son 7 çekilişe daha girerim. 50 yaşından sonra gelecek greencardın da ... :))

• Sağlık olsun gene olmadı, güleceğiz inşallah be...

• "HAS NOT BEEN SELECTED" Malesef

• Arkadaşlar ben kazandım ve ds260 formunu doldurdum . Nişanlımla evleneceğiz . Formu değiştirmeyi mi talep etmeliyiz sonrasında. Hiç formu açtırmayın diyen de var. Evlilik işlemlerini ona göre öne almak istiyoruz . Case number 24000 lerde gelir mi ? Yardımcı olur musunuz

• Yasaklı

Arkadaşlar Excel listesine nereden bakıyorsunuz

• İlk başvurum maalesef HNBS. seneye devam. Hayırlısı olsun

• @Esra-Siren, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar ben kazandım ve ds260 formunu doldurdum . Nişanlımla evleneceğiz . Formu değiştirmeyi mi talep etmeliyiz sonrasında. Hiç formu açtırmayın diyen de var. Evlilik işlemlerini ona göre öne almak istiyoruz . Case number 24000 lerde gelir mi ? Yardımcı olur musunuz

Gelir mi gelmez mi buna kimse cevap veremez. Gecen yilin dv talihlilerinin mulakat siralamasi daha 7000 lerde. Bu sene umit ediyoruz hizlenirlar. ds260 formunu yolladiysan artik ancak mulakat zamani aldiginda actir. Eger mulakat zamani actirmazsan arkalara atabilirler o yuzden o konuda hic ellesmeyin derim.

• Arkadaşlar case number 23 binlerde mülakat sırası gelmesi zor mu?

• @Detroit2222 ds 260 ı hemen doldurun sonra bekleyin ilerleyen süreç nasıl işleyecek görmek lazım

• @Chromium Aynen öyle çıktı ama gitsemmi kararsızım diyenler var 😀pasaport gelmeli acilen

• 😞 olmadı...

• Kazanan talihlileri tebrik ederim 3. Başvurumdu çıkmadı anlaşılan çıkmayacak dahada uğraşmam sanırım, büyük bi hayal kırıklığıda yaşamadım açıkçası bundan sonraki hedefim yurt dışı tır şoförlüğü Avrupa’da kazanıp Türkiye’de harcamak böylesi daha mantıklı gibi gelmeye başladı belki zamanla bi kapı açılır ve Avrupa’da yaşama hakkı elde edebilirim.

• ⭐⭐⭐

@Erkand sonucunu göremedim var mı güzel haber

• @Detroit2222

Tebrikler! Hayirli ugurlu olsun!

Imzanizi guncellemeyi unutmayin (link asagida, imzamda).

Sizi soyle alalim:

DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

• ⭐⭐

@Onurfidan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium Aynen öyle çıktı ama gitsemmi kararsızım diyenler var 😀pasaport gelmeli acilen

Gerçek hayatta böyle biriyle karşılaşsam herhalde adli sicil kaydım olur madem gitmeyecektin ne diye başvurdun diye.

Kesinlikle pasaport şartı olmalı. İşin ciddiyetinden habersiz insanlar en azından pasaport çıkarmaya üşenir başvurmaz..

• Bu sene forumdan kazanan talihli sayısı baya azmış. Sonuç sayfasıda 3 saate yakın yoğunluktan açılmadı. Tüm Dünya’da ve özellikle ülkemizde başvuran sayısı çokmuş bunu anladım bu sene. Artık bu saatten sonra talihli olabilmek mucizeye yakın, o yüzdendir ki imkanı olan diğer vize türlerine bakmalı. Turist, F1 gibi gibi. Bekar ve genç olanlar için para varsa seçenek çok…

• Ben ailem adınada 3 kişi başvuru yaptık
    Geçen senede olmamıştı.
    Bu senede çıkmadı

• 4/4 yaptık yine çıkmadı. Anlaşılan rotayı b1/b2’ye çevirme vakti geldi de geçiyor. Senede 1 gün mutsuz uyuyor olsam o da greencard açıklandığı gün olurdu heralde. Çıkan arkadaşlarıma abilerime ablalarıma kardeşlerime süreçlerinde başarılar diliyorum. Umarım gerçekten isteyen herkese sıra gelir de hayallerine kavuşur.

• ARKADAŞLAR 2024 le başlayan onay kodu herkesin 16 haneli öi bende 17 hane sitede kodu boşluğa sığmıyor bendeki 17 hane nasıl oluyor LÜTFEN BİRİ YARDIM EDEBİLİR Mİ 😓😰

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |